مبل شویی در فرجام | تماس با ما: 02126453261
قالیشویی مهر و ماه

مبل شویی در فرجام

مبل شویی در فرجام
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث مبل شویی در فرجام می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: قالیشویی در تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

شویی در فرجام 1

مبل شویی در فرجام

مبل شویی در محل یکی از کار های تخصصی مجموعه مهر و ماه است که به طور کاملاً حرفه ای و با استفاده از جدید ترین ابزار روز دنیا انجام می شود.
برعکس عقیده خیلی از افراد، شستشوی مبلمان کار چندان راحتی نیست؛ چون که باید شستشوی آن به روشی انجام شود که هیچ صدمه ای به بافت پارچه و تار و پود مبلمان وارد نشود.
کار مبل شویی در خانه باید توسط نیرو های متخصص در این زمینه انجام شود.
در مجموعه مهر و ماه افرادی برای کار مبل شویی در خانه استخدام شده اند که میتوانند انواع مبل ها با هر پارچه ای را به روش اصولی و توسط تجهیزات پیشرفته ای که با خود همراه دارند؛ شستشو دهند.

لکه برداری از مبل ها با خدمات مبل شویی مهر و ماه مبل و فرش دو مورد از پر کاربرد ترین وسایل موجود در خانه ها هستند که به علت استفاده دائم امکان دارد در معرض آلودگی های زیادی قرار بگیرند و مدام لکه رو آنها ایجاد شود.

لکه ها باید سریعا از سطح مبلمان پاک شوند تا آثار آن به صورت کامل از سطح پارچه رفع شود.

یکی از خدمات ما در مبل شویی مهر و ماه این است که لکه برداری همه مدل مبلمان را به شکل تخصصی و مناسب با نوع لکه به وجود آمده روی پارچه و حجم آن انجام می دهیم.
هر لکه به روش متفاوتی از روی پارچه مبلی پاک می شود و اگر این کار بدون دانستن و به شکل غیر حرفه ای انجام شود، می تواند سبب ماندگاری بیشتر لکه رو پارچه شود.

در مجموعه مهر و ماه انواع شوینده و مواد برای از بین بردن لکه های جدید و قدیمی تهیه شده است و نیروهای متخصص در این حیطه کاری پس از حضور در خانه یا محیط کار شما، شروع به رفع انواع لکه مثل لکه چای، قهوه، جوهر و چربی می کنند.

بیشتر بخوانید: مبلشویی انواع مبل در جماران

شویی 1024x640 1

مبل شویی با دستگاه های مدرن

استفاده از دستگاه های متناسب مبل شویی، که به مبلمان شما صدمه نمیزند و کاملا مبل ها را خشک میکند.

این دستگاه کف شور نام دارد که با شامپو های عالی مبلمان را شستشو میدهد و در نهایت مبلمان نم دار میماند و پس از چند ساعت خشک میشود.

خدمات و رعایت بهداشت

رعایت بهداشت از مهم ترین اصل های مبل شویی مهر و ماه میباشد که خدمات خود را با رعایت کامل بهداشت انجام میدهد که محیط های دیگر خانه شما کفی و خیس نشود و همینطور استفاده از دستکش و لباس های متناسب برای کارکن های مهر و ماه شامل میشود.

تعرفه قیمت خدمات مبل شویی مهر و ماه 

قیمت مبل شویی مبحثی است که بیشتر مورد توجه مشتریان قرار دارد.

با توجه به اینکه خدمات مبل شویی برای هر خواسته به روشی متفاوت صورت میگیرد؛ قطعاً نمی توان قیمت معینی را برای ارائه این خدمات مشخص کرد.

بیشتر قیمت شستشوی مبلمان بر اساس فاکتور های مختلفی مثل جنس، مدل و تعداد مبلمان، حجم حساسیت پارچه، نوع لکه، اندازه مقاومت لکه در برابر شستشو و قیمت مواد شوینده به کار رفته برای شستشوی مبل ها مشخص می شود.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در گلابدره تهران

لازم به گفتن است که در مبل شویی مهر و ماه از جدید ترین مکانیزم ها و تجهیزات مدرن برای شستشوی مبلمان استفاده می شود و افرادی که به عنوان تکنسین در این مبل شویی مشغول به کار هستند، مهارت و تجربه بسیاری دارند.

مطابق با خدمات ارائه شده برای شستشوی مبل با کیفیت بالایی همراه هستند و قطعاً هزینه ای که برای مبل شویی در نظر گرفته می شود؛ با بقیه مرکزها متفاوت است.

در این مجموعه قیمت خدمات مبل شویی به صورت منصفانه ای مشخص می شود که همه اشخاص بتوانند از خدمات این مجموعه برای مبل شویی خود استفاده کنند.

بهترین خدمات مبل شویی در تهران

مبل شویی مهر و ماه در خانه توسط نیروهای متخصص در این حیطه، با سرعت خیلی زیادی در تمام استان تهران انجام می شود.

تمام کسانی که ساکن این منطقه ها هستند، می توانند برای استفاده از خدمات مبل شویی در خانه مجموعه مهر و ماه با شماره های درج شده در این صفحه تماس بر قرار کنند و درخواست خود را برای شستشوی مبلمان در خانه و در استان تهران ثبت کنند.
نیروهای متخصص در مبل شویی مهر و ماه در سریعترین وقت پس از تماس مشتریان به محل مورد نظر حاضر می شوند و پس از چک کردن دقیق نوع لکه ها و اندازه آن، با کمک تجهیزاتی که همراه دارند؛ مبل شویی در محل را با سرعت زیاد و روبروی مشتریان انجام می دهند.

بیشتر بخوانید: شستشوی موکت در تهران

مبل شویی در خانه

خیلی از اشخاص سریعا بعد از لکه شدن مبلمان، برای شستشوی آن در خانه اقدام می کنند و سبب ثابت شدن لکه روی مبلمان می شوند.

در شرایط لکه شدن یا کثیف شدن مبلمان، باید سریعا با مجموعه متخصص در این زمینه تماس بگیرید.

پس از تماس مشتریان برای مبل شویی در منزل، نیرو های متخصص در مبل شویی مهر و ماه به محل اعزام می شوند و طبق مرحله های زیر به مبل شویی در خانه می پردازند.

Leather Upholstery Cleaning 768x480 1

بیشتر بخوانید: شیرازه دوزی فرش ماشینی

8 مرحله های مبل شویی در محل

این مرحله ها شامل موارد زیر میباشد:

1. حضور تکنسین در خانه و چک کردن نوع لکه و کثیفی

2. چک کردن مدل مبل و جنس پارچه به کار رفته در مبلمان

3. خالی کردن قسمتی از فضای اطراف مبلمان برای مطمعن شدن از کفی نشدن

4. روشن کردن مکانیزم های شوینده مبلمان

5. پر کردن آب و مواد شوینده متناسب در مخازن

6. کف زدن همه سطح های مبل با استفاده از دستگاه مبل شویی

7. پاک کردن کف روی مبل ها با استفاده از دستگاه مبل شویی

8. از بین بردن و خشک کردن تمام رطوبت از پارچه مبلمان

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • مبلشویی در تهران
 • مبلشویی در کیانشهر
 • مبلشویی در شهر قدس
 • مبلشویی در عظیمیه
 • مبلشویی در سعادت آباد
 • مبل شویی در فرجام
پیمایش به بالا