قالیشویی در زیبادشت | قالیشویی مهر و ماه - 02126453261
قالیشویی مهر و ماه

قالیشویی در زیبادشت

قالیشویی در زیبادشت
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث قالیشویی در زیبادشت می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: قالیشویی در تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

در زیبادشت

بیشتر بخوانید: مبل شویی در وزرا

مرحله های شستشوی فرش در قالیشویی در زیبادشت

مرحله های قالیشویی در مجموعه مهر و ماه با در نظر داشتن جنس، نوع الیاف و طول عمر فرش به شکل زیر انجام می شود:

1. ثبت سفارش مشتری

مرحله اول با ثبت سفارش تلفنی شما می توانید خدمات شستشوی فرش را به آسانی و فقط با چند کلیک ثبت سفارش قالیشویی ما را درخواست نمایید.

2. تحویل فرش در محل 

پس از ثبت سفارش، کارمندان ما به محل انتخابی شما مراجعه می کنند و فرش ها از شما تحویل گرفته می شود. فرش ها به شکل لول شده به وسیله خودروهای مخصوص ما به کارخانه قالیشویی انتقال داده خواهند شد.

3.چک کردن فرش ها توسط کارشناسان مجموعه

از جایی که طرز شستشوی انواع فرش های دستبافت، ماشینی، فانتزی، ابریشم و … فرق میکند، بنابراین از منتقل کردن فرش به کارخانه، فرش ها از نظر جنس، نوع الیاف و همینطور قدمت آن ها توسط کارشناس های مجموعه چک خواهند شد.

روش های گوناگون شستن فرش ها به ما این امکان را می دهد تا بر پایه نوع فرش، نوع پروسه شستن را انتخاب کنیم.

همینطور در این مرحله، فرش ها از لحاظ وجود انواع لکه ها و یا هر نوع صدمه و پارگی هم چک خواهند شد تا در هنگام کار شستشو دچار ایراد نشوند.

36234 5

بیشتر بخوانید: قالیشویی فرش دستبافت در ازگل

4.گرفتن غبار، گردگیری و خاک گیری فرش ها 

در مرحله بعد، فرش ها بعد از چک شدن دقیق، اول بوسیله ماشین آلات پیشرفته با حجم مکش بالا، گردگیری خواهند شد. به همین ترتیب هر نوع ذره ریز از جمله غبار، باکتری، کپک و … از فرش خارج شده تا در زمان شستشو موجب صدمه رساندن به فرش نشود.

5.لکه گیری کردن فرش ها

پروسه لکه گیری به واسطه تکنسین های حرفه ای قالیشویی ما بر حسب نوع لکه و جنس فرش انجام می گیرد. انواع لکه های مختلف فرش در این مرحله به نحو عالی از سطح فرش پاک خواهند شد.

6. خیس کردن فرش با آب و مواد شوینده

در این مرحله، ترکیبی از آب ولرم و مواد شوینده استاندارد با اسیدیته (PH) خنثی فراهم می شود و فرش ها در آن خیس خواهند شد. در قسمت غوطه وری فرش ها، از آب گرم استفاده می کنیم تا به فرش آسیب نرساند و همچنین، سبب پاک کردن اولیه فرش شود.

7. شستشوی فرش

شستن فرش، مهمترین مرحله از فرآیند قالیشویی می باشد. در مرحله شستشوی فرش، فرش های دستبافت با مواد شوینده مختص خود به روش دستی شسته می شوند تا رنگ های آن با هم آمیخته نشوند.

در قالیشویی مکانیزه مهر و ماه فرش ها به وسیله دستگاه های مخصوص به شکلی شسته می شوند که مشکل هایی از جمله زرد شدن ریشه فرش و … به وجود نیاید.

روند شستشوی دقیق و تخصصی فرش ها در قالیشویی مهر و ماه ، به دست تکنسین های ماهر و آموزش دیده با سابقه کاری زیاد، انجام می شود.

انجام کار توسط تکنسین های حرفه ای به ما دسترسی این را میدهد که فرش ها بدون هر نوع صدمه ای، شسته شوند.

8.آبکشی فرش

آبکشی فرش یکی از سایر مرحله های مهم در قالیشویی است. کار آبکشی با دستگاه های پیشرفته و حرفه ای سبب می شود تا آب و مواد شوینده کاملا از فرش بیرون روند. این مرحله خشک کردن را سریع تر می کند، موجب پیشگیری پوسیده شدن و کپک زدن فرش می شود.

9.چک کردن فرش ها

بعد از آبگیری کردن، تکنسین های ما به مشاهده دقیق همه بخش های فرش، از درستی انجام مرحله های قبل اطمینان حاصل می کنند. در شرایطی که انتظارات ما انجام نشده باشد، فرش ها برای شستن دوباره مجدد فرستاده می شوند.

10.خشک کردن 

خشک کردن فرش یکی از اصلی ترین مرحله های قالیشویی قبل از تحویل فرش به شما است. در این مرحله، فرش ها توسط دستگاه ها یا اتاقک های مختص این کار تماما خشک می شوند.

خشک شدن کلی، مانع از چروک شدن فرش خواهد شد. همینطور خشک شدن کلی سبب می شود تا فرش ها سریعا کثیف نشوند. همینطور خارج شدن کامل آب از فرش توسط دما و رطوبت مناسب اتاق های خشک کننده، موجب می شود تا آب داخل الیاف باقی نمانده و کپک ایجاد نشود.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در توانیر

11.چک کردن دوباره 

در این مرحله هم دوباره فرش ها از لحاظ خشک شدن کلی، مورد مشاهده قرار می گیرند. در صورتی که فرش ها همچنان نم دار یا مرطوب باشند، برای خشک شدن، دوباره به اتاق های دیگر ارسال می شوند.

در صورتی که پروسه خشک کردن به صورت کامل انجام شود، فرش ها به انبار فرستاده می شوند.

12.لوله کردن و کاور کردن فرش

در این مرحله، اول  فرش ها را جاروبرقی می کشند.  بعد فرش ها لوله شده و به دست تکنسین ها با کاورهای مختص قالیشویی مهر و ماه پوشیده خواهند شد.

در مرحله بعد، فرش ها کنترل کیفیت میشود و آماده تحویل به مشتری هستند.

13.تحویل در محل زندگی شما 

در مرحله نهایی، فرش های تمیز و پاکیزه که داخل کاورهای مخصوص پوشیده شده اند؛ به وسیله ماشین های مخصوص قالیشویی مهر و ماه تا منزل شما حمل شده و درب خانه به شما تحویل داده خواهند شد.

تفاوت بین قالیشویی سنتی و مدرن

شاید بخواهید بدانید تفاوت قالیشویی میان سنتی و مدرن در چه چیزی است؟

و مرحله های قالیشویی امروزه شامل چه چیز هایی می‌شود؟

در جواب به این سوالات باید ذکر کنیم که شستن هر مدل فرش می تواند متفاوت باشد.

به طوری که شستن یک فرش دستبافت و قدیمی با یک فرش ماشینی تفاوت خیلی زیادی خواهد داشت. فرش‌ های قدیمی به دست متخصص های حرفه‌ای در قالیشویی مهر و ماه اغلب به نحوه دستی و با دقت زیاد شسته می شوند تا بافت آن‌ها دچار آسیبی نشود.

شستن قالیشویی

در قالیشویی اول نوع فرش چک می‌شود تا در صورت احتیاج ترمیم یا رفو انجام شود. در رفو گری به ترمیم و تصحیح انواع صدمه هایی که به فرش و قالی وارده شده است می پردازند.

خاک گیری قالی ها

بعد مرحله خاک گیری با دستگاه های به روز انجام می‌شود. این دستگاه‌ ها به صورتی طراحی شدند تا به بافت فرش ها صدمه نرسانند.

بیشتر بخوانید: مبل شویی مبلمان راحتی در طالقانی

فرش با بخارشوی3

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و مبل شویی در دزاشیب …..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • قالیشویی در تهران
 • قالیشویی در کیانشهر
 • قالیشویی در شهر قدس
 • قالیشویی در عظیمیه
 • قالیشویی در سعادت آباد
پیمایش به بالا