مبلشویی مبلمان استیل در مینی سیتی | قالیشویی و مبل شویی مهر و ماه
قالیشویی مهر و ماه

مبلشویی مبلمان استیل در مینی سیتی

مبلشویی مبلمان استیل در مینی سیتی
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث مبلشویی مبلمان استیل در مینی سیتی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: قالیشویی در تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

مبلمان استیل در مینی سیتی

بیشتر بخوانید: شستشو قالی در محل با دستگاه

شیوه شستشوی مبلمان استیل و سلطنتی

شستشوی مبلمان استیل و سلطنتی از اهمیت بخصوصی روبرو است چون برای خرید مبلمان سلطنتی و استیل باید هزینه بالایی پرداخت کرد.

شستشوی مبل های گران بها احتیاج به دقت و مهارت بالایی دارد. به غیر اینصورت صدمه جدی به آن ها وارد خواهد شد.

مبلمان سلطنتی نمای با شکوهی دارد. برای تولید این مدل مبل ها از هنر منبت کاری استفاده می شود. به همین علت مبلمان سلطنتی جزء پرطرفدارترین مبلمان ها به شمار می آیند.

یکی از شیوه های شستشوی مبلمان استیل و سلطنتی استفاده از حلال های پاک کننده است.

توصیه می کنیم از آب مقطر برای تمیز کردن مبلمان استفاده کنید چون  آب لوله کشی به علت داشتن املاح معدنی شستشوی مطلوب را ممکن نمی کند.

برای این جهت باید یک قاشق غذاخوری مایع دستشویی و یک قاشق غذاخوری سرکه را با 2 فنجان آب مقطر ترکیب کنید.
از شیوه های از بین بردن لکه های روی مبلمان سلطنتی استفاده از جوش شیرین است.

برای فراهم کردن این محلول باید یک دوم آب و یک دوم جوش شیرین را با هم ترکیب کنید.

محلول باید برای 15 الی 20 دقیقه روی لکه ها باقی بماند. می توانید از جوش شیرین به طور خشک برای از بین بردن لکه مبلمان استفاده کرد.

بیشتر بخوانید: دلایل مهم مبلشویی

21

شستشوی مبلمان استیل و سلطنتی توسط متخصصین

پارچه و رویه مورد استفاده برای تولید مبل های سلطنتی از حساسیت بسیاری روبرو است. مهم ترین نکته در شستشوی مبلمان استیل و سلطنتی استفاده از مواد شوینده مناسب با نوع پارچه و رویی مبل می باشد.

توصیه می کنیم برای تمیز کردن مبل های سلطنتی و یا استیل از نیرو های متخصص و با مهارت در این حیطه کمک بگیرید.
در شرایط وجود لکه به روی مبلمان فهمیدن نوع لکه و نحوه پاک کردن آن از اهمیت خیلی زیادی روبرو است.

بیشتر بخوانید: شستشوی مبل چرم در مبلشویی

باید و نباید های تمیز کردن مبل های سلطنتی و استیل

طراحی مبلمان سلطنتی خیلی خاص و زیبا است.

روش نگهداری و تمیز کردن این نوع مبلمان لازم به رعایت یکسری اصول مخصوص می باشد.

سالم ماندن مبلمان احتیاج به تمیزی و مراقبت درست دارد. شیوه تمیز کردن مبلمان سلطنتی احتیاج به دقت و مهارت بالایی دارد.

توجه داشته باشید که برای پاک نمودن مبل های سلطنتی نمی توانیم از هر نوع شوینده ای استفاده کنیم.

بعضی از مواد شوینده خواص سفید کنندگی دارند. استفاده از این شوینده ها باعث بزرگ شدن لکه و از بین رفتن رنگ پارچه مبل می شود.
در شرایط وجود لکه روی مبلمان باید هر چه سریعتر برای پاک کردن آن اقدام کنید. این کار  از جذب و نفوذ لکه به الیاف پارچه و لایه های زیری روکش مبلمان جلوگیری میکند.

برخی اوقات لکه ها با گذشت زمان اصلا پاک نمی شوند. برای پاک کردن لکه ها از مرکز آن شروع نکنید. چون باعث پخش شدن بیشتر لکه روی مبلمان می شود.

