قالیشویی در مرتضوی | قالیشویی و مبل شویی مهر و ماه
قالیشویی مهر و ماه

قالیشویی در مرتضوی

قالیشویی در مرتضوی
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث قالیشویی در مرتضوی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

در مرتضوی

قالیشویی در مرتضوی

خصوصیت هایی که بایستی یک شامپو فرش مساعد داشته باشد.

در رابطه با این سؤال که خصوصیت هایی که بایستی یک شامپو فرش مساعد داشته باشد، چیست می‌توان این طور ذکر کرد که توان پاک کنندگی و ماده های به کار رفته در بدست آوردن این کالا است که مساعد بودن این نوع شامپو فرشی را معین میکند  که در شرح آن می‌توان این طور گفت:

 • توان پاک کنندگی بسیار
 • داشتن رایحه ای مناسب و خوشبو
 • دارای خواص قلیایی بیشتر نسبت به اسیدی تا صدمه جدی را به فرش نزند.
 • کم بودن ماده شیمیایی کار برده شده در این کالا

البته یک نوع از خصوصیت های دیگری هم برای این گونه از کالای پاک کننده وجود دارد که حتما روی بسته بندی آن نوشته شده است و در هنگام تهیه باید به آن دقت کنید تا برترین آن را خریداری کنید.

البته نکته مورد توجه در عرصه  انتخاب و تهیه این کالا را می‌توان این مسئله شرح داد که شامپو فرش موجب ایجاد آلرژی میشود و چون بهره از آن بدون شستن فرش است این مسئله را به دنبال دارد؛ بنابراین در هنگام خرید به این مطلب توجه کنید.

با این نکته ذکر شده می‌توان به این مسئله که چرا نبایستی از شامپو فرش برای نظافت فرش کودک استفاده کرد، پی برد؛ زیرا که کودکان پوست حساسی دارند و بهره از این مایع شوینده برای فرش موجب لطمه به آن ها و تشکیل حساسیت می‌شود.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در سجاد

مزیت و معایب بهره از شامپو فرش

به دنبال شیوه و مرحله های بهره از شامپو فرش برای پاک کردن فرش و اطلاعات گفته شده در این حیطه باید به بحث مزیت و معایب بهره از شامپو فرش هم توجه داشته باشید تا با دانش کامل اقدام به بهره از این شیوه برای پاکیزگی فرش کنید که در زیر به شرح این مسئله هم پرداخته ایم.

مزیت ها

 • بهره از این شیوه برای نظافت کردن فرش با سرعت زیاد و در چندین ساعت ممکن است.
 • شیوه انجام این امر احتیاج به تخصص و تبحر به خصوصی ندارد و با رعایت نکته های بیان شده در فوق به سادگی می‌توانید اقدام به شستشوی فرش خود کنید.
 • به علاوه صرفه جویی در وقت می‌توانید با صرفه جویی در هزینه هم فرش خود را نظافت کنید.

عیب و ایرادات

 • به جهت پاکیزگی فرش و بهره از شامپو فرش ی بایست کل توان خود را برای اجرای این کار بگذارید.
 • بهره از این شیوه پاکیزگی، سطحی بوده و تا چند ماه ماندگاری خواهد داشت و در شرایط پاکیزگی کلی بهتر است به سراغ شستشوی فرش ها در قالیشویی بروید.
 • با بهره بیش از حد از این شیوه امکان دارد به بافت فرش صدمه وارد شود؛ زیرا که امکان بیرون ریزی شامپو فرش از فرش به شکل کامل وجود ندارد و بدون هیچ نوع علامت ظاهری در فرش باقی می‎ماند و باعث صدمه رسیدن به فرش خواهد شد.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در جلیلی

کردن لکه مداد شمعی و ماژیک از روی فرش4

فراهم کردن شامپو فرش خانگی برای پاکیزگی فرش

اگر به دنبال اطلاعات دریافت شده دچار شک و تردید برای بهره از شامپو فرش هایی که به شکل آماده در بازار وجود دارند، هستید می‌توانید به شیوه خانگی هم حلالی را درست کنید که تحت عنوان شامپو فرش خانگی شناخته شده و برای تمیزی فرش از آن استفاده میکنند.

البته که به غیر از شک داشتن در بهره با توجه به تشریحات بالا، مسئله تنوعی از شامپو فرش در بازار، میزان کم و قیمت زیاد این کالا هم از مواردی است که باعث شده تا اکثریت به فکر بهره از شامپو فرش خانگی برای نظافت فرش باشند.

به همین علت است که در ادامه شیوه درست کردن شامپو فرش خانگی برای نظافت فرش را ذکر کرده ایم تا در مواقع نظافت راحت و سریع فرش از آن استفