شستشوی موکت در تهران | تماس با ما :02126453261
قالیشویی مهر و ماه

شستشوی موکت در تهران

شستشوی موکت در تهران
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث شستشوی موکت در تهران می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: قالیشویی در تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

مهر و ماه 1 Recovered 4

شستشوی موکت در تهران

شستشوی موکت در محل از جمله خدماتی میباشد که می توانید از مبل شویی تقاضا کنید. اجرایی شدن این روند در محل با استفاده از دستگاه های مدرن امکان پذیر است و نگران خشک شدن و بوی آنها نباشید.

موکت شویی به وسیله دستگاه های مدرن دریلی و وکیوم و مواد ترکیبی تگزاپون و شامپو فرش که بر روی موکت تزریق می شوند، اجرای میشود. اما این سوال امکان دارد برای اغلب شما پیش بیاید که آیا شستشوی موکت با شیوه شستشوی مبل می تواند به نتیجه مطلوبی برسد یا نه؟

باید عرض کنیم که این روند توسط قالیشویی مهر و ماه با شیوه های معمولی و آب گرفتن بر روی موکت و فرچه کشیدن بسیار گوناگون است و یک کار تخصصی بر پایه علم به کارگیری ابزار و شوینده های لکه بر مناسب میباشد. در صورت رعایت استاندارد ها نتیجه آن حتی از شیوه های شستشوی معمولی و سنتی موکت هم بهتر خواهد بود.

بیشتر بخوانید:نکاتی برای نگهداری از فرش

شستشوی موکت در محل به چه شکل انجام می شود

بعد از تماس مشتریان و ارزیابی های اولیه تکنسین ها به همراه دستگاه و شوینده مناسب به محل اعزام خواهند شد. در حالت دیگر بعد از پایان شستشوی انواع مبلمان در محل مشتریان تقاضای شست و شوی موکت هم می کنند.

برای شروع نیاز است شوینده ترکیبی از تگزاپون و لکه بر آماده شود. با آماده سازی شوینده درون سمپاش آن را به صورت کف در می آورند و توسط دریل بر روی موکت تزریق می کنند. شستشو و سابیدن موکت توسط فرچه دریل انجام می گیرد.

موکت شویی در همان محلی که موکت قرار دارد، بدون کوچکترین جابجایی صورت می گیرد. بلافاصله بعد از شستشو با استفاده از دستگاه های مکنده و خشک کن رویه آن را خشک می کنند. کار به اینجا ختم نمی شود، برای موکت های کثیف و لکه دار از لکه برهای بسیار قوی استفاده خواهد شد. در صورت لزوم برای رسیدن به تمیزی صد درصدی شستشو مجدد تکرار خواهد شد.

Washing moquette 1

بیشتر بخوانید:انواع فرش

شستشوی موکت چسبیده به زمین

برای شستن موکت چسبیده به زمین هم شیوه کار هم به همین صورت است. نیاز نیست موکت را از زمین جدا کرده و به مکانی برای شستشو منتقل کنید. از آنجایی که هیچ نوع آبی به پشت موکت نفوذ نمی کند نگران خیسی و بو گرفتن آنها نباشید.

شستشن موکت چسبیده به زمین به صورت خشکشویی صورت میگیرد. مهد کودک، نمازخانه، مراکز اداری و … که قسمت های گوناگون آنها دارای موکت چسبیده به زمین هستند به واسطه این شیوه به شستشو و لکه بری موکت خود باید اقدام کنند.

استفاده از موکت در سایز بزرگ شیوه ای ارزان برای پوشش کف محیط میباشد. این کار افزون بر صرفه بودن احتیاج به نظافت محیط را هم بسیار کمتر می کند. ولی کثیف و لکه شدن آنها به مرور زمان امری طبیعی است.

شستشوی موکت های چسبیده به زمین در محل می تواند شگرد مناسبی برای نظافت و لکه بری دوره ای انها باشد. شیوه دستی نسبت به شیوه های اتوماتیک قالیشویی بهتر بوده و مشتریان خود شاهد روند شستشو هستند.

بیشتر بخوانید:روش های افزایش طول عمر فرش

دستگاه و تجهیزات شستشوی موکت

دستگاه و تجهیزات موکت شویی همان دستگاه های مبل شویی میباشند. استفاده از دریلی که بر روی آن فرچه قرار دارد می تواند شستشو و لکه بری را سرعت بدهد. سرعت دوران دریل بر روی موکت بستگی به مدل موکت دارد.

موکت هایی که به زمین چسبیده اند معمولا ضخیم و شیار دار میباشند. پس استفاده دریل می تواند کلیه سطوح آن را در بر بگیرد و دستی بودن حرکت دریل بر روی موکت بافت آن را شستشو می دهد.

فرچه دریل از نوع ضخیم و محکم برای موکت استفاده می شود و برای رویه پارچه مبل لازم است نوع نرم تر آن را به کار برد. این نکته ای میباشد که بعضی از سرویس کاران آن را در نظر نمی گیرند، شستشوی موکت باید با فرچه ویژه انجام شود. در بدترین حالت امکان ریزش موی فرچه نرم بر روی موکت از صدمه های احتمالی خواهد بود.

استفاده از خشک کن های صنعتی سه و دو موتوره بسیار حائز اهمیت است. هرچقدر این خشک کن ها قوی تر باشند در آخر موکت هم در زمان کمتری بعد از شستشو خشک خواهند شد.

شستشوی موکت در شهر تهران

 همزمان با ورود تجهیزات آلمانی و دریلی به حوزه شستشوی مبل خدمات نظافت و لکه بری موکت هم به همراه مبل به صورت عملی اجرا شد.

خیلی از موکت ها قابلیت جابجایی برای شستشو را دارا نمیباشند و یا اینکه اندازه آنها به قدری کم است که صرفه اقتصادی برای پرداخت هزینه انتقال ندارند. موکت های ضخیم در سالن های اجلاس و مکان های اداری و رفاهی بیشتر قرار دارند.

خدمات موکت شویی در محل را می توانید از مرکز معتبر مبل شویی مهر و ماه تقاضا کنید. به راستی راحتی آسایش در محیط های گوناگون هنگامی بالا می رود که اجزای رفاهی تشکیل دهنده محیط مانند موکت، فرش و مبلمان پاکیزه و بدون لکه باشند.

pirbaba carpet 54

بیشتر بخوانید:نحوه تمیز کردن بخش های چوبی مبل

شستشوی موکت پله ها

یکی از استفاده های موکت در ساختمان ها قرارگیری انها بر روی پله ها میباشد. محکم کردن موکت بر روی پله ها خیلی ضروری است چرا که از سر خوردن و سقوط افراد پیشگیری می کند. ذفت و آمد بسیار بر روی موکت پله ها احتمال کثیف شدن آنها را بالا میبرد.

شستشوی موکت پله ها در حالت افقی و عمودی انجام پذیر است. پس نگران جا افتادن بخش و یا قسمتی از آنها نباشید. شستن موکت راه پله ها هم با استفاده از دستگاه های وکیوم و دریلی انجام میشود. خشک کردن انها کمی دشوار بوده چرا که حمل و جابجایی دستگاه خشک کن بر روی پله ها دشوار است.

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • قالیشویی در تهران
 • قالیشویی در کیانشهر
 • قالیشویی در شهر قدس
 • قالیشویی در عظیمیه
 • قالیشویی در سعادت آباد
 • شستشوی موکت در تهران
آخرین اخبار

Notice: file_put_contents(): write of 303 bytes failed with errno=122 Disk quota exceeded in /home/mehromah/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/file.cls.php on line 172

Warning: file_put_contents(): Only -1 of 303 bytes written, possibly out of free disk space in /home/mehromah/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/file.cls.php on line 172

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/mehromah/public_html/wp-content/litespeed/css/0c42f365af9456efaa817953d8a0d259.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/mehromah/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:130 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/mehromah/...', 130, Array) #1 /home/mehromah/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(130): md5_file('/home/mehromah/...') #2 /home/mehromah/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(837): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://mehroma...', 'css', true, Array) #3 /home/mehromah/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(330): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/mehromah/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(264): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/mehromah/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): LiteSpeed\Optimize->f in /home/mehromah/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 130