مبل شویی در شرق تهران | مبل شویی مهر و ماه - 02126453261
قالیشویی مهر و ماه

مبل شویی در شرق تهران

مبل شویی در شرق تهران
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث مبل شویی در شرق تهران می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: قالیشویی در تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

شویی در شرق تهران

مبل شویی در شرق تهران

خدمات مبل شویی و اهمیت آن برای مراقبت از مبلمان

خدمات مبل شویی اهمیت زیادی در مراقبت و بهداشت مبلمان دارند.

با مرور زمان، مبل ها به دلیل استفاده مکرر، آلودگی های هوایی، رطوبت و گرد و خاک، آلوده می‌شود.

در این شرایط، مبلمان نمای زشتی خواهند داشت و احتمالا بوی بدی هم به علت رشد باکتری‌ ها و قارچ‌ ها نشر میشود.

خدمات مبل شویی، با به کار گرفتن تجهیزات و شوینده های حرفه‌ای، کثیفی و لکه‌ های روی مبلمان را رفع می‌کنند و سبب افزایش طول عمر مبل ها می‌شوند.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در باغ فیض

همچنین، خدمات مبل شویی می‌تواند پخش بوی نامطبوع و انتقال عفونت‌ ها و بیماری‌ ها را در مبل ها کم کند و با بهداشتی مناسب، برای سلامت خانواده های شما محیطی تمیز و سالم ایجاد کند.

با استفاده از خدمات مبل‌ شویی، به علاوه بهبود وضع مبل ها، می‌توانید از هزینه های زیاد جایگزین کردن مبل ها صرف‌ نظر کنید. به شکل کلی، با توجه به اهمیت مراقبت مبل ها، بهره گیری از خدمات مبل‌ شویی در خانه یک راه‌ کار کاربردی و به صرفه است.

مراحل مبل شویی

مراحل مبل شویی اغلب شامل مرحله های ذیل میباشد:

 1. چک کردن و اولیه‌ سازی: در این مرحله، کارشناس های خدمات مبل شویی به محل مد نظر شما اعزام میشوند و مبلمان شما را چک کرده و به سطح آلودگی آنها دقت می‌کنند. همینطور، اگر نیاز باشد، محیط شستشو حاضر می‌شود.
 2. جمع کردن گرد و غبار: در این مرحله، گرد و غبار و لکه‌ های جزئی روی مبل ها توسط ابزارهای مناسب (مثل مکنده و جارو) پاک میشود و سطح مبل ها برای شستشو آماده می‌شود.
 3. شستشوی مبلمان:با استفاده از دستگاه های مبل شویی و شوینده ها، پارچه‌ی مبل ها را میشویند. در این مرحله، نسبت به نوع پارچه و درصد کثیفی آن، امکان دارد از روش‌ های گوناگون شستشو (مثل خشک شویی) استفاده گردد.
 4. خشک‌کردن مبل: بعد از شستن، مبلمان توسط دستگاه‌ های خشک‌ کن مخصوص یا هوای گرم خشک می‌شوند.
 5. تمیز کردن و خدمات دهی با لوازم جانبی: در این مرحله، ابزار جانبی مثل پارچه‌ های پاک‌ کننده، محلول های شستن صنعتی و دستگاه‌ های شستن قطعه های فلزی پاک‌ سازی می‌شوند. همینطور، برای بهتر شدن کیفیت و زیبایی مبلمان، با محصول های پاک کننده و مرطوب کننده پارچه‌ پاک می‌شوند.
 6. تحویل مبل به صاحبشان: در نتیجه کار، بعد از اینکه مبل ها کامل خشک شدند و ابزار جانبی تمیز میشوند و مبلمان به صاحبشان تحویل داده می‌شوند.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در دزاشیب

Learning how wash sofas home

استفاده از سرویس مبل شویی

استفاده از خدمات مبل شویی در خانه مزیت های زیادی دارد که:

 • راحتی: با استفاده از خدمات مبل شویی در خانه، نیازی به حمل و نقل مبلمان به محل شستن آنها نیست و کل مرحله های شستشو در خانه شما انجام می‌شود.
 • استفاده درست از زمان و هزینه: با خدمات مبل شویی در خانه، استفاده درستی از زمان و هزینه حمل و نقل میکنید و برای شما مزیت اقتصادی ای دارد.
 • شستشوی کامل و عمیق: با استفاده از ماشین‌های مبل شویی حرفه‌ای، می‌توان به راحتی ذرات گرد و غبار، لکه‌ های سخت و مواد ناخالصی بیشتری را از پارچه‌ مبل حذف نمود و پارچه‌ مبل را به طور کامل و عمیق شستشو بدهیم.
 • بهتر شدن کیفیت هوای اتاق: شستشوی مبل سبب از بین رفتن آلودگی های هوا و بوی بد مبلمان می‌ شود و باعث میشود کیفیت هوای اتاق بهتر شود.
 • حفظ مقاومت و زیبایی: توسط خدمات مبل شویی در خانه، می‌توانید مقاومت و زیبایی مبلمان خود را حفظ کرده و عمر مفید آن را بالا ببرید.
 • حذف باکتری‌ها و عفونت‌ها: می‌توانید باکتری‌ها و عفونت‌ های داخل پارچه‌ مبلمان را کامل حذف کرده و مبتلا شدن به بیماری‌ های عفونی پیشگیری کنید.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در شمال تهران

زمان لازم برای خدمات مبل شویی در منزل چگونه است؟

وقت لازم برای مبل شویی در خانه به تعداد و طرح و نوع مبل های شما بستگی دارد.

اگر مبل های شما آلوده و خشک است، تایم به نسبت کمی برای شستشو و تمیز کردن آن نیاز است.

با این وجود، اگر مبل های شما بسیار چرک و چرب است، شستن آن زمان بیشتری را احتیاج دارد.

به علاوه این ها، شیوه استفاده شده برای شستن مبل هم می‌تواند وقت مورد نیاز برای پاکسازی مبل ها را تحت تأثیر قرار دهد.

به عنوان مثال، بهره گیری از شیوه های خشک شویی می‌تواند وقت بیشتری را برای پاکسازی مبل ها نیاز داشته باشد، اما به صورت کلی این روش‌ ها معمولا زودتر از شیوه های دیگر مبل شویی رایج کار می‌کنند.

با توجه به این صحبت ها، وقت لازم برای مبل شویی در خانه برای هر مورد فرق میکند.

با این حال، در اغلب شرایط شستشوی یک مبل حدود چند ساعت زمان خواهد برد.

مراحل و نحوه خدمات مبل شویی در منزل که باید بیشتر بدانید:

مبل شویی در منزل یکی از خدمات کارامد و راحت است که به شما امکان این را می‌دهد تا مبل های خود را بی نیاز به حمل و نقل به محل مبل شویی، در خانه خود پاکیزه کنید.

اگر که شما می‌خواهید مبل های خود را در خانه تمیز کنید، بهتر است به شرکت‌ های معتبر و با تجربه مراجعه کرده تا از خدمات با کیفیت و بهره ببرید.

در نهایت، با خدمات مبل شویی، می‌توانید از مبل هایی که تمیز و روشن بیشتری دارد لذت برده و همینطور از ظاهر زیباتر آنها لذت ببرید.

فوت و فن های لکه بری مبلمان:

گاهی وقت ها لکه هایی کوچک روی مبلمان می افتد که احتیاجی به شستن تمام مبلمان نیست و میشود با روش های ساده ای فقط لکه های موجود روی مبل را پاک کرد.
پاکسازی لکه مرکب: برای پاکسازی لکه مرکب مقداری محل مورد نظر را مرطوب کرده و مقداری نمک روی آن بریزید سپس با یک دستمال تمیز یا اسفنج روی ان کشیده تا تمیز شود.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در بخارست

esfahan washing sofa

پیمایش به بالا