ما در این مطلب به مبحث شستشوی مبل استیل می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

شستشوی مبل استیل

شستشوی مبل استیل

ما در قالیشویی مهر و ماه با تکیه بر سالها تجربه ماهرانه خود در زمینه مبل شویی راحتی و استیل، خدمات ارزشمند و مرغوبی را به مشتریان عرضه می‌کنیم.

در این مجموعه در کنار استفاده از مهارت و تجربه تکنسین‌ های متخصص و آموزش‌ دیده، برای افزایش کیفیت هر چه بیشتر سرویس‌ ها، از تجهیزات مدرن و استانداردی استفاده می‌شود.

تجهیزاتی که متخصصان ما با هدف ارائه سرویس مبلشویی به کار می‌برند؛ بر اساس آخرین تکنولوژی‌ های روز دنیا ساخته شده‌ و کمترین میزان صدمه را به الیاف پارچه و فوم مبلمان شما وارد می‌کنند.

بیشتر بخوانید: خشکشویی موکت های چسبیده

شستشوی مبل استیل

این دستگاه تخصصی دارای قدرت مکندگی بالایی است و به همین علت قادر است بخش اعظمی از رطوبت وارد شده به بافت پارچه طی مراحل شستشو را خارج کند و از مرطوب شدن عمقی فوم جلوگیری کند.

همین دلیل باعث می‌شود که هم مبلمان شما زودتر خشک شود و هم با نفوذ آب به داخل فوم، بافت و شکل آن پس از گذشت زمان تغییر نکند.

پس اگر رنگ پارچه مبلمان شما روشن است و زود به زود کثیف می‌شود؛ نگران شستشوی متعدد و خرابی ناشی از آن نباشید.

ما با در اختیار داشتن تجهیزاتی به‌ روز، از ایجاد هر نوع آسیب جدی در مبل‌ های شما جلوگیری می‌کنیم و بارها و بارها، حتی با فاصله‌ های خیلی کم می‌توانید از این خدمت با خیال آسوده استفاده کنید.

در ادامه در مورد مراحل مبل‌شویی در قالیشویی مهر و ماه آشنا می‌شوید.

بیشتر بخوانید: رفوی ریشه

شستشوی مبل استیل

شناسایی نوع لکه در شستشوی مبل استیل:

برای مبلمانی که لکه‌ های غیر معمول دارند؛ اولین مرحله از روند شستشوی مبل استیل شناسایی نوع لکه است. تکنسین‌ های ما با بررسی مدل لکه از نزدیک و قدمت آن می‌توانند تعیین کنند که چه راهکار و چه نوع شوینده‌ ای برای بازگرداندن شرایط مناسب به مبلمان ایده آل است.

به این ترتیب، این اطمینان بوجود می آید که هم لکه به خوبی از بین می‌رود و اثری از آن باقی نمی‌ماند و هم بافت پارچه صدمه نمی‌بیند.

متاسفانه در بعضی از مراکز غیر تخصصی که به طور معمول تعرفه شستشوی مبل در آنها کمتر از حد معقول است؛ از شوینده‌ های قوی و شیمیایی برای از بین بردن لکه‌ های مبل استفاده می‌شود.

بعضی از این شوینده‌ ها، در همان روز های اولیه اثر خود را نشان نمی‌دهند؛ ولی با مرور چند هفتهامکان دارد علائم پوسیدگی روی پارچه ایجاد کنند که هزینه زیادی روی دست شما خواهد گذاشت.

پس توصیه می‌کنیم به طمع قیمت ای ارزان، به سراغ همچین مراکزی نروید و سلامت مبلمان ارزشمند خود را به خطر نیاندازید.

بیشتر بخوانید: شستشوی تشک خوشخواب

بخارشوی کردن مبل:

استفاده از بخار پر فشار آب، یکی از بهترین و تاثیر گذار ترین راهکار ها برای تمیز کردن هرگونه آلودگی از روی مبلمان است. بخار نه حاوی مواد شیمیایی است و نه آنقدر ضعیف است که دارای قدرت تمیز کنندگی نباشد.

به همین علت بخار شویی مبل از محبوبیت زیادی بین مشتریان ما برخوردار است. در این راهکار شستشو، بسته به مقدار آلودگی پارچه و جنس آن، از بخار و گاهی هم نوعی شوینده ملایم برای تمیز کردن استفاده می‌شود.

بخار پرقدرت خروجی از دستگاه مخصوص بخارشویی مبل، قابلیت پاک کردن انواع لکه‌ های تازه را داشته و درخشندگی کامل را به مبلمان شما باز میگرداند.

پس ما به طور معمول به افرادی که زود به زود از خدمات مبل شویی استفاده می‌کنند و نمی‌گذارند لکه ایجاد شده روی پارچه قدیمی، خشک و کهنه شود؛ استفاده از این سرویس را پیشنهاد می‌کنیم.

به این ترتیب هم زمان کمی صرف تمیز کردن میشود و هم حداقل صدمه به فوم مبلمان وارد می‌شود.

خشک شویی مبلمان:

اگر مبلمان شما به حدی حجیم و سنگین است که حمل حتی چند متری آن، انرژی خیلی زیادی از شما می‌گیرد؛ ما خدمات خشک شویی مبلمان در منزل را به شما توصیه می‌کنیم.

در این روش شستشو، تمام مراحل از جمله شستن، آبکشی و خشک کردن در منزل و جلوی چشم خودتان صورت میگیرد. برای انجام این راهکار عالی، احتیاج به استفاده از تجهیزاتی می‌باشد که در قالیشویی مهر و ماه از به‌ روز ترین و بهترین آنها استفاده می‌شود.

بیشتر بخوانید: شستشوی انواع صندلی

شستشوی مبل استیل

با خشک شویی حداقل میزان آب و رطوبت وارد بدنه مبل شده و به همین علت جای نگرانی بابت خیس شدن فوم و پوسیدگی پارچه وجود ندارد.

این دستگاه‌ ها طوری طراحی شده‌ اند که با قدرت مکندگی بالای خود، تقریبا ۹۰ درصد رطوبت مورد استفاده در روند شستشو را جذب کرده و از چند ساعت پس از اتمام کار، مبل آماده استفاده است.

معطر کردن مبلمان:

اگر در اینترنت جمله “روش‌های معطر کردن مبلمان” را جستجو کرده باشید؛ قطعا با تکنیک‌های خانگی بسیاری آشنا شده‌اید.

نویسندگان این مقالات ادعا دارند که این تکنیک ها، بهترین تکنیک‌ های از بین بردن بوی بد مبلمان هستند.

به عنوان مثال در بعضی از این مقالات، استفاده از جوش شیرین به شدت توصیه می‌شود.

اما کارشناسان مرکز قالیشویی مهر و ماه، به عنوان متخصصانی که سالها در زمینه ارائه این سرویس مهارت دارند؛ استفاده از این راهکار را، بدون اطلاع از جنس و نوع مبل، توصیه نمی‌کنند.

بیشتر بخوانید: شستشوی گلیم در قالیشویی

در عوض، روی استفاده از خدمات باکیفیتی تاکید دارند که علاوه بر قدرت پاک‌ کنندگی بالا، پارچه را به طور کامل معطر کرده و بوی بد را از الیاف آن خارج می‌کند.

ما در قالیشویی عابدینی از شوینده‌ های مخصوص و خیلی خوش بو استفاده می‌کنیم که هم آلودگی را کاملا از بین می‌برند و هم بو های نا خوشایند

رسوخ کرده در تار و پودر پارچه و فوم مبل را به شدت کاهش می‌دهند.

با استفاده از این سرویس، مبلمان شما تا مدت‌ ها بوی خوبی می‌دهد و فضای خانه را بوی خوشایند و مطبوع پر میکند.

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۲۶۴۵۳۲۶۱
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۸۸۰۹۳۲۴۹
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • مبل شویی در کرج

 • مبل شویی در ملارد

 • مبل شویی در تهران

 • مبل شویی در اندیشه