نکته مهمی که برای پاک کردن لکه ها باید بدانید استفاده از آب سرد است. آب گرم باعث تغییرات حالت ساختار شیمیایی لکه خواهد شد.

برس نرم هیچ صدمه ای به کنده کاری های چوب نمیزند. برای پاک کردن لکه های به وجود آمده روی مبلمان نمی توان از هر ماده شوینده ای استفاده کرد.

پاک کردن گرد و غبار و یا جمع آوری موی حیوانات خانگی از روی مبل باید توسط برس نرم انجام شود.

شویی در جنت آباد 1 1600x900 1

بیشتر بخوانید: بهترین روش شستشوی فرش در قالیشویی

نکته های مهم خشک کردن مبل استیل و سلطنتی

مرحله خشک کردن مهم ترین قسمت شستشوی مبلمان استیل و سلطنتی به شمار می آید.

از سشوار و یا اتو برای خشک نمودن مبلمان استفاده نکنید.

سشوار فقط می تواند سطح رویی مبل ها را خشک کند، و لایه های زیر روکش خشک نمی شوند. از سمتی دیگر روشن ماندن سشوار برای مدت زمان زیاد باعث سوختگی در دستگاه خواهد شد.
از دیگر نکته های مهم برای خشک کردن مبل ها این است که به هیچ عنوان از اتو استفاده نکنید چون حرارت اتو به بافت پارچه مبلمان صدمه می زند.

استفاده پی در پی از اتو باعث رنگ پریدگی الیاف پارچه و حتی سوختن می شود. سوختن الیاف پارچه صدمه ای جبران ناپذیر به مبلمان خواهد زد.

بیشتر بخوانید: مبلشویی انواع مبلمان پارچه ای

مرحله های شستن مبل استیل در منزل:

برای شستشوی مبل استیل در منزل همه مرحله هایی که اعلام می کنیم را باید به ترتیب و با تمام دقت انجام دهید. تا نتیجه ای که از شستشو میخواهیم به دست آید، یک نتیجه ی تماماً درست و بدون ایراد باشد.

باید بدانید که شستشوی مبل های استیل برعکس بقیه مبل ها به خصوص مبل های پارچه ای، کار راحتی نیست و امکان دارد که با خطای کوچک صدمه جدی ای به مبلمان شما وارد شود.

 • جارو کردن مبل:

نخستین مرحله برای شستشوی مبل های استیل جارو کردن مبلمان می باشد. که باید با استفاده از جارو برقی رویه ی مبل ها را کامل جارو بکشید تا هر نوع گرد و غبار، ذرات ریز و آشغال که روی سطوح مبل ها وجود دارد تمیز شود.

در این مرحله باید درجه مکش جاروبرقی خیلی بالا باشد تا بتواند همه آلودگی ها را با قدرت تر تمیز کند. سعی کنید از سطح های زیرین پارچه و میان درز ها را در این مرحله به خوبی تمیز کنید.

بیشتر بخوانید: انواع شستشو در قالیشویی

 • گردگیری مبلمان:

مرحله ی دوم مرتبط به گردگیری مبلمان می باشد. در این مرحله باید تمام دقت را به کار بگیرید.

به عنوان مثال بعضی از آلودگی های سطحی امکان دارد با یک دستمال مرطوب پاک شوند.

این مرحله را می توانید با استفاده از دستمالی مرطوب انجام دهید و سطوح مبلمان را گردگیری کنید تا آلودگی های تازه ای که به وجود آمده هم با این پارچه حل شوند.

پس از گردگیری به مبل اجازه دهید تا کاملاً خشک شود.

 • شستن مبلمان با بخارشور:

در صورتی که پس از گردگیری باز هم مبل های شما کاملاً تمیز و درخشان نشد، می توانید با استفاده از بخارشور مرحله های شستشوی مبل های استیل خود را کامل کنید.

دقت کنید که با استفاده از بخارشو روی سطوح مبلمان فشار زیادی ایجاد نکنید تا صدمه ای به مبل ها وارد نشود و این کار را به نرمی انجام دهید.

331 w427 h250 q70

بیشتر بخوانید: شستشوی مبل راحتی در مبلشویی

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • مبل شویی در تهران
 • مبل شویی در ملارد
 • مبل شویی در اندیشه
 • مبل شویی در کرج
 • مبلشویی مبلمان استیل در مینی سیتی

پیمایش به بالا