مبل شویی در شمال تهران | مبل شوی مهر و ماه - 02126453261
قالیشویی مهر و ماه

مبل شویی در شمال تهران

مبل شویی در شمال تهران
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث مبل شویی در شمال تهران می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: قالیشویی در تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

شویی در شمال تهران

ابزار و دستگاه های کاربردی مبل شویی

دستگاه دریلی که روی آن یک فرچه نرم گذاشته می شود.

مهترین دستگاه در این حوزه محسوب میشود. غیر ممکن است که شما با یک شرکت تماس بگیرید ولی از این وسیله استفاده نکند. به علت دوران و قدرت پاک کنندگی دریل این وسیله کارایی زیاد و شگفت انگیزی را همراه دارد.

به همراه این دستگاه، از خشک کن های صنعتی استفاده می شود. اغلب شبیه جارو برقی کار می کنند ولی با این تفاوت که آلودگی آب و گرد خاک را از ریزترین بافت ها هم خارج میکنند. اگر که این دستگاه قدرت خوبی نداشته باشد نمیتوانیم پیش بینی نتیجه آخر را کنیم.

در شرایطی که ذره ای کف یا آلودگی آب روی مبلمان باقی مانده باشد، پس از خشک شدن خودش را نشان خواهد داد. این عیب در مبلمان رنگ روشن متداول تر است. بنابراین شرکت ها وظیفه استفاده از خشک کن های قوی و تقویت شده را دارند.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در توانیر

مبل شویی با بخار شور

هماگونه که میدانید شیوه های گوناگون برای مبل شویی وجود دارد که بسیاری از آنها استاندارد هستند و برای مبلمان متناسب هستند.

استفاده از بخارشور برای بعضی از مبل ها و لکه ها پاسخگو است، ولی برای حجم زیادی از مبل ها و کثیفی ها شیوه مناسبی نخواهند بود.

در ادامه به مطالعه دقیق دو شیوه مبل شویی خواهیم پرداخت و نتیجه نهایی برای انتخاب درست به عهده مشتری خواهد بود.

بخارشور: مکانیزم این دستگاه بخار است که برای شستن پرده و پارچه ها در مورد های خانگی و سطحی به کار می رود.

برای از بین بردن لکه های سطحی و کوچک می توان از بخارشور استفاده کرد چون که در بقیه موارد دستگاه درگیری بخصوصی با لکه ها ندارد و فقط بخار روی آنها تزریق می شود.

بیشتر بخوانید: قالیشویی فرش دستبافت در ازگل

شویی در جنت آباد 1 1600x900 1

ویژگی های مبل شویی عالی

در حاضر شرکت های زیادی به عرضه خدمات مبل شویی در تهران مشغول هستند که در هر زمان که بخواهید می توانید به آنها دسترسی داشته باشید.

ولی یک خدمات مبل شویی خوب چه ویژگی هایی دارد و چه انتظاری باید از خدمات داشته باشید که در آخر یک نتیجه خوب را دریافت کنید.

کلیدی ترین نکته به تضمین خدمات مربوط است و باید این اطمینان به مشتری داده شود که فرآیند کار به بهترین شیوه انجام خواهد شد.

استفاده از وسایل مناسب و شوینده ها از وظیفه های شرکت ها می باشد. پس  نباید هزینه ای برای مشتری داشته باشد.

داشتن تجهیزات و داشتن مهارت و تعهد اخلاقی و فنی در محل مبل شویی از نکته هایی است که شرکت عرضه کننده خدمات برای جذب رضایت مشتریان انجام دهد.

نکته هایی در رابطه با نگهداری های قبل و بعد

بزرگترین دشمن مبل گرد و غبار است که به مرور می توانند برای بافت پارچه آنها مشکل ساز شوند.

پس گردگیری آنها را به هیچ وجه از یاد نبرید. با یک جارو برقی می توان این کار را به شکل دوره ای انجام داد.

ترکیبات مایعاتی که روی مبل به علت کوتاهی می شوند با گرد و غبار لکه های دشوار را رقم می زند.

خیلی از اشخاص برای حفظ و مواظبت از مبل ها از کاور استفاده می کنند، اگر که از مبلمان استفاده نمی شود، گزینه مناسبی برای نگهداری از مبل ها است.

درباره مبلمان چرم طبیعی یا غیر طبیعی با دستمال نرم و مرطوب حتما غبار زدایی کنید. همینطور از شوینده ها و واکس ها به اندازه بسیار استفاده نکنید.

درباره با لکه های کوچک حتما از لکه برهای نانو استفاده کنید و از شیوه هایی که خیس شدگی برای مبلمان دارند دوری کنید، چون اصل لکه بری مبل ها خشک کردن آنها است.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در جنوب تهران

دلیل احتیاج داشتن به لکه بری و شستشوی مبلمان

همانگونه که قبل از این اشاره کردیم مبل ها عناصر مرکزی هر فضایی می باشد.

این وسایل راحتی امکان دارد به هر علتی به راحتی دچار لکه و کثیفی شود. چیزی که در این مهم است حل ایراد ها و کثیفی ها بدون صدمه به بافت و رنگ پارچه مبلمان است.

ولی چرا این کار باید توسط متخصص شستشوی مبلمان انجام شود.

مبل ها از بخش های گوناگونی تشکیل می شوند که نسبت به نوع آن این اجزا متریال متفاوتی را شامل می شوند.

در صورت کلی کلاف و محتویات داخلی و رویه مبلمان اجزای اصلی مبل ها هستند.

اسفنج مبل ها در قسمت های گوناگون مبل یکی نیست و نسبت به کیفیت احتمال ایجاد زردی بعد از تماس با آب را دارند. یکی از ایراد های احتمالی بد فرم شدن و خوابیدگی اسفنج ها می باشد.

در مورد های دیگر استفاده از شوینده ها نامناسب هم می توان رنگ رفتگی و از بین رفتن نرمی پارچه ها را مشاهده کرد.

همینطور خشک کردن و جمع کردن چرک آب و کثیفی ها از بافت مبلمان توسط خشک کن های صنعتی خیلی مهم می باشد.

مرحله های مبل شویی در خانه

مرحله اول : بعد از تماس مشتریان و هماهنگ شدن سرویسکار باید در زمان مشخص در محل حضور یابد. مرحله اول بررسی نوع مبل، جنس پارچه و میزان کثیفی ها و لکه ها برای ترکیبات شوینده با آب جوش و لکه بر های نانو است.

مرحله دوم : تزریق شوینده به شکل کف و فرچه زنی آن با فرچه نرم دریل است.

شوینده باید طوری قوی باشد که چرک را در خود حل کرده و فرچه آن را تا عمق بافت پارچه وارد کند. چرخیدن فرچه باعث می شود تا تمام نقطه ها از سطح پارچه ای مبلمان لکه بری و شستشو را شامل شوند. ولی دقت سرویسکار برای فرچه زنی خیلی مهم است چون خیس بودن امکان دارد لکه را نشان ندهد.

مرحله سوم : سریعا بعد از شستشو باید مبلمان را خشک کرد. خشک کن تا 95% مبلتان را خشک خواهند کرد. جمع کردن سریع چرک آب باعث می شود کیفیت شستشو پدیدار شود.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در غرب تهران

مبل شویی در محل 1

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، مبل شویی در شمال تهران، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • مبل شویی در شمال تهران
 • مبل شویی در گوهردشت
 • مبل شویی در عظیمیه
 • مبل شویی در جهانشهر
 • مبل شویی در مهرشهر
پیمایش به بالا