قالیشویی در چیتگر جنوبی | قالیشویی مهر و ماه - 02126453261
قالیشویی مهر و ماه

قالیشویی در چیتگر جنوبی

قالیشویی در چیتگر جنوبی
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث قالیشویی در چیتگر جنوبی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: قالیشویی در تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

در چیتگر جنوبی 1

بیشتر بخوانید: قالیشویی به روش مدرن یا سنتی

قالیشویی در چیتگر جنوبی

ایجاد شدن شرکت ها و کارخانه هایی که در صنعت قالیشویی کار می کنند، سبب شده تا امروزه انتخاب یک قالیشویی عالی در شهر بزرگی مانند تهران یک چالش سخت باشد.

قالیشویی مهر و ماه با داشتن کارشناسان متخصص و مجرب و همینطور داشتن مجوز کسب از سوی اتحادیه قالیشویان، می تواند بهترین خدمات قالیشویی را به شما عرضه کند.

همه خدمات ما در قالیشویی با ضمانت نامه کتبی به شما ارائه می شوند تا مشتری ها از بابت ایجاد نشدن هر نوع صدمه ای یا خسارتی به فرش های گران بهای خود، خیالشان راحت باشد.

قالیشویی مهر و ماه با داشتن وب سایت رسمی تلاش کرده تا هم قدم با تکنولوژی های پیشرفته در جهان، به عرضه خدمات متناسب به همشهری های خود بپردازد.

ما با سابقه زیاد در فعالیت های خود، حالا با پیشرفت علم و تکنولوژی قدمی برمی داریم و با بهره گرفتن از روش های روز دنیا و دستگاه های مکانیزه قالیشویی، نگهدار فرش های با ارزش و گران قیمت شما هستیم.

قالیشویی مهر و ماه با سابقه درخشانی که در زمینه شستشوی فرش ها و مبلمان دارد مفتخر است که کار شستشوی فرش های شما را به بهترین نحوه ممکن انجام دهد.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در غرب تهران

به چه علتی قالیشویی مهر و ماه را انتخاب کنیم؟

1.کیفیت زیاد در خدمات

دانش تخصـصی ما در زمینه قالیشویی مکانیزه، استفاده کردن از تجهیزات و دستگاه های شستشوی بروز قالیشویی، اسـتفاده از مواد شـوینده با کیفیت بالا، همراه با تجربه زیاد تکنسین های ما، سبب شده تا خیال مشتریان از جهت کیفیت خوب خدمات ما راحت باشد.

96

2.تنوع در خدمات

گرچه خدمات اصلی قالیشویی مهر و ماه همواره شستشوی فرش است؛ ولی امروزه با توجه به بیشتر شدن احتیاجات خانواده ها، مجـموعه ای متنوع از خـدمات از جمله شستشوی موکت و مبل شویی در محل را هم به مشتریان خود عرضه میکنیم. وسیع شدن خدمات ما سبب شده تا مشتریان بتوانند با خیالی آسوده انواع خدمات مورد احتیاج خود را از ما درخواست کنند.

3. تضمین خدمات

از جایی که ما به کیفیت خدمات خود مطمعن هستیم، همه خدمات ما در قالیشویی مهر و ماه با عرضه ضمانت نامه ای کتبی صورت خواهد گرفت. شما می توانید در زمان تحویل فرش خود، ضمانت نامه ای کتبی از قالیشویی را دریافت کنید.

تضمین خدمات به واسطه ما به شما امکان این را می دهد تا در صورت نداشتن رضایت از خدمات، شستن دوباره فرش ها برای شما انجام خواهد شد.

4. خدمات مکانیزه و به روز 

کارخانه ما تجهیز شده به جدید ترین دستگاه های قالیشویی مکانیزه است و همه خدمات شستشوی انواع فرش و موکت با به مدرن ترین دستگاه های کاملا اتوماتیک انجام می شود.

