مبل شویی در صادقیه | مبل شویی مهر و ماه-02126453261
قالیشویی مهر و ماه

مبل شویی در صادقیه

مبل شویی در صادقیه
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث مبل شویی در صادقیه می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: قالیشویی در تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

 شویی در صادقیه 1

مبل شویی در صادقیه

ما در قالیشویی مهر و ماه با تکیه بر سالیان سال تجربه تخصصی خود در عرصه مبل شویی راحتی و استیل، خدمات با ارزش و باکیفیتی را به مشتری های ارائه میدهیم.

در این مرکز به همراه استفاده از تخصص و تجربه نیرو های ماهر و دوره دیده، برای بیشتر کردن مرغوبیت هر چه تمام تر سرویس‌ها، از تجهیزات نوین و استانداردی استفاده می‌شود.

دستگاه‌ هایی که تکنسین های ما با هدف عرض خدمات مبل شویی به کار می‌برند؛ بر پایه آخرین تکنولوژی‌ های مدرن دنیا ساخته شده‌اند و کمترین مقدار صدمه را به بافت پارچه و فوم مبل های شما وارد می‌کنند.

این دستگاه حرفه ای از قدرت مکش بسیاری روبرو است و به همین علت هم میتواند قسمت بزرگی از رطوبت داخل بافت پارچه طی مراحل شستشو را خارج کرده و از مرطوب شدن عمقی فوم جلوگیری کند.

این کار باعث می‌شود که مبل شما زودتر خشک شده و هم با وارد شدن آب به فوم، بافت و فرم آن به مرور زمان تغییر نکند.

پس اگر رنگ پارچه مبل های شما روشن است و سریع کثیف می‌شود؛ نگران شستن دائم و خرابی حاصل  از آن نباشید.

ما با داشتن دستگاه هایی به‌روز، از ایجاد هر نوع صدمه جدی در مبلمان شما پیشگیری می‌کنیم و همیشه و همیشه، حتی با فواصل خیلی کم می‌توانید از این خدمت با خیال آسوده استفاده کنید.

در ادامه درباره مرحله های مبل‌شویی در قالیشویی مهر و ماه آشنا می‌شوید.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در شمال تهران

بازشناسی نوع لکه ها

برای مبلمانی که لکه‌های غیر معمولی دارند؛ اولین کار از کار مبل شویی بازشناسی نوع لکه است.

نیرو های ما با چک کردن نوع لکه از نزدیک و مدت ماندگاری آن می‌توانند مشخص کنند که چه راه کار و چه مدل شوینده‌ای برای برگرداندن موقعیت مد نظر به مبل ها مساعد است.

به این شکل، این اعتماد به وجود می آید که هم لکه به خوبی از بین می‌رود و تاثیری از آن باقی نمی‌ماند و هم بافت پارچه صدمه ای نمی‌بیند.

متاسفانه در بعضی از مرکز های بدون مهارت که اغلب هزینه های شستشوی مبلمان در آنها کمتر از حد عادی است؛ از شوینده‌ های قوی برای پاک کردن لکه‌ های مبلمان استفاده می‌شود.

بعضی از این شوینده‌ها، در روزهای اول تاثیر خود را بروز نمی‌دهند؛ ولی با مرور چند هفته امکان دارد علائم پوسیدگی روی پارچه شکل گیرد که مبلغ بالایی روی دست شما خواهد گذاشت.

پس توصیه می‌کنیم به خاطر هزینه های پایین،سراغ این مدل مرکز ها نروید و سلامتی مبل های با ارزش خود به خطر نیاندازید.

بخار شویی مبل در قالیشویی مهر و ماه

کار بخارشویی مبلمان

استفاده از بخار با فشار زیاد آب، یکی از بهترین و مفید ترین راه کار ها برای تمیز کردن هر نوع آلودگی از روی مبل ها است.

بخار مواد شیمیایی ندارد و انقدری هم ضعیف نیست که قدرت تمیز کردن را نداشته باشد.

به همین دلیل بخار شویی مبلمان از محبوبیت بالایی میان مشتریان ما روبرو می‌باشد.

