قالیشویی در وحدت اسلامی | تماس با ما:02126453261
قالیشویی مهر و ماه

قالیشویی در وحدت اسلامی

قالیشویی در وحدت اسلامی
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث قالیشویی در وحدت اسلامی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: قالیشویی در تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

در وحدت اسلامی

قالیشویی در وحدت اسلامی

اگر مشتاقید که بدانید مرحله های شستشوی فرش در قالیشویی به چه صورتی انجام میشود، تا انتهای این مطالب همراه ما باشید تا در آخر بتوانید با خیالی آسوده فرش ها، قالی و مبلمان خود را به تکنسین های فرش شویی مهر و ماه بهترین قالیشویی تهران بسپرید.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در مولوی

شستشوی فرش در قالیشویی مهر و ماه

فرش در فرهنگ و رسوم ایرانیان همیشه نقش پررنگی داشته است و حتی با وجود غربی شدن سبک زندگی خیلی از مردم هنوز هم از فرش استفاده های خیلی زیادی می شود.

تمیز کردن و شستشوی فرش همیشه دغدغه و چالشی برای اشخاص مخصوصا افرادی که فضا و موقعیت متناسبی ندارند و یا کم بودن آب به آنها اجازه نمی دهد فرش ها را به روش سنتی تمیز کنند، بوده است.

یک باور خیلی اشتباه در میان بسیاری از اشخاص در شهرهای گوناگون وجود دارد که کارخانه های قالیشویی نمی توانند آنگونه که باید و شاید فرش ها را تمیز کنند و مرحله های شستن فرش در قالیشویی ها به شکل اصولی و دقیق رعایت نمی شود و همواره از روش های سنتی برای شستشوی فرش استفاده می کنند.

این کار در کنار انرژی بالایی که میگیرد می تواند در مصرف بی رویه آب و مواد شوینده هم موثر باشد و در آخر نتیجه خوبی هم نداشته باشد.

مزیت های شستشوی فرش در قالیشویی

در گذشته اشخاص از روش های سنتی برای شستن فرش، موکت، مبل شویی، شستن قالی و … استفاده می کردند که نیاز به صرف جویی در هزینه ها، انرژی، مواد شوینده، آب و تایم زیادی بود.

امروزه کارخانه های قالیشویی کار را خیلی آسانی تر کرده اند و می توانند به بهترین نحو ممکن فرش های ماشینی و دستبافت، موکت و … را در سریع ترین تایم ممکن تمیز کنند.

از مهم ترین مزایای کارخانه های قالی شویی می توان موارد زیر را ذکر نمود:

 • صرفه جویی در هزینه ها و تایم اشخاص افراد
 • انجام کار توسط نیروهای تخصصی برای شستشوی فرش ها
 • استفاده از تجهیزات به روز و صنعتی مثل جاروبرقی های صنعتی و… برای شستشوی بهتر فرش ها
 • صرفه جویی در مصرف آب که بزرگ ترین مشکل جهان است.
 • شستن و خشک کردن فرش ها در سریع ترین زمان
 • استفاده از مواد شوینده مرغوب برای فرش های دستبافت، ماشینی
 • آسیب نرسیدن به فرش ها
 • تمیز شدن تمام بافت فرش ها به وسیله دستگاه های اتوماتیک و صنعتی

بیشتر بخوانید: مبل شویی در بهار شمالی

1879815

 

روش شستشوی فرش در بهترین قالیشویی تهران

برعکس زمان قدیم که قالی شویی ها اغلب  از نیروهای انسانی برای شستشوی فرش ها استفاده می کردند و برخی اوقات امکان داشت که خطا و کوتاهی در کار شستشو دیده شود، امروزه قالیشویی ها از مدرن ترین و مجهزترین دستگاه ها برای شستن فرش ها استفاده می کنند.

در شستشوی فرش ها به شیوه های سنتی و دستی مشکل هایی مثل کشیده شدن فرش ها، یکنواخت نبودن تمیزی فرش، آبکشی اشتباه و … وجود دارد.

مرحله های شستن فرش در قالیشویی ها کاملا توسط دستگاه های مخصوص بوده و این مشکل ها به وجود نخواهد آمد.

چک کردن سلامت فرش پیش از شستشو

به شکل کلی نیروهای تخصصی قالیشویی ها وظیفه دارند که در زمان تحویل فرش از مشتریان و همینطور پیش از اینکه اقدام به شستشوی فرش کنند آن را چک کنند تا در صورت احتیاج به ترمیم، کار های لازم انجام گیرد و با احتیاط بیشتری شسته شود.

بررسی کردن فرش قبل از شستن موجب این می شود که مشتری ها از مشکل های موجود در فرش مطلع شوند و از سپردن کار به قالی شویی رضایت کامل داشته باشند.

بیشتر بخوانید: مبل شویی مبلمان چرم در قیطریه

 غبار گیری از فرش ها

اگر هروز هم برای تمیز کردن فرش ها از جارو برقی استفاده کنید، هنوز هم گرد و غبار به درون بافت های فرش وارد میشوند که امکان دارد در زمان شستشو هم خارج نشود.

در قالی شویی های به روز و مکانیزه از جاروبرقی هایی با قدرت صنعتی برای بیرون آوردن تمام گرد و غبار فرش ها استفاده می شود.

در شیوه های سنتی برای خارج کردن گرد و غبار از فرش از ابزاری مثل  چوب و ضربه زدن استفاده می شود که امکان دارد به بافت و الیاف فرش ها صدمه وارد کند. در قالیشویی ها پیش از خیس شدن فرش ها از جاروهای قدرتمند برای بیرون آوردن گرد و غبار استفاده می شوند و هیچ صدمه و خسارتی به الیاف و بافت های آن وارد نمی شود.

شستشوی فرش ها

از مهم ترین مرحله های شستشوی فرش ها که پس از گرد و غبارگیری انجام می شود شستشوی فرش می باشد که از حساسیت بسیار زیادی مواجه است. به طور کلی شیوه های شستشوی فرش های ماشینی و دستبافت باهم فرق میکنند و اکثرا از مواد شوینده گوناگونی برای آنها استفاده می شود.

اگر که از مواد شوینده متناسب و باکیفیت برای فرش ها به خصوص فرش های دستبافت استفاده نشود امکان دارد که رنگ های آن در هم مخلوط شده و زیبایی خود را از دست بدهد.

زرد شدن بافت فرش ها و ریشه های آن اغلب به علت انتخاب مواد شوینده نامتناسب است.

هنگامی که فرش ها به وسیله دستگاه های مکانیزه شسته می شوند تار و پود آن دچار صدمه و خسارت دیدگی نمی شود و همه آلودگی ها به آسانی از بافت فرش ها و سطوح آن جدا می شوند.

به طور کلی در مرحله شستن فرش در قالیشویی و برای شستشوی فرش دستبافت از کارشناسان متخصص و ماهر برای ثابت کردن رنگ استفاده می شود.

همچنین در این مرحله اگر لکه ای روی فرش وجود داشته باشد باید به شکل تخصصی چک و رفع شود تا در زمان شستشو موجب تغییر رنگ در فرش نشود.

آبکشی کردن فرش

از دیگر مرحله های شستشوی فرش که اهمیت خیلی زیادی هم دارد می توان به آبکشی اشاره کرد.  آبکشی غلط فرش و خارج نشدن زردآبه آن سبب می شود که بافت و ریشه های فرش زرد شوند.

خشک کردن فرش

آخرین مرحله از مرحله های شستن فرش در قالیشویی ها خشک کردن فرش ها است.

بیشتر بخوانید: مبلشویی مبلمان استیل در مینی سیتی

The best way to wash a carpet in a carpet cleaner 1

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • قالیشویی در تهران
 • قالیشویی در کیانشهر
 • قالیشویی در شهر قدس
 • قالیشویی در عظیمیه
 • قالیشویی در سعادت آباد
 • قالیشویی در وحدت اسلامی
پیمایش به بالا