ما در این مطلب به مبحث خشکشویی موکت های چسبیده می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

خشکشویی موکت های چسبیده - قالیشویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج ، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،کیانشهر....

خشکشویی موکت های چسبیده

موکت شویی داخل منزل با دستگاه و مواد نانو صورت میگیرد. شستشوی انواع موکت با بهترین کیفیت و ارزان ترین هزینه انجام می شود. بهترین و با کیفیت ترین نوع شستشو در منزل را از متخصص های ما بخواهید. خشکشویی موکت در منزل با دستگاه های عالی و جدید انجام پذیرد. می توانید برای شستشوی انواع موکت های معمولی و چسبیده در تمام نقاط تهران با ما در ارتباط باشید. می توانید برای دریافت خدمات با کیفیت در تهران و کرج داخل سایت ما ثبت سفارش کنید. یا می توانید برای موکت شویی در منزل با نزدیک ترین شعبه قالیشویی مهر و ماه در ارتباط باشید.

موکت شویی در منزل با دستگاه:

موکت این روز ها در انواع مختلفی در بازار موجود است. شرکت ها برای تنوع زیاد و طرح های گوناگون موکت ها را با انواع مختلف روانه بازار کرده اند. به علت تنوع زیاد موکت ها این روز ها خانم ها از آن در زیبا کردن خانه استفاده می کنند. برای مثال در اتاق بچه از موکت های طرحدار و عروسکی و برای اتاق خواب از رنگ های شاد استفاده می کنند. یا می توان گفت که برای راه پله ها و راهرو ها از رنگ های تیره استفاده می کنند. یا می توان گفت که این روز ها صاحب شرکت ها برای زیبایی و دکوراسیون سالن ها و اتاق ها از موکت استفاده می کنند.

این موکت ها به علت رفت و آمد زیاد در معرض آلودگی می باشند. اگر موکت ها به هر علتی کثیف شوند از زیبایی خانه و شرکت کم می شود. شما باید برای شستشوی موکت های خود در منزل و محل کار با قالیشویی مهر و ماه تماس بگیرید. شستشوی انواع موکت در منزل و محل کار با دستگاه صورت میگیرد.

قالیشویی مهر و ماه شستشوی انواع موکت های معمولی، پالاز موکت و موکت های چسبیده را در محل انجام می دهد. شستشوی موکت به صورت حرفه ای و با بهترین نوع مواد شوینده توسط تکنسین های مجرب انجام می شود. موکت های خود را در هر کجا از تهران و کرج که هستید به متخصص های قالیشویی مهر و ماه بسپارید. موکت شویی در منزل در تهران با دستگاه به صورت ویژه و تخصصی انجام می شود.

شستشوی موکت در محل:

شستشوی موکت های خود را در هر نوع طرح و مدلی است به موکت شویی ما بسپارید. ما عملیات و شستشوی موکت های شما را به طور تخصصی انجام می دهیم. اکثر موکت ها به عنوان کف پوش روی سطوح صاف و یا در راه پله ها مورد استفاده قرار می گیرند. این روز ها برای شستشوی موکت در منزل با دستگاه کار خیلی راحت شده است. شما می توانید هر نوع موکتی که دارید معمولی یا پالاز را می توانید با دستگاه شستشو دهید. موکت های خود را به موکت شویی های متخصص و مطمئن بسپارید.

موکت مورد نظر شما داخل محل توسط تیم حرفه ای و آموزش دیده صورت میگیرد. ما در قالیشویی مهر و ماه کلیه همکاران و سرویس کاران خود را برای شستشوی موکت در منزل آموزش داده ایم. بنابراین با بهترین ترین نوع شستشو و با بهترین مواد شوینده نانو و تگزاپون و با ارزان ترین قیمت خشکشویی را انجام میدهیم. برای شستشو و خشکشویی موکت در محل و منزل مشتری فقط کافیست که با شماره تلفن ما در تماس باشید. ما به شما عزیزان در کمترین زمان بهترین خدمات را ارائه می کنیم.

خشکشویی موکت داخل منزل با استفاده از دستگاه:

شستشوی موکت در محل به راحتی می تواند دشوار ترین لکه ها را از روی موکت از بین ببرد. شستشوی موکت های گوناگون و متنوع با بافت های مختلف در منزل و شرکت مشتری صورت پذیر است. خشکشویی انواع موکت ها در منزل با دستگاه انجام می شود. بهترین شیوه شستشو و بهترین نوع خشکشویی را از متخصص های ما در محل بخواهید. متخصص ها برای شستشوی موکت از دستگاه و ابزار های ویژه استفاده می کنند تا شستشوی موکت را انجام دهند.

موکت شویی در محل یکی از خدمات محبوب می باشد که توسط استادکار ها صورت میگیرد. این نوع خدمات در ایام تعطیلی و در زمان هایی که شرکت ها تعطیل می باشند بیشتر درخواست دارند. شرکت ها زمانی که کارمند های خود را به تعطیلات می فرستند به تمیزی و شستشوی موکت های خود احتیاج دارند. ما این خدمات خشکشویی موکت در محل را به صورت حرفه ای انجام می دهیم. می توانید برای دسترسی راحت و آسان در سایت ما ثبت سفارش کنید و از خدمات مخصصو ما بهره مند شوید.

قیمت موکت شویی در منزل بر چه اساسی است؟

 • موکت شویی بر متراژ آن
 • شستشوی موکت با توجه به جنس آن
 • خشکشویی موکت با توجه به مدل شستشوی آن
 • شستشوی درخواستی و مخصوص توسط مشتری
 • شستشو با مواد نانو، تگزاپون و شامپوی ایرانی
 • لکه برداری از موکت
 • یک بار شور یا دوبار شور

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج- ملارد – اندیشه

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۲۶۴۵۳۲۶۱
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۸۸۰۹۳۲۴۹
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و…..