قالیشویی در بخارست | شماره تماس: 02126453261
قالیشویی مهر و ماه

قالیشویی در بخارست

Rate this post

ما در این مطلب به مبحث قالیشویی در بخارست می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: قالیشویی در تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

در بخارست

قالیشویی در بخارست

امروزه با توجه به عوض شدن سبک های زندگی ما از قبل تا به الان، شستشوی فرش ها و قالی ها در خانه ها دیگر عمل آسانی نیست.

نداشتن حیاط در منزل ها، الزامی بودن صرفه جویی در مصرف آب شرب و شیوه های مختلف شستن انواع گوناگون فرش ها این کار را در خانه ها دشوار  تر کرده است.

بهترین راه حل برای رفع این مشکل استفاده از خدمات قالیشویی شناخته شده است. قالیشویی ها با به روز ترین امکانات و دستگاه ها و به کار گرفتن نیرو های ماهر در این حیطه بهترین خدمات را برای شستن فرش ها، قالی ها و موکت ها مختلف و مبلمان شما ارائه می‌دهند.

ولی این موضوع که مرحله های شستشوی فرش ها در قالیشویی چطور است، بسیاری از اشخاص ها را نگران کرده و بعضی افراد به همین علت برای فرستادن فرش های خود برای شستشو به قالیشویی دچار شک و تردید هایی هستند.

 بیشتر بخوانید: مبل شویی در فرجام

شرح مراحل شستشو (قالیشویی در بخارست)

شستن انواع فرش ها در قالیشویی ها مطابق با اصول مخصوص به خود انجام میگیرد و شیوه شستشو هم تا حد بسیاری به مدل و جنس فرش ها بستگی دارد.

قالیشویی های شناخته شده اغلب نیرو های ماهر در کار را استخدام کرده و به همین دلیل فرش های شما با پایین ترین صدمه که تقریبا صفر است در این مرکز ها شسته می‌شوند.

مرحله های شستشوی فرش در قالیشویی به صورت زیر می‌باشد:

1) غبار روبی فرش ها 

در قالیشویی ها در اولین مرحله، غبار روبی از فرش ها صورت میگیرد.

در زمان های قدیم کسانی که در خانه ها شستشوی فرش را انجام میدادند این مرحله را با ضربه وارد کردن به فرش ها انجام می‌دادند که امکان داشت الیاف فرش صدمه ببیند و در شرایطی که فرش ها ضعیف و یا قدیمی باشند دچار پارگی هم می‌شدند، به طوری که در قالیشویی ها این کار را به وسیله دستگاه های ویژه این کار انجام داده میشود و پایین ترین صدمه به فرش ها وارد می‌شود.

کار غبار روبی از فرش ها در مقابل کسانی که آلرژی و یا حساسیت دارند پیشنهاد نمی‌شود و این امر بهتر است پیش از اینکه فرش ها خیس بشوند انجام گیرد.

در قالیشویی ها قبل از اینکه کار غبارگیری انجام شود، فرش ها و ایراد های موجود در آن ها چک شده و با توجه به آن ها، این کار به وسیله دستگاه های مختص این کار انجام می‌شود.

Picture1

 بیشتر بخوانید: مبل شویی در الهیه

2) شستن فرش ها

مرحله دوم در قالیشویی، شستشوی فرش ها است که مرحله ای بسیار مهم است و دارای حساسیت بسیاری میباشد.

قالیشویی ها متخصص به خوبی می‌دانند که برای شستن انواع فرش ها چه شیوه ای را به کار ببرند، به عنوان مثال شستشوی فرش های ماشینی با فرش های دستباف تفاوت های زیادی دارد و شیوه انجام هر کدام فرق میکند و رعایت این مسئله وظیفه قالیشویی است.

فرش دستباف بافت های ابریشمی و نرمی را دارا است و در شرایطی که با روش مرتبط به آن شسته نشود، در هم مخلوط شدن رنگ ها و صدمه به فرش به حد خیلی زیادی امکان دارد.

کسانی که در خانه خودشان فرش ها را می‌شویند بعد از مدتی صدمه و زرد شدگی ریشه های فرششان را می بینند، دلیل این موضوع استفاده از مواد شوینده‌ی بی کیفیت است.

این مشکل ها در قالیشویی ها به علت استفاده از مواد شوینده‌ی درست و شستن فرش ها با دستگاه به هیچ وجه اتفاق نمی افتد وبافت  فرش ها در آخر کار سالم باقی خواهد ماند.

3) آبکشی کردن فرش ها

بعد از مرحله‌ شستن فرش به شکل کامل، نوبت مرحله آبکشی آن است. آبکشی فرش در قالیشویی ها به وسیله فشار آب انجام میگیرد.

این مرحله با قرار گرفتن فرش ها در دستگاهی مشابه با سانتریفیوژ پیموده می‌شود.

دستگاه های آبکشی محفظه ای به شکل استوانه دارند و فرش ها داخل آنها تحت فشار قرار میگیرند و کار آبکشی انجام میشود.

4) خشک کردن فرش ها

نهایی ترین مرحله‌ از مرحله های قالیشویی، خشک کردن آنها است. در شیوه سنتی و فرادی که در خانه به شستشوی فرش اقدام می‌کردند این شیوه با پهن کردن فرش ها در محیط باز انجام میشد که دارای عیب های زیادی بود؛ اولین عیب این بود که در فصل های سرد سال خشک کردن فرش ها به این شیوه احتیاج به زمان خیلی زیادی داشت.

همینطور ماندن فرش در محیط خارج از منزل برای زمان طولانی این امکان را دارد که جانوران و حشره های مزاحم به درون فرش وارد شده و همراه فرش به خانه بیایند و در مورد بعدی، قرار گرفتن فرش ها در هوای آزاد و روبروی نور خورشید برای مدت زیاد باعث پوسیدگی و صدمه رسیدن به بافت فرش ها می‌شد.

 بیشتر بخوانید: قالیشویی در ظفر

مزیت های شستن فرش ها در قالیشویی :

در شرح مزحله های شستن فرش ها در قالیشویی، بعضی از مزیت های استفاده از خدمات قالیشویی را به صورت خلاصه ذکر کردیم. ولی این مزیت ها از آنچه گفته شد خلاصه نمیشود بنابراین به توضیح کلی درباره آنها می‌پردازیم.

مزیت های استفاده از خدمات قالیشویی شامل اند از:

• صرفه جویی در وقت و هزینه‌ی اشخاص

• استفاده از تجهیزات مدرن مثل جاروبرقی های صنعتی

• به کار گرفتن نیروهای ماهر در همه مرحله های شستشو فرش ها

• صرفه جویی در استفاده از آب

• انجام کار شستشو و خشک کردن فرش ها در کمترین تایم

• مصرف  مواد شوینده‌ی ویژه برای هر مدل فرش از جمله فرش های ماشینی، دستبافت

• آسیب نرسیدن به انواع مختلف فرش ها

• پاک سازی کلی فرش ها توسط دستگاه های قالیشویی

شستشوی فرش ها با دستگاه:

شستن فرش ها با دستگاه های کاملا اتوماتیک در قالیشویی ها، صدمه های وارد شونده به فرش ها را به پاینترین درصد ممکن رسانده و تمیزی آنها را چندین برابر می‌کند.

در شستن دستی امکان دارد مشکل هایی مثل کشیدگی فرش ها، یکنواخت نبودن شستشو اتفاق بی افتد  ناگزیز است، اما انجام مرحله های شستن فرش در قالیشویی توسط دستگاه های اتوماتیک این معضل ها را رفع کرده و کل فرش ها به شکل یکنواخت و با پایین ترین خسارت شستشو می‌شوند.

 بیشتر بخوانید: شستشوی موکت در تهران

قالیشویی در قم 960x500 1

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و قالیشویی در بخارست …..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • قالیشویی در تهران
 • قالیشویی در مهرشهر
 • قالیشویی در گوهردشت
 • قالیشویی در ملارد
 • قالیشویی در اندیشه
پیمایش به بالا