در این راه کار شستشو، بستگی به مقدار کثیفی پارچه و جنس آن، از بخار و بعضی اوقات هم گونه ای شوینده ملایم برای تمیز کاری استفاده می‌شود.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در فلسطین

کار خشک شویی مبلمان

اگر مبلهای شما حجیم و سنگین هستند که حمل مقدار کمی از آن هم، انرژی زیادی از شما گرفته می شود؛ ما خدمات خشک شویی مبلمان در منزل را به شما پیشنهاد می کنیم.

در این راه کار شستشو، همه کار ها از جمله کار شستشو، آبکشی و کار خشک کردن در خانه و روبرو شما انجام می‌شود.

برای انجام این راه کار، احتیاج به استفاده از دستگاه هایی است که در قالیشویی مهر و ماه از نوین ترین و بهترین آنها استفاده می‌شود.

سرویس مبل شویی در خانه توسط قالیشویی ها

برای اشخاص شاغلی که فرصت کافی در طول روز ندارند تا خودشان دست به کار شده و مبلمان را به روش‌های سنتی تمیز کنند یا وانت کرایه کرده و جهت شستشو مبل‌ها را تا قالیشویی حمل کنند؛ خدمات مبل شویی در منزل بسیار مناسب است. با استفاده از این سرویس شما می‌توانید در هر ساعتی که در منزل هستید و وقت کافی برای نظارت بر روی عملکرد کارشناسان ما دارید؛ از خدمات مبل شویی استفاده نمایید.

شستشوی مبل در خانه چقدر زمان میبرد؟

پایان کاری که از خدمات مبل شویی در خانه دریافت میکنید در قیاس با تایمی که طول می‌کشد؛ خیلی چشمگیر است.

بستگی به تعداد مبلمان و تعداد تشک‌های جداشونده دارد که این خدمات حدود یک الی دو ساعت به شما مشتریان ارائه شده و مبل هایتان بعد از ۲۴ ساعت قابل نشستن هستند.

تجهیزات تخصصی که برای عرضه این سرویس استفاده می‌شود؛ در کنار کار شستشو، رطوبت اضافه درون مبل را هم با مکش جمع شده و از خیس شدن عمق الیاف فوم و پارچه که باعث طولانی شدن پروسه خشک شدن مبل ها می‌شود پیشگیری می‌کند.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در پرستار

کار شستشوی مبل ها با دستگاه‌های مخصوص

همانگونه که در بالا هم به آن اشاره شد؛ برای مبل شویی تخصصی، احتیاج به تجهیزات و دستگاه‌ های مخصوص می‌باشد که هماهنگ باهم چند کار را انجام می‌دهند.

این ستگاه ها چند برس ویژه با سطح زبری مخصوص دارا هستند که باید نسبت به جنس پارچه مبلمان انتخاب شوند.

به عنوان مثال برای نظافت مبل هایی که پارچه مخملی و نازکی دارند؛ نمیشود از برسی استفاده نمود که مخصوص نظافت مبلمان کتان است.

پس اگر حتی بتوانید این ابزار را تهیه کنید؛ نمیتوانید به شکل موثر از آن استفاده کنید.

شستشوی انواع مبلمان با سرویس مبل شویی

یکی از اساسی ترین معیارها برای برگزیدن شوینده، برس و سری ویژه دستگاه، جنس پارچه‌ای است که برای روکش مبلمان انتخاب شده است.

هر جنس پارچه‌ای نیازمند یک نوع شوینده برای نظافت است.

ضمن اینکه این اندازه زبر بودن سری که برای برس روی دستگاه کار گذاشته می‌شود هم ارتباط مستقیمی با جنس پارچه مبل ها  دارد.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در کامرانیه

sofa with vacuum min

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و مبل شویی در صادقیه و.…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • مبل شویی در تهران
 • مبل شویی در کرج
 • مبل شویی در عظیمیه
 • مبل شویی در کیانشهر
 • مبل شویی در صادقیه
پیمایش به بالا