شستشوی انواع صندلی

شستشوی انواع صندلی - مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج ، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،کیانشهر....
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث شستشوی انواع صندلی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

شستشوی انواع صندلی - مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج ، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،کیانشهر....

شستشوی صندلی داخل منزل با دستگاه

یکی دیگر از خدمات قالیشویی مهر و ماه شستشوی انواع صندلی است. شستشوی صندلی فقط شامل صندلی های نهار خوری نمیباشد بلکه تمام صندلی های اداری، صندلی های رستوران و صندلی انواع ماشین می باشد. ما با سال ها مهارت و تجربه در زمینه شستشوی انواع صندلی ها مثل شستشوی مبل در منزل، این خدمات هم جزو خدمات اصلی ما می باشد.

قالیشویی مهر و ماه انواع خدمات شستشوی صندلی در تمام مناطق تهران و کرج با دستگاه و مواد شوینده نانو با عالی ترین کیفیت و کمترین قیمت شستشو و خشکشویی صندلی های نهار خوری و اداری را انجام میدهد.

انواع صندلی های قابل شستشو

 • صندلی های نهار خوری
 • صندلی های اداری
 • صندلی های رستوران
 • صندلی تالار ها و سالن های پذیرایی
 • صندلی های سینما ها
 • شستشوی صندلی کافه رستوران و هتل ها
 • شستن صندلی های تئاتر ها
 • خشکشویی صندلی شرکت ها

شستشوی صندلی انواع ماشین در محل:

شستشوی صندلی ماشین جزو خدمات تخصصی و ویژه مهر و ماه می باشد. شما می توانید برای هر نوع ماشینی که دارید برای شستشوی موکت های داخل آن و صندلی های آن با ما در ارتباط باشید. به جای تعویض روکش صندلی ها شستشوی صندلی را انتخاب کنید زیرا هم با هزینه کمتری و آسان تر انجام پذیر است. با خشکشویی و بخار شویی صندلی ماشین همیشه تمیز و شفاف می ماند.

شستشوی انواع مختلف صندلی ها و انواع ماشین ها در محل می باشد. شما عزیزان در هر محله یا منطقه ای از تهران و کرج هستید با شعبه های ما تماس بگیرید و تا در محل خود شستشوی صندلی ماشین شما را انجام دهیم. شستن صندلی ماشین با دستگاه و مواد شوینده نانو توسط استاد کار های ماهر و مجرب انجام می شود.

صندلی کدام ماشین ها را می توان با دستگاه شستشو داد؟

به طور معمول با دستگاه مبل شویی و صندلی شویی می توان صندلی کلیه ماشین ها را در محل شستشو داد. علاوه بر شستشوی صندلی، موکت های سقف و کف ماشین را نیز می توان با دستگاه خشکشویی کرد. بدون اینکه به صندلی یا موکت ماشین شما صدمه ای وارد شود.

 • شستشوی صندلی ماشین های ایرانی
 • شستن صندلی ماشین های خارجی
 • مواد شوینده متناسب برای شستشوی صندلی ماشین
 • صندلی های ماشین های بزرگ و کوچک
 • شستشوی صندلی انواع اتوبوس، مینی بوس و خط واحد ها
 • شستشوی صندلی انواع BRT

بخار شور صندلی های ادارات با بهره مندی از دستگاه:

صندلی های اداری به علت استفاده مکرر و ارباب رجوع همیشه و همه جا در معرض کثیفی می باشند. این صندلی های اداره باید هر چند وقت یکبار شستشو شوند تا از نظر ارباب رجوع ها دلچسب باشد. ما در قالیشوییمهر و ماه در تمام نقاط تهران و کرج برای کلیه شرکت ها و ادارات دولتی و نظامی شستشوی با کیفیت و قیمت مناسب ارائه می کنیم.

صندلی در ادارات و شرکت ها باید تمیز و بدون کثیفی باشند. چون همانطور که مبل در زیبایی منزل تاثیر بسزایی دارد، صندلی هم برای شرکت و اداره مهم میباشد. باید صندلی های خود را به جای تعویض کردن که هزینه ی زیادی هم دارد آنها را برای شستشو و تمیز کردن به یک مبل شویی و یا شرکت شستشوی صندلی در محل خود بسپارید. مبل شویی مهرو ماه با سالها تجربه و تخصص ارائه دهنده انواع خدمات شستشو در منزل و محل کار می باشد. شستشوی ماهرانه انواع صندلی ها با لکه برداری و مواد مخصوص شوینده صندلی های چرمی و پارچه ای می باشد.

مراحل شستشوی صندلی در محل:

شستشوی صندلی در محل با استفاده از دستگاه در چند مرحله تخصصی انجام میشود. برای شستشوی صندلی مراحلی که ما در ادامه به آن اشاره می کنیم صورت میگیرد. برای شستن و خشکشویی صندلی ها احتیاجی به جا به جایی نیست و پرسنل متخصص ما در همان محل کار شستشوی صندلی را انجام می دهند. شستشو با دستگاه و مواد شوینده بدون ریزش آب است.

مرحله اول:

در این این مرحله مشتری قالیشویی مهر و ماه را انتخاب می کند و برای شستشوی صندلی های خود با او ارتباط برقرار میکند. تا خدمات شستشو را برای مشتری در محل کار و منزل انجام دهند. با تماس مشتری و درخواست سفارش خود از قالیشویی مهر و ماه ما بهترین و ماهر ترین تکنسین ها را برای شستشوی صندلی ها به محل مورد نظر میفرستیم. در این مرحله متخصص ها صندلی را مورد بررسی قرار میدهند و با توجه به نوع و جنس آن مواد شوینده را برای شستشو انتخاب می کنند و کار شروع می شود.

مرحله دوم:

تکنسین های ما بعد از انتخاب مواد شوینده مناسب برای صندلی مورد نظر جهت شستشو و شروع فرایند با دستگاه دریلی شروع می شود. در این مرحله تکنسین های ما صندلی را کامل با دستگاه دریل که دارای دو فرچه که یکی متحرک برای شستشو و دیگری ثابت برای نگه داشتن و نپاشیدن آب به درو دیوار است. که صندلی را کامل شستشو می دهند و اگر لکه ای غیر معمول داشته باشد آن را با لکه بر نانو تمیز می کنند.

مرحله پایانی:

این مرحله همانطور که گفته شد مرحله آخر می باشد. متخصصان ما پس از شستشوی کامل و لکه برداری صندلی آن را برای خشکشویی با دستگاه راداکتور و مکنده ای پر قدرت که حاوی دو موتور می باشد، آب و مواد شوینده ای که برای شستشوی صندلی استفاده شده است را وکیوم می کنند تا سریع خشک شود. برای خشک شدن کامل احتیاجی به هوای آزاد نیست و پس از 3 تا 4 ساعت قابل استفاده می باشد.

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۲۶۴۵۳۲۶۱
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۸۸۰۹۳۲۴۹
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و…..