مبل شویی در آزادشهر | مبل شویی مهر و ماه - 02126453261
قالیشویی مهر و ماه

مبل شویی در آزادشهر

مبل شویی در آزادشهر
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث مبل شویی در آزادشهر می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: قالیشویی در تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

شویی در آزادشهر

مبل شویی در آزادشهر

یکی از اصلی‌ترین معیار های  انتخاب شوینده، برس و سری مختص دستگاه، نوع پارچه‌ای است که برای روکش روی مبلمان انتخاب شده است.

هر نوع پارچه‌ای احتیاج به یک شوینده مخصوص برای تمیز شدن دارد.

به علاوه این ها، حجم زبری سری که برای برس روی دستگاه اعمال می‌شود هم ارتباط مستقیمی با نوع پارچه مبل ها دارد.

همینطور شیوه ای که برای شستن مبل استیل استفاده می‌شود با شیوه که برای مبل شویی پارچه مبلمان راحتی کارایی دارد فرق میکند. کارشناسان خبره قالیشویی مهر و ماه، پس از بررسی کلی مبل ها و چک کردن مقاومت و نوع پارچه، روش شستن ، برس و شوینده مورد استفاده برای نظافت کاری را انتخاب می‌کنند.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در شرق تهران

شستشوی مبل های پارچه‌ای

انواع گوناگونی از پارچه ها در بازار موجود هستند که برای تولید مبلمان می‌توان از آنها استفاده کرد.

مقاومت این پارچه‌ ها نسبت به نوع بافت و مقاومت الیاف‌ هایشان با هم در تفاوت هستند.

شستشوی مبل های چرمی

چرم در ظاهر الیاف مستحکم و قوی دارد؛ ولی اگر از شوینده بد یا فشار بیش از اندازه برای نظافت کردن آن استفاده شود؛ سریعا بافت و شکل اول خود را از دست می‌دهد و حتی امکان دارد دچار عوض شدن رنگ هم شود.

به طور کلی دو مدل چرم برای تولید مبل ها کارایی دارد.

چرم مصنوعی که قوی‌ و مقاومت بیشتر دارد و چرم طبیعی که برای شستن احتیاج به دقت و حساسیت بسیاری دارد.

متخصصان ما در قالیشویی مهر و ماه درست می‌دانند که چه شیوه ای برای شستن چه مدل مبل های چرمی متناسب است و این مدل برای تمیزی عمقی احتیاج به چه نوع موادی دارد.

از جایی که چرم ماده‌ای خیلی حساس و آماده تغییر است؛ ذکر می‌کنیم هیچوقت خودتان به شستن مبل های چرمی اقدام نکنید و حتما برای نظافت این نوع پارچه، از سرویصس حرفه‌ای و تخصصی قالیشویی‌‌ ها استفاده کنید.

شویی در جنت آباد 1 1600x900 1

بیشتر بخوانید: قالیشویی در چیتگر شمالی

شستن مبل های مخملی

امروزه کمتر از مخمل خالص برای تولید مبل استفاده می‌شود.

ولی پارچه‌ های مختلفی در بازار موجود هستند که همان صفات بارز پارچه مخملی را دارند و باید به همان روشی که مبلمان مخملی شسته می‌شود شسته شوند.

به طور کلی هر نوع پارچه‌ای که از نظر خاصیت و ویژگی، مشابه مخمل باشد؛ در این گروه جای دارد و برای شستن  آن باید درست همان روندی را پیمود که برای نظافت مبلمان مخملی کارایی دارد.

در قالیشویی مهر و ماه، برای شستن این مدل مبل‌ از شوینده‌ های حرفه ای و کاملا ایمنی استفاده می‌شود که صدمه ای به بافت پارچه نمیزند و باعث پوسیدگی زود آن نخواهند شد.

شستن مبلمان پارچه‌ای کرک‌دار

یکی از عیب های مبلمانی که با پارچه‌ های کرکی تولید می‌شوند؛ ریختن کرک و کچل شدن پارچه مبل است.

اگر پارچه کرکی در تولید، از جنس باکیفیتی نباشد؛ این کرک‌ ها حتی با گذشت زمان و با استفاده پی در پی از بافت پارچه جدا میشوند و جلوه مبل ها را با تغییر  های بسزایی روبرو می‌کنند.

