قالیشویی در مهرآباد جنوبی | قالیشویی و مبل شویی مهر و ماه
قالیشویی مهر و ماه

قالیشویی در مهرآباد جنوبی

قالیشویی در مهرآباد جنوبی
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث قالیشویی در مهرآباد جنوبی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

در مهرآباد جنوبی

قالیشویی در مهرآباد جنوبی

برای شستشوی فرش در کارخانه های قالیشویی تکنیک های گوناگونی انجام میگیرد. ولی برترین تکنیک شستن قالی در قالیشویی این است که قالیشویی مکانیزه باشد و برای شستن قالی از ماده های شوینده استاندارد بهره گرفته شود.

برای اینکه مطلع شوید در یک کارخانه این پروسه به چه شکلی انجام می شود، ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید.

در ادامه اول قالی ها با جاروبرقی جارو می شوند و گرد و خاک و پسماندهای روی آن ها تمیز می شود. این مرحله از وارد شدن کثیفی ها و گرد و خاک به عمق پرزهای قالی به ویژه در هنگام شستشو پیشگیری می کند.

به این ترتیب نتیجه های با کیفیت و بهداشتی برتری به خصوص بعد از پروسه شستشوی قالی بدست می آید.

بعد از اتمام فعالیت جارو کردن، قالی ها به بخش شستشو برده شده و کار شستشو شروع می شود.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در بریانک

ماشین های شستن فرش در قالیشویی به روز و پیشرفته

اجرای پروسه شستشوی قالی در دستگاه های قالیشویی تمام اتوماتیک در ظاهر حرفه ای این روند خیلی تاثیر گذار است. مرکز ما سال هاست که از تکنولوژی برای عرضه تکنیک های شستشوی قالی در قالیشویی تخصصی خود بهره گیری می کند. بعد از تمام شدن مرحله خیس شدن، پروسه شستشو با شامپوهای آنتی باکتریال در دستگاه شروع می شود.

به لطف پروسه شستن با آب بسیار بعد از شامپو کشی، قالی ها پاکیزه می شوند تا هیچ نوع اثری از شامپو و آلودگی باقی نماند.

بعد از آن، فرآیند فشردن در دستگاه های فشار دهنده اجرا می شود تا آب اضافه موجود در قالی خارج شود. به لطف این پروسه، فرش در وقت کوتاه تری خشک می شود.

خشک نمودن قالی در برترین قالیشویی تهران چطور انجام می شود؟

بعد از اتمام پروسه شستشوی فرش، قالی ها در محل های ویژه خشک کن بسته خشک می شوند که در دسترس نور آفتاب قرار نگیرند. از آنجایی که امکان دارد بر  اثر نور خورشید موقعیت ناخوشایندی در رنگ و بافتار فرش شما ایجاد شود، روند خشک کردن در محوطه داخلی با ظرفیت کافی در کارخانه ما اجرا می شود. برای اینکه به بافتار ظریف قالی صدمه ای وارد نشود، پروسه خشک شدن باید در محوطه داخلی صورت گیرد.

در صورت بودن لکه به روی فرش و قالی های شما در طول مرحله های شستشوی فرش، لکه های سفت با مداخله با کالا های لکه بر رفع می شوند.

از جایی که کنترل های لازم به واسطه تیم متخصص ما در هر مرحله از پروسه اجرا می شود، اطمینان حاصل می شود که روند نظافت بدون هیچ مشکلی صورت میگیرد.

هر حلال یا پودر شستشو، لکه بر و پاک کننده با تمام دقت و مساعد با تار و پود قالی به کار گرفته می شوند و این مسئله به شما در کسب خدمات با کیفیت کمک می کند.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در هفت چنار

انواع فرش و ترفند های تمیزکاری هریک چیست؟

در بین گزینه های نظافت فرش، شستن دستی و شستن دماشینی وجود دارد.

در این تکنیک شستن قالی در قالیشویی برای هر کدام از فرش ها ترفند شست و شوی جدایی وجود دارد که به انواعی مثل فرش ابریشم و قالی ماشینی تقسیم می شوند و همینطور مثل هر گونه  پارچه، قالی ها دارای بافت، رنگ و دوام متفاوتی هستند.

قالی ها نه فقط در موادی که از آن تولید می شوند، همچنین در ترفند های تولید هم متفاوت هستند. برای مثال قالی های دستباف را نوع بافته می گویند و از این کالاها معمولا تحت عنوان فرش نشیمن بهره گیری می شود. در حالی که تحت عنوان قالی آشپزخانه و حمام، قالی های ماشینی که در مقابل ساییدگی با دوام هستند ترجیح داده می شوند.

چطور از قالی ها مراقبت کنیم؟

در رابطه با موضوع شستن فرش بعضی افراد این سوال را مطرح می کنند که چطور از قالی هایمان مراقبت کنیم؟ قالی ها که یکی از پر استفاده ترین کالاها در زندگی روزانه هستند، اگرچه به نوعی تولید می‌شوند که در مقابل سایش دوام دارند، ولی احتیاج به مراقبت دارند.

به دلیل اینکه قالی ها به صورت مقاومی تولید می شوند، می توانید به راحتی و بدون احتیاج به کمک، تعمیرات و نگهداری آنها را انجام دهید.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در هاشمی

چند نکته کارآمد

 • قالی های خود را حداقل دو مرتبه در هفته با جاروبرقی پاکیزه کنید.
 • مواظب باشید از تمیز کننده های شیمیایی برای تمیز کردن لکه ها از روی قالی استفاده نکنید که امکان دارد به بافت آن لطمه برساند.
 • آب و نم برای قالی شما کاملا ساینده است، قالی های خود را از آب و نم حفاظت کنید.
 • از قرار دادن مستقیم قالی های خود در مقابل نور خورشید اجتناب نمایید.
 • رول فرم برترین تکنیک برای نگهداری قالی شما است. تا کردن و … تکنیک هایی هستند که به فرش صدمه می رسانند.
 • قالی های خود را به شکل مرتب بشویید و بهتر است این کار را به قالیشویی های با اعتبار بسپارید.
 • جسم های روی فرش می توانند به جلوه آن صدمه بزنند. به همین علت میز، صندلی راحتی و … را تا حد ممکن روی قالی قرار ندهید.

جمع بندی کلی

شستن قالی در قالیشویی های به روز و مجهز با کیفیت بسیار و بدون صدمه به بافت و رنگ قالی انجام می شود. قالیشویی های معتبر پیش از اقدام به نظافت، قالی ها را با توجه به گونه آنها و طریقه تولید و ماده های به کار رفته برای تولید قالی از هم جدا می کنند.

برای شستن فرش، لازم است سفارش خود را در قالیشویی مهر و ماه ثبت کنید، تا قالی های خود با بهترین کیفیت به دست تیم قالیشویی مهر و ماه در سریعترین وقت قالی ها را تحویل دهید.

در طول مرحله های تحویل، فرش ها در قالیشویی ثبت شده بعد از حضور همکاران ما در محل هزینه ای که برای ارائه خدمات بایستی پرداخت شود معلوم می شود.

قالی ها به کارخانه قالیشویی انتاقل داده میشوند. به واسطه تیم حرفه ای ما چک شده و بر حسب نوع آنها جدا می شوند.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در مرتضوی

product 3248 1585997515 30983

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • قالیشویی در تهران
 • قالیشویی در کرج
 • بهترین قالیشویی در تهران
 • قالیشویی در غرب تهران
 • قالیشویی در مهرآباد جنوبی
پیمایش به بالا