استفاده از دستگاه های پیشرفته و جدید به ما دسترسی می دهد تا خدمات بدون ایرادی را در کمترین ترین وقت ممکن به شما عرضه نماییم.

5. قیمت مقرون به صرفه 

ما به عنوان یک قالیشویی عالی در تهران با داشتن مجوز رسمی از سوی اتحادیه قالیشویان کار می کنیم. پس هزینه قالیشویی در مجموعه ما طبق نرخ مصوبه اتحادیه می باشد.

7.تحویل سر وقت فرش

به علاوه کیفیت زیاد خدمات، ما همیشه تلاش می کنیم تا خدمات خود را در کمترین وقت ممکن به مشتری ها عرضه نماییم.

ما با ارائه خدمات مورد نظر شما مطابق با تایم بندی انجام شده، رضایت مشتریان را جذب خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در جنوب تهران

9.مشتری مداری و رفتار محترمانه پرسنل

ما می دانیم که رفتار محترمانه همراه با صبوری و حوصله از صفت هایی است که در انتخاب یک مرکز ارائه دهنده خدمات موثر است. پس ما در مجموعه مهر و ماه تلاش کرده ایم تا با صبر و حوصله زیاد احتیاج های مشتریان خود را جوابگو باشیم.

وقتی که که فرش منزل شما آلوده می شود و قصد استفاده از خدمات یک قالیشویی را دارید، اصولا به دنبال کم هزینه ترین قالیشویی در اطراف محل زندگی خود می گردید.

معمولا پیدا کردن یک قالیشویی کم هزینه در نگاه اول، برای همه اشخاص خوشحال کننده به نظر می رسد ولی به یاد داشته باشید که نباید گول تبلیغات را بخورید!

چون که لیست هزینه و نرخ قالیشویی هر ساله توسط اتحادیه قالیشویان ذکر می شود.

قالیشویی های مجاز باید با بهره گیری از این قیمت ها خدمات خود را به مشتریان ارائه کنند. این در صورتی است که متاسفانه بعضی از قالیشویی ها، با استفاده از عنوان هایی مانند قالیشویی ارزان در تهران یا ارزان ترین قالیشویی تهران سعی می کنند تا مشتری جذب کرده و خدمات بی کیفیتی را عرضه کنند. همین مسئله سبب شده تا متاسفانه خیلی از اشخاص، اعتماد خود را به قالیشویی از دست بدهند و در زمان انتخاب یک قالیشویی خوب شک داشته باشند.

قالیشویی های معتبر با استفاده از مواد شوینده استاندارد و دستگاه های به روز، بدون صدمه، فرش های شما را شسته و خشک می کنند.

ولی قالیشویی های غیر مجاز با مبالغ هایی ارزان تر از سایر قالیشویی ها، تلاش می کنند تا با مصرف مواد شوینده بی کیفیت، خدمات خود را عرضه کنند تا از هزینه کلی شستشوی فرش کم کنند.

پس توجه داشته باشید که قالیشویی های با اعتبار به علاوه عضو بودن در اتحادیه قالیشویان، باید هزینه شستن فرش ها را طبق نرخ مصوب اتحادیه از شما بگیرند.

مرحله های شستشوی فرش به صورت زیر میباشد:

 • ثبت سفارش شما
 • تحویل فرش ها
 • چک کردن فرش ها توسط کارشناس متخصص
 • غبار روبی فرش ها
 • گرفتن لکه فرش
 • آغشته کردن فرش در آب و مواد شوینده
 • شستن فرش ها
 • آبکشی کردن فرش ها
 • چک کردن فرش ها
 • خشک نمودن فرش ها
 • تحویل در محل

بیشتر بخوانید: قالیشویی در کریم خان زند

word image 8 610x400 1

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در چیتگر جنوبی، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و مبل شویی در دزاشیب …..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • قالیشویی در تهران
 • قالیشویی در چیتگر جنوبی
 • قالیشویی در کرج
 • قالیشویی در مولوی
 • قالیشویی در سعادت آباد
پیمایش به بالا