ولی اگر پارچه از کیفیت بسیاری روبرو باشد و به راحتی دچار ریزش نشود؛ تنها عللی که می‌تواند تاثیر بد روی آنها بگذارد؛ استفاده از روش غیر درست برای نظافت است.

پارچه‌ های کرک‌دار به علت حساسیت بسیار در جهت ریختن کرک‌ ها، باید با دقت بسیاری شسته شوند و از وارد کردن فشار بیش از اندازه روی آنها پیشگیری شود.

شستشوی مبلمان کتان

کتان پارچه‌ای با بافت محکم و مقاوم است.

ولی این بدان معنی نیست که شما می‌توانید از هر شیوه ای که دلخواهتان است و با هر شوینده‌ای که در دست دارید؛ برای پاک کردن آن استفاده کنید.

برعکس تصور خیلی از افراد، پارچه‌ های کتان در برابر تغییر رنگ بسیار حساس بوده و سریعا دچار رنگ‌ رفتگی می‌شوند.

بنابراین با فکر اینکه پارچه مبلمان کتان و مقاوم است؛ هیچوقت برای پاک کردن آن ها از شیوه های سنتی استفاده نکنید.

این روش ها فقط سبب آسیب بسیار و شل شدگی در پارچه می‌شوند.

بهترین کار برای پاک کردن مبلمان کتان، استفاده از سرویس حرفه‌ای است که مناسب با نوع پارچه مبل عرضه شده و از صدمه دیدن بافت و رنگ پارچه‌ های کتان پیشگیری می‌کند.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در چیتگر جنوبی

شستشوی مبل های پشمی

رطوبت یکی از بدترین عامل های خراب کننده برای پارچه‌ پشمی مبلمان است.

به همین دلیل مبل هایی که از پارچه‌ های پشمی ساخته می‌شوند؛ باید با حداقل اندازه رطوبت تمیز شوند تا وارد شدن آب، سبب پوسیدگی پشم آنها نشود.

پشم یک ماده خیلی آب دوست است و سریع رطوبت را به خود جذب می‌کند.

پس اگر از شیوه های سنتی چون استفاده از اسپری‌ های مختص مبل شویی برای تمیز کردن آنها استفاده کنید؛ نتیجه آنچه که انتظار داشتید نخواهد بود.

با این کار فقط موجب می‌شوید که رطوبت به لایه‌ های عمقی وارد شده و با باقیط ماندن در همان جا، محیط پوسیدگی پارچه را فراهم کند.

در شیوه هایی که در قالیشویی مهر و ماه برای شستن مبلمانی که از جنس پشم هستند استفاده می‌شود؛ رطوبت سریع و عمیق جذب شده و فقط کمی رطوبت سطحی روی پارچه باقی میماند که توانایی نفوذ به الیاف درونی  را ندارد.

شستن مبلمان پلی استر

اغلب الیاف مصنوعی مثل پلی استر، مقاومت بسیاری به نسبت الیاف طبیعی مثل پشم و کتان دارند.

اگر می‌خواهید نمای مبل هایتان مانند روز اول خمود شود؛ حتما از سرویس حرفه‌ای برای تمبز کردن آن ها استفاده کنید.
همانگونه که ذکر شد؛ پارچه‌ هایی که از جنس پلی استر ارائه می‌شوند فقط نمای مقاوم‌ تری به نسبت الیاف طبیعی دارند و تفاوتی در روش شستن آنها وجود ندارد.

بر همین حسب، همیشه ذکر می‌شود که حتی اگر مبل هایتان در ظاهر مقاوم هستند؛ برای پاکیزه کردن عمیق آن ها از سرویس مبل شویی استفاده کنید.

چون که گاهی فقط جلوه پارچه مستحکم است و از درون دچار پوسیدگی‌ های کوچک و زیادی می‌باشد.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در کوی بیمه

مبل شویی در محل 1

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، مبل شویی در آزادشهر، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و قالیشویی در دهکده المپیک …..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • مبل شویی در تهران
 • مبل شویی در کرج
 • مبل شویی در تجریش
 • مبل شویی در مهرشهر
 • مبل شویی در آزادشهر
پیمایش به بالا