شستشوی مبل چرم در مبلشویی | قالیشویی و مبل شویی مهر و ماه - 02126453261
قالیشویی مهر و ماه

شستشوی مبل چرم در مبلشویی

شستشوی مبل چرم در مبلشویی
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث شستشوی مبل چرم در مبلشویی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: قالیشویی در تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

مهر و ماه 1 Recovered

شستشوی مبل چرم در مبلشویی

از آنجایی که مبل های چرمی به طور معمول روزانه به علت نشستن گرد و غبار، کرم ها و روغن های مورد استفاده برای بدن، کثیف و لکه دار می شوند, یک صندلی چرمی هر سال حداقل احتیاج به دوبار شستشو دارد. ولی چون این مبل ها، چرم طبیعی می باشند، روکش چرمی را نمی توان با همان محصولات و به شیوه روکش پارچه ای شستشو داد. مواد شیمیایی قوی امکان دارد به مبل صدمه های جبران ناپذیری برساند، ولی آب و صابون ملایم یک مبل چرمی را می تواند به زیبایی اولیه خود برگرداند.

مبلمان چرم امکان دارد با حداقل احتمال تمیز شود و یا امکان دارد یک یا تعدادی پوشش محافظ برای پیشگیری از صدمه و لکه, بر روی آن قرار گیرد و به اینگونه از لکه شدن آن ها پیشگیری شود. چرم با حداقل امکان تمیز شدن, به طور معمول چرم آنیلین نامیده می شود، که خیلی ظریف و حساس است و به هیچ عنوان با آب نیز نباید تمیز شود. یک کارشناس حرفه ای می تواند چرم آنیلین را با شیوه های ویژه شست و شوی خشک به راحتی تمیز کند, ولی هر شیوه دیگری خطر آسیب رسانی دائمی به چرم را به دنبال خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:نحوه ی شستن مبلمان با بخارشوی در منزل

تست شوینده روی مبلمان چرمی

خوشبختانه، مبلمان چرم بسیاری، چندین بار تحت شست و شو قرار گرفته و اکنون با خیال راحتتر می توان در مورد شستشوی مبل چرم نظر داد، هر چند شستشوی چرم همواره با خطا همراه است. محلول شستشو باید حتما به صورت جدی بر روی مبل تست شود. به این ترتیب اگر صدمه ای به مبل مانند تغییر رنگ، سوراخ و یا هر مشکل دیگری برساند، قابل ارزیابی خواهد بود.

شستشوی مکرر

یک مبل چرمی را می توان با بهره بردن از صابون مایع و آب سرد با ملایمت تمیز کرد. صابون را در یک ظرف آب قرار داده یا به صورت مستقیم از یک لیف حمام مرطوب استفاده بکنید و کف ایجاد کنید. پارچه باید تمیز باشد و همچنین سفید، زیرا اثر رنگ می تواند بر روی مبل باقی بماند و غیر ممکن می باشد که پاک شود. پارچه باید موج دار (پلکانی) باشد، به صورتی که همواره مرطوب باشد ولی آب نباید از آن چکه کند.

شویی در منزل تهران 1

بیشتر بخوانید:تمیز کردن مبل چستر در خانه

تکرار روند

این روند باید برای هر قسمت تکرار شود. بعد باید اجازه دهید صندلی در مجاورت هوا خشک شود. از پنکه نیز می توانید استفاده کنیید و یا پنجره را باز نمایید تا عمل خشک شدن را سرعت ببخشید، ولی از بخاری استفاده نکنید. زمانی که صندلی خشک شد، که به طور معمول بین 6 الی 8 ساعت طول می کشد، می توانید از نرم کننده چرم تجاری را استفاده کنید.

از بین بردن لکه ها

چرم به صورت شگفت انگیزی در مقابل تعدادی از لکه ها مقاومت از خود نشان می دهد. لکه ی چربی همانند کره یا مواد نفتی، می تواند به راحتی توسط دستمال سفید برداشته شود. در اکثر موارد، هر رنگ و لکه قابل مشاهده به راحتی روز بعد محو می شود. اگر لکه ایجاد شده در اثر ریختن مایعات زیاد ایجاد شده باشد، پاشیدن آرد ذرت یا جوش شیرین بر روی آن امکان دارد لکه را جذب کند.

پس از چند ساعت پودر می تواند به آرامی محو شود. ادرار و خون را می توان به همین روش از بین برد. لکه جوهر امکان دارد به خوبی با اسپری کردن اسپری مو (تافت) واکنش نشان دهد و بعد بلافاصله آن را پاک بکند. اگر این شیوه مؤثر نبود. از یک شرکت متخصص مانند مبلشویی مهر و ماه در این زمینه مشاوره بگیرید. بعضی از انواع جوهر تقریبا غیر ممکن است که پاک شود.

بیشتر بخوانید:تمیز کردن مبل مخمل

لکه کپک

بعضی از لکه ها مثل کپک و لکه مواد غذایی، با استفاده از الکل می توان از بین برد. یک تکه پنبه یا اسفنج را می توان به الکل آغشته و بعد به آرامی بر روی لکه به آرامی بکشید. باید اجازه دهید که مبل کاملا خشک شود و اگر لکه باز هم قابل رویت بود، این فرایند را دوباره تکرار کنید.

به مقدار یکسان، آب و سرکه سفید را با یکدیگر مخلوط کرده و به آرامی با استفاده از پارچه تمیز بر روی لکه بمالید. خاک کفش، مواد غذایی و نوشیدنی ها و لکه های دیگر، اکثرا با استفاده از این شیوه تمیز می شوند.

شستشوی مبلمان چرم

شستشوی مبل چرمی به صورت سالانه، موجب خواهد شد که فرش تازگی خود را حفظ کند. اگر لکه ها بلافاصله تمیز شود, بعید است که به لکه های دائمی تبدیل شوند. با مراقبت و نگهداری دقیق از مبلمان خود, می توانید طول عمر آن را افزایش دهید.

با ثبت سفارش آنلاین در سایت قالیشویی مهر و ماه، برای شستشوی انواع فرش و خشکشویی و شستشوی مبل، اگر در سراسر تهران و کرج و زندگی می کنید. در هر ساعتی از شبانه روز فقط کافیست به سایت کارخانه قالیشویی مهر  ماه مراجعه کنید و سفارش خود را ثبت کنید. تا از نزدیکترین شعبه برای شما سرویس و نیرو های متخصص اعزام شود.

شستشوی مبل چرم در مبلشویی

بیشتر بخوانید:تميز كردن مبل با جوش شيرين و سرکه

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • مبل شویی در تهران
 • مبل شویی در کیانشهر
 • مبل شویی در شهر قدس
 • مبل شویی در عظیمیه
 • مبل شویی در سعادت آباد
 • شستشوی مبل راحتی در مبلشویی
آخرین اخبار

Notice: file_put_contents(): write of 348 bytes failed with errno=122 Disk quota exceeded in /home/mehromah/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/file.cls.php on line 172

Warning: file_put_contents(): Only -1 of 348 bytes written, possibly out of free disk space in /home/mehromah/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/file.cls.php on line 172

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/mehromah/public_html/wp-content/litespeed/css/6c1c7a3055935f5a268dd773dc3d5a9b.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/mehromah/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:130 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/mehromah/...', 130, Array) #1 /home/mehromah/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(130): md5_file('/home/mehromah/...') #2 /home/mehromah/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(837): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://mehroma...', 'css', true, Array) #3 /home/mehromah/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(330): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/mehromah/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(264): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/mehromah/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): LiteSpeed\Optimize->f in /home/mehromah/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 130