قالیشویی در جنوب تهران | تماس با ما: 02126453261
قالیشویی مهر و ماه

قالیشویی در جنوب تهران

Rate this post

ما در این مطلب به مبحث قالیشویی در جنوب تهران می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: قالیشویی در تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

در جنوب تهران

قالیشویی و مزیت های آن

شستشوی فرش در منزل و بعضی اوقات همراه با دیگر اعضای خانواده، از گذشته تا به امروز به یک رسم تبدیل شده است.

احتمالا خیلی از شماها هم خاطرات زیادی از فرش شستن های زمان کودکی خود همراه خانواده دارید.

ولی این رسم، هر میزان هم که مفرح و خاطره انگیز باشد، عیب های زیادی دارد. به همین علت هم با گذشت زمان قالیشویی های صنعتی جایگزین این روش شدند.

گرچه که هنوز هم اشخاص زیادی  به رسوم زمان گذشته پایبندند، ولی باید قبول کنیم که شیوه های به روز مزیت های خیلی بیشتری دارند.

اما این مورد را هم باید به یاد داشته باشیم که همه قالیشویی ها، کیفیت کافی را ندارند.

لازم به گفتن است که قالیشویی مهر و ماه، با بکار گیری مدرن ترین روش ها و بهترین مواد شستشو و ابزارها، فرش های شما را به بهترین نحو ممکن خواهد شست.

در ادامه مطالب همراه ما باشید، تا به مطالعه مزیت های شستشوی فرش در قالیشویی مهر و ماه بپردازیم.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در مولوی

شستشوی فرش در قالیشویی چه مزیت هایی به همراه دارد؟

  • فرش هایتان از هر نوع صدمه ای حفظ  می شوند.

شستن قالی ها روندی تخصصی است. شاید گفتن این مسئله کمی عجیب باشد، ولی بد نیست بدانید که شستن فرش هم اصول و علم مختص خودش را دارد.

فرش ها با توجه به مورد هایی مانند: نوع، بافت و طول عمر، احتیاج به حفظ شرایط خاصی برای شستشو هستند. اغلب افراد از این موارد مطلع نبوده و به شستشوی فرش ها به روش خانگی اقدام می کنند.

در نتیجه اینکار سبب افت طول عمر فرش و از بین رفتن بافت فرش می شود. ولی در قالیشویی های حرفه ای، به همه این نکته ها توجه شده و از مواد شوینده و شیوه ها و دستگاه هایی که متناسب فرش هستند، استفاده می کنند.

به همین علت هم هیچ صدمه ای به فرش وارد نمی شود و طول عمر بالاتری خواهد داشت.

  • حفظ تایم و انرژی

زمان، تنها دارایی انسان است که به هیچ وجه قابل برگشت نیست. از جهتی شستن فرش ها در خنه، حداکثر دو الی سه روز کامل احتیاج دارد. این تایم با توجه به تعداد فرش ها می تواند بالاتر هم باشد.

ضمن اینکه خشک شدن فرش ها هم خود به زمان طولانی احتیاج دارد، که این مسئله در زمان عید که مهمانی ها بیشتر هستند، می تواند مشکل ایجاد کند. علاوه بر اینها، همه این موارد انرژی زیادی از فرد میگیرد و بیشتر اشخاص حتی تا چند روز بعد از قالیشویی هنوز خسته هستند.

اما با پرداخت کمی هزینه در مقابل صرفه جویی در زمان و انرژی که می تواند برای کار های پرفایده تری صرف شود.

1 1

بیشتر بخوانید: مبل شویی در بهار شمالی

  • حفظ محیط زیست و صرفه جویی در استفاده آب

شستن دستی فرش ها کاری زمان بر است.

شستن فرش در خانه، به اضافه زمان و انرژی، حجم خیلی زیادی آب و مواد شوینده هم استفاده می کند.

با توجه به شرایط کم بودن آب در کشور و همچنین افزایش هزینه های آب، این مورد هم از نظر حفظ منبع ها و هم اقتصادی، کاملا زیان بار است.

همچنین شستن خانگی فرش ها، به درستی آن ها را تمیز نکرده و به فرش ها صدمه وارد می کند.

در صورتی که قالیشویی های حرفه ای، با استفاده از دستگاه های مدرن و پیشرفته، کمترین جچم آب و مواد شوینده را برای شستن فرش بکار میبرند و با همین شرایط فرش را به صورت کامل تمیز می کنند.

به این صورت، خیالتان می تواند از جهت سالم ماندن فرش ها هم راحت باشد.

  • وارد شدن صدمه های زیاد به بدن

قالیشویی ها از شیوه های مناسبی استفاده می کنند. شستن فرش به روش دستی، کاری خسته کننده و طولانی است. در نهایت این کار، اندام های گوناگون انسان از جمله کمر، دست و پاها که بیشتر دچار درگیری میشوند، دچار صدمه های زیادی می شوند. چون که اندام های بدن انسان برای کارهای دشوار آمادگی کافی را ندارند و با گذشت زمان دچار بیماری های گوناگون می شوند. همچنین این کار بیشتر توسط خانم ها، که اندام ظریف تر و حساس تری دارند، انجام میشود و می تواند صدمه های جدی تری وارد کند.

علاوه بر اینها، رطوبت آب و مواد شیمیایی شوینده ها هم به پوست و اندام بدن صدمه وارد میکند و بیماری هایی مانند رماتیسم و آرتروز را به همراه خواهند داشت.

  • اقدامات بهتر شدن کیفیت و طول عمر فرش در قالیشویی های مجرب

بیشتر بخوانید: مبل شویی مبلمان چرم در قیطریه

قالیشویی از مواد شوینده مرغوب استفاده می کنند.

یکی از تفاوت های واضح شستن فرش در قالیشویی های حرفه ای، نسبت به خانه ها، شیوه های تخصصی بهتر شدن کیفیت و طول عمر فرش ها هستند.

آن ها از شیوه هایی مثل دو گره، شیرازه دوزی و… برای بالا رفتن طول عمر فرش استفاده می کنند.

همینطور به شکل کاملا اصولی لکه های فرش را از بین می برند و آن را بازسازی و تعمیر می کنند. در نهایت هم با اتو کشیدن و کاور کردن، فرش را نرم و راحت می کنند.

لکه گرفتن فرش در قالیشویی ها به چه صورت انجام می شود؟

لکه گیری از مرحله های خیلی مهم شستشوی فرش است، که بیشتر اشخاص در زمان شستشوی خانگی، آن را به طور درست انجام نمی دهند. در نهایت نه تنها لکه ها به شکل کامل از بین نمی روند، بلکه امکان دارد به فرش هم آسیب های بدی وارد شود. ولی در بهترین قالیشویی تهران، اول نوع لکه ها را بررسی می کنند. بعد با توجه به نوع لکه و عمر فرش، از حلال های متناسب استفاده می کنند.

به این صورت لکه ها کاملا از بین رفته و صدمه ای هم به بافت فرش وارد نمی شود.

جمع بندی

تا به اینجا به خوبی با مزیت های زیادی درباره شستشوی فرش توسط قالیشویی ها مطلع شدیم.

احتمالا شما هم به این موضوع فکر می کنید که پرداخت کمی هزینه برای اینکار، خیلی بهتر از صدمه های وارد شده به بدن و فرش و هزینه های زیاد شستن خانگی است.

ولی باید به این نکته هم توجه کنید، که همه قالیشویی ها از این مزیت ها روبرو نیستند.

بیشتر بخوانید: مبلشویی مبلمان استیل در مینی سیتی

قالیشویی در قم 960x500 1

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • قالیشویی در تهران
 • قالیشویی در مهرشهر
 • قالیشویی در جهانشهر
 • قالیشویی در گوهردشت
 • قالیشویی در سعادت آباد
 • قالیشویی در عظیمیه

 

پیمایش به بالا