قالیشویی در ولیعصر |قالیشویی مهر و ماه - 02126453261
قالیشویی مهر و ماه

قالیشویی در ولیعصر

Rate this post

ما در این مطلب به مبحث قالیشویی در ولیعصر می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: قالیشویی در تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

در ولیعصر

قالیشویی فرش های ابریشم

فرش ها نوع بزرگی بافته شده توسط پنبه، پشم و برخی موارد ابریشم است، صنعت قالی بافی در ایران به دوران هخامنشی بازمیگردد که ایرانیان با استفاده از مواد اولیه های گوناگون به تولید و استفاده از فرش ها اقدام میکردند، ولی ارزشمند ترین نوع این بافته ها، فرش ابریشم است که امروزه هم در بین مردم، ارزش و قیمت بسیاری دارد.

در این مقاله قصد داریم تا به معرفی مرحله های شستشوی فرش ابریشم و گل ابریشم بپردازیم و بهترین قالیشویی شستن فرش های ابریشم  را به شما معرفی کنیم.

دلیل نام گذاری فرش های ابریشم این است که در مرحله های ساخت و تولید آن از نخ های ابریشم تهبه شده از طبیعت و یا تولید های مصنوعی استفاده میشود، قیمت و ارزش این محصول ها خیلی بالا میباشد. به علاوه این ها ارزش این فرش ها به علت بافت ریز و خصوصیت های درخشان و صیقلی آن ها و همینطور کیفیت رنگشان میباشد.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در بهار شمالی

انواع فرش های ابریشم

فرش های ابریشم انواع گوناگونی دارد که شامل موارد زیر هستند:

 1. فرش تمام ابریشم: فرش های کاملا ابریشم همانگونه که از اسمشان مشخص است در تولید همه بخش های آن ها از نخ های ابریشم استفاده شده است، این نوع از فرش ها در میان بقیه مدل ها قیمت و ارزش خیلی زیادی دارند.
 2. فرش گل ابریشم: بافنده ها و تولید کننده های گل ابریشم معمولا طرح ها و نقش های این نوع از فرش ها را توسط ابریشم میبافند و از این سو اغلب در نقش و حاشیه ها پرز ابریشمی استفاده می شود برای همین به آن ها فرش گل ابریشم میگویند.
 3. فرش کف ابریشم: در بافت فرش های کف ابریشم، اغلب در زمینه فرش از پرز و نخ های ابریشم استفاده شده است.

Washing light colored carpets

به علاوه انواع مختلف فرش ابریشم، تمام فرش ها هم در دو مدل دستبافت و ماشینی به بازار ارائه میشوند که به توضیح خلاصه آن میپردازیم.

فرش های دستبافت از لحاظ قیمت خیلی گرانبها تر از فرش های ماشینی هستند چون فرش های دستبافت به دست یک فرد هنرمند قالیباف بافته شده است ولی فرش ماشینی توسط دستگاه های حرفه ای بافته میشوند.

اگر فرش های شما از جنس ابریشم باشد و همینطور دستبافت بوده باشد، ارزش و قیمت زیادی دارد از این جهت، شستن فرش ابریشم و گل ابریشم شما از اهمیت زیادی روبرو است، پیشنهاد ما این است که فرش هایتان را برای شستن به یک قالیشویی مورد اعتماد بسپارید تا خیالتان از بروز هر نوع صدمه ای به فرش ها راحت باشد.

قالیشویی فرش های ابریشم و گل ابریشم

در قالیشویی مهر و ماه تهران این کار با جدید ترین و مدرن ترین دستگاه های مخصوص قالیشویی انجام میشود، کارخانه قالیشویی مهرو ماه کار خود را از چند سال پیش و با وارد کردن جدید ترین و مدرن ترین دستگاه های قالیشویی شروع کرد و در ادامه با آپدیت دستگاه های خود، مفتخر این است که مجهز ترین قالیشویی در تهران لقب داشته بگیرد.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در مولوی

مرحله های شستشوی فرش ابریشم و گل ابریشم در قالیشویی

1) ثبت سفارش و ضمانت نامه ای کتبی برای شستشوی فرش ابریشم

بعد از تماس و ثبت سفارش تلفنی شما نزد قالی شویی مهر و ماه، کارشناسان ما در سریعترین وقت اقدام به جمع کردن فرش هایتان میکنند. پس از تحویل گرفتن فرش ها، در این زمان ماموران ما با ارائه ضمانت نامه ای کتبی برای شستشو به شما ضمانت میدهند هیچ صدمه ای به فرش هایتان نرسد و علاوه بر آن با ضمانت بهترین کیفیت شستشو، خیالتان از تمیزی فرش راحت میکند چون در این ضمانت نامه کتبی گفته شده است که در صورت نداشتن رضایت شما از کیفیت شستن فرش ها، مجددا فرش شسته خواهند شد.

2) تحویل فرش ها به قالیشویی و بررسی آن ها

بعد از رسیدن فرش ها به قالیشویی، کارشناس های ما آن ها را از نظر جنس و کیفیت و همینطور روش شستن به دسته های گوناگونی دسته بندی میکنند به این شکل که فرش های تمام ابریشم دستبافت از فرش های ماشینی جدا میشوند و پروسه متفاوتی را برای شستشو میگذرانند.

3) کارشناسی لکه و میزان آلودگی فرش ها

بعد از جدا سازی فرش ها از لحاظ جنس و کیفیت، آن ها به بخش کارشناسی شستشو انتقال داده میشوند، در این مرحله کارشناس مرتبط فرش ها را به طور کامل مورد بررسی قرار میدهد تا موارد مورد احتیاج مثل لکه برداری، رفو، ترمیم و… برای آن ها معلوم شود.

اگر فرش ها نیاز به پاکسازی لکه ها داشتند، این کار روی آن ها انجام می گیرد در غیر این صورت مستقیما به مرحله بعد ارسال خواهند شد.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در وحدت اسلامی

4) شستن مکانیزه فرش ها در قالیشویی

فرش ها بعد از کارشناسی به بخش شستشو ارسال میشوند، در این مرحله با توجه به احتیاج مشتری و همینطور بررسی انجام شده، فرش ها در مرحله های گوناگون داخل دستگاه شستشو میشوند و دستگاه به کاملا ایمن و پاکیزه آن ها را با مواد شوینده مختص فرش دستبافت ابریشم میشویند.

این مرحله امکان دارد با توجه به صحبت مشتری، دو یا سه مرتبه و با مواد شوینده های گوناگون انجام شود تا بهترین نتیجه و مطلوب ترین کیفیت شستشو بدست آید.

5) آبگیری فرش ها توسط سانتریفیوژ

بعد از آبگیری کلی فرش ها، آن ها را به محیط های مختص تعبیه شده برای خشک کردن فرش منتقل میکنند، در این محیط ها فرش ها با گذارندن پروسه طبیعی تبخیر آب خشک شده و برای مرحله بعدی فرستاده میشوند.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در سوهانک

Washing carpets with washing powder

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در ولیعصر، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و مبل شویی در دزاشیب …..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • قالیشویی در ولیعصر
 • قالیشویی در کیانشهر
 • قالیشویی در شهر قدس
 • قالیشویی در عظیمیه
 • قالیشویی در سعادت آباد
پیمایش به بالا