مبل شویی در پرستار | تماس با ما:02188093249 - 02126453261
قالیشویی مهر و ماه

مبل شویی در پرستار

مبل شویی در پرستار
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث مبل شویی در پرستار می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: قالیشویی در تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

شویی در پرستار

مبل شویی در پرستار

 یک واقعیت دوری ناپذیر در زندگی همه ما وجود دارد که مبلمان خانه هر چند وقت یک بار کثیف می‌شوند و گرد و غبار به سمت درزهای مبلمان راه خود را پیدا می‌کنند، همچنین احتمال ریختن انواع مختلف نوشیدنی بر روی مبل ها وجود دارد، خوشبختانه تمیز کردن مبل ها کاری تقریبا راحت است، همه آنچیزی شما احتیاج دارید کمی وقت و یک یا چند مواد شوینده مرغوب است، ولی اگر وقت تمیزکاری و شستن مبل را ندارید می‌توانید با افرادی که در این کار تخصص دارند برای اینکه مبل های شما راحت تر شسته و تمیز شوند کمک بخواهید.

بیشتر بخوانید: شستشو قالی در محل با دستگاه

فایده های مبل شویی

در هنگامی که لکه‌ های روی مبل ها به صورتی باشند که با وسایل و دستگاه‌ های خشک‌ شویی مبلمان هم از بین نرود، مخصوصا وقتی که رنگ مبلمان منزل شما روشن‌ تر از زمان معمول است، در آن شرایط شما به خدمات مبل شویی مبلمان احتیاج دارید. مبل شویی احتیاج به شیوه های آبشویی گوناگون دارد، به این معنی که مبل های شما توسط مصرف آب زیاد شسته می‌شوند. ولی این کار هم تخصصی است و به متخصصین مخصوص خود احتیاج دارد.

شرکت‌ های قالیشویی که خدمات مبل شویی را هم به‌ نحو احسنت ارائه می‌دهند، از بهترین دستگاه‌ های مبل شویی برای شستشو استفاده می‌کنند.
راجب مشخصه های مبل شویی خیلی حرفه‌ای برای شستن مبمان در خانه ، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • داشتن اطلاعات مورد نظر در مورد انواع مبلمان ها و روش شستشوی آن‌ ها
 • استفاده از شوینده‌های مناسب و مرغوب برای شستن مبلمان
 • کنترل کردن درجه حرارت فوم شستشو و غلظت آن و همینطور دمای آب
 • تمیزکاری و نظافت محل بعد از به اتمام رسیدن کار شستشوی مبلمان

بیشتر بخوانید: مبلشویی انواع مبلمان پارچه ای

3sofa cleaning services

 

طریقه مبل شویی در خانه 

جمع‌ آوری ذره های بزرگ

پیش از شروع به تمیز کردن اصلی، باید هر نوع ضایعات سطحی یا ذره ها را از سطح مبلمان جدا کنند. برای تمیز کردن مبل ها از جاروبرقی استفاده می‌شود.

 • باید از برس باریک جاروبرقی استفاده کنید تا بتوانید وارد شکاف‌ های مخفی شوید.
 • باید همه سطح های کوسن را پاک کنید.

پاک کردن لکه ها

همین که لکه ایجاد شده بود، سریعا به تمیز کردن آن اقدام کنید. گذشتن مدت زیاد پیش از پاک‌کردن کامل لکه حتی اگر چند دقیقه هم به طول بینجامد می‌تواند سبب شود لکه ماندگارتر شود و پاک‌ کردن آن دشوار تر شود.

چک کردن برچسب مخصوص مبلمان

پیش از استفاده از هر نوع مواد شوینده یا محلول‌ های تمیزکننده، دستور العمل‌ های تولید کننده را برای مراقبت از آنها چک  کنید که بیشتر در برچسب‌ های مبلمان وجود دارد. استفاده نکردن از محصول های تمیزکننده ایمن می‌تواند به معنی صدمه رساندن به مبلمان یا وسایل داخلی باشد.

بیشتر بخوانید: نحوه صحیح تا زدن فرش ماشینی

تمیز کردن مبل ها با جوش شیرین

جوش شیرین فقط برای پخت‌ و پز نیست، یک شیوه تمیزکننده تاثیر گذار برای مبل‌ها است.

در حقیقت، پاشیدن جوش شیرین روی تمام مبلمان به از بین‌ بردن بوی نامطبوع و شل شدن بسیاری از لکه‌ها کمک می‌کند. همینطور می‌توان از محلول جوش شیرین خانگی برای هر تیکه از لکه‌ های سفت تر استفاده کنید.

در یک کاسه، اندازه های مساوی جوش شیرین و آب را با هم ترکیب کنید. برای محلول خشک یا مرطوب، بگذارید جوش شیرین به مدت 20 الی 30 دقیقه بماند. وقتی که جوش شیرین لکه را به طور کامل جذب کرد، آن را با فرچه تمیز نموده و مثل همه راه‌ کار های تمیز کردن، پیش از تمیز کردن کامل، از روی مبلمان آن را پاک کنید.

مبلمان پارچه‌ای خودتان را با یک حوله نرم خشک نمایید.

برای پاک‌ کردن رطوبت باقی مانده، هر بخش از مبلمان قسمت های مرطوب را با حوله خشک تمیز کنید. به‌ نرمی همه محلول تمیز کردن باقی مانده را پاک کنید.

مبل شویی در منطقه پرستار تهران

خشک‌شویی و شستن مبل ها توسط افراد بسیار حرفه‌ای و متخصص و دوره‌ دیده و با تجربیات بالا انجام می‌شود.

نوع سختی فرچه و وسایل مورد استفاده برای شستن مبل های شما مناسب با جنس پارچه‌ی مبلمان خانه شما انتخاب می‌شود و به این صورت صدمه ای به پارچه مبل های شما نمی‌رسد.

انواع فوم‌ های سرد و گرم که در تولید مبلمان استفاده می‌شود هم یکی از دلیل های انتخاب فرچه‌ های مختلف می‌باشد.

مبلمان و میزهای عسلی مبل‌ها قسمتی جدا نشدنی خانه  ما هستند که امکان کثیف شدن آن‌ها خیلی زیاد است. همینطور مبلمان خانه ها از لوازم گران‌ بها به شمار  می‌آیند که عوض کردن آن‌ ها به علت کثیف شدن تقریباً خیلی مشکل می‌شود.

اگر مبل شما کیفیت کافی را دارد برای تمیز کردن آن با قالیشویی های مدنظر خود باید تماس بگیرید.

ما در کارخانه قالیشویی مهر و ماه کاری می‌کنیم تا با اقدامات درست، مبلمان منزل های شما مانند روز اول که آن‌ ها را تازه خریداری کرده بودید نو و تمیز شوند.

خدمات خشک‌ شویی مبلمان تمامی آلودگی‌ها را از همه جای مبل ها پاک می‌کند.

بیشتر بخوانید: چطور از شر بید فرش راحت شویم؟

1 1

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • مبل شویی در تهران
 • مبل شویی در کرج
 • مبل شویی در مهرشهر
 • مبل شویی در عظیمیه
 • مبل شویی در مهرشهر
پیمایش به بالا