خشکشویی فرش| قالیشویی و مبل شویی مهر و ماه - 02126453261
قالیشویی مهر و ماه

روش خشکشویی در قالیشویی

خشکشویی فرش
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث به کار گیری روش خشکشویی در قالیشویی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، قالیشویی در شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

مهر و ماه 1 4

به کار گیری روش خشکشویی در قالیشویی

خشکشویی نیز در منزل صورت پذیر است هم می توان توسط قالیشویی آن را انجام داد. خشکشویی فرش از شگرد های پر استفاده نظافت فرش است. فرش به دلیل عبور و مرور زیاد و پا خوردن و نشستن گرد و غبار روی آن خیلی سریع کثیف می شود. از سویی شستشوی همیشگی فرش موجب از بین رفتن کیفیت آن می شود.

خشکشویی فرش شیوه ای است که می توان در بین چند بار شستشو، یک بار هم از آن استفاده کرد بخصوص هنگامی که کمبود وقت وجود دارد. زمانی که عجله دارید و توانایی فرستادن فرش را به قالیشویی ندارید، می توانید از طریق اینترنت با یک قالیشویی در ارتباط باشید. از آن درخواست کنید به منزل بیاید و خشکشویی فرش را انجام دهد.

اگر خودتان توانایی کافی دارید در خانه این کار را انجام دهید. خشکشویی از لحاظ قیمت نسبت به شستشوی کامل فرش مقرون به صرفه تر است. خشکشویی گزینه خوبی برای نظافت انواع فرش ها است.

بیشتر بخوانید:شستشوی تشک خوشخواب

 مزایای خشکشویی فرش توسط قالیشویی

فرش هایی که الیاف ظریف دارند و الیاف آنها رنگ پس نمی دهد، در واقعیت رنگشان ثابت میباشد و می توانند خشکشویی شوند و در طول مدت خشکشویی هیچگونه صدمه ای نخواهند دید. برای تمیز کردن فرش دستباف و گرانبها که استرس خرابی آن در شستشو وجود دارد، خشکشویی گزینه مناسبی میباشد.

ولی بهتر است برای این فرش ها خشکشویی توسط قالیشویی انجام شود که صدمه ای به فرش نرسد. خشکشویی بدون استفاده از آب صورت میگیرد. فرش هایی که خیلی آلوده نیستند را می‌ توان با خشکشویی تمیز کرد.

ولی خشکشویی برای فرش هایی با کرک دهی بالا پیشنهاد نمی شود، چه خشکشویی توسط قالیشویی انجام شود چه توسط خود فرد. خشکشویی از خدماتی است که در هر محلی بخواهید قابل انجام است. قالیشویی مهر و ماه  به صورت اینترنتی نیز، درخواست می پذیرد و به محل برای خشکشویی مراجعه می کند.

برای انجام خشکشویی فرش از مواد شوینده خنثی، مانند: شامپو فرش استفاده می شود ولی نوع شوینده با توجه به رنگ و بافت فرش گوناگون است. این کار بهتر است توسط قالیشویی ها صورت بگیرد که در انتخاب مواد شوینده مهارت دارند. خشکشویی فرش یک کار تخصصی در بین تمام قالیشویی ها است.

بیشتر مردم فکر می کنند بعد از انجام خشکشویی، هنوز لکه و آلودگی از بین نرفته است فقط در تار و پود فرش پنهان شده است. مطمئنا این فکر درست نیست و خدمات انجام شده، برای خشکشویی دقیق و اصولی است و فرش را کامل تمیز میکند.

5948003

بیشتر بخوانید:شستشوی انواع صندلی

خدمات قالیشویی

شستشوی فرش ها، مبلمان، موکت و قالیچه ها که احتیاج به آب زیاد و خشک کردن دارند در کارخانه قالیشویی انجام می شود. ولی خدماتی نیز وجود دارند که در منزل توسط قالیشویی انجام می شوند، مانند: خدمات خشکشویی. این خدمات فقط شامل خشکشویی فرش نمی شود. بلکه وسایلی مانند مبلمان، تشک خوشخواب و تابلو فرش نیز قابل تمیز کردن به شیوه خشکشویی هستند.

دلیل انجام خشکشویی فرش ها

فرش ها را نمی توان به صورت مکرر به روش ‌های همیشگی و سنتی داخل منزل یا قالیشویی شستشو داد. شستشوی فرش ها نمی ‌تواند در فاصله های کوتاه مدت صورت گیرد و یا تکرار شود. زیرا باعث صدمه به بافت فرش و همینطور پوسیدگی آن می‌شود. از نظر دیگر نمی توان از نظافت فرش هم به آسانی گذشت، نظافت فرش منزل از اهمیت بالایی برخوردار است. خشکشویی فرش، گزینه خوبی برای پاکیزگی آن میباشد که می توان بدون صدمه به فرش انجام داد. خشکشویی بدون انتقال و جابجایی فرش قابل انجام میباشد.

برخی از فرش های دستباف، را به هیچ عنوان نباید با شیوه های همیشگی و معمولی شست. چون امکان دارد بافت آن ها رنگ پس دهد و طرح فرش را خراب کند یا در کل تار و پود فرش خراب شود. این مدل فرش ها باید توسط قالیشویی خشکشویی شوند. زیرا آن ها ترکیب مواد شوینده را می دانند، و موادی را مورد استفاده قرار میدهند که به فرش آسیب نرسانند.

بیشتر بخوانید:خشکشویی موکت های چسبیده

خشکشویی فرش در منزل

خشکشویی فرش در منزل به آسانی انجام پذیر است. خشکشویی توسط قالیشویی، داخل منزل قابل انجام است و  می توانید به صورت شخصی نیز آن را انجام دهید. قبل از انجام خشکشویی باید فرش را به خوبی جارو بکشید تا تأثیر خشکشویی بالا رود. سپس محلول ویژه خشکشویی را روی فرش بپاشید. برای پخش محلول روی فرش، می توان با یک جارو دستی یا برس آن را پخش کرد.

یک ساعت باید فرش در همان حالت بماند تا محلول در بافت فرش اثر خودش را بگذارد. بعد از آن باید فرش را با مکش بالا، جارو برقی کشید. تا بقیه محلول که خشک شده توسط جارو برقی از فرش جدا شود. خشکشویی کار دشواری نیست، ولی باز خوب است که توسط قالیشویی ای که در این کار کتخصص هستند انجام شود.

زیرا باید مواد محلول متناسب با فرش انتخاب شود و آن ها این مهارت را دارند. محلولی با کمترین آسیب دهی به فرش را انتخاب می کنند.آن ها همینطور برای جارو کشیدن از دستگاه ‌های وکیوم ویژه خود استفاده می کنند و اجازه نمی دهند حتی مقدار کمی هم از مواد خشکشویی در بافت فرش باقی بماند، و همه را جمع آوری می کنند.

96

بیشتر بخوانید:شستشوی فرش اکریلیک

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و قالیشویی در علامه طباطبایی شمالی و …..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • قالیشویی در شهریار
 • قالیشویی در علامه طباطبایی شمالی
 • قالیشویی در تجریش
 • قالیشویی در سعادت آباد
 • قالیشویی در مارلیک
آخرین اخبار

Notice: file_put_contents(): write of 339 bytes failed with errno=122 Disk quota exceeded in /home/mehromah/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/file.cls.php on line 172

Warning: file_put_contents(): Only -1 of 339 bytes written, possibly out of free disk space in /home/mehromah/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/file.cls.php on line 172

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/mehromah/public_html/wp-content/litespeed/css/6e3425d7eb53e473d04c1bf6cecf09eb.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/mehromah/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:130 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/mehromah/...', 130, Array) #1 /home/mehromah/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(130): md5_file('/home/mehromah/...') #2 /home/mehromah/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(837): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://mehroma...', 'css', true, Array) #3 /home/mehromah/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(330): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/mehromah/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(264): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/mehromah/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): LiteSpeed\Optimize->f in /home/mehromah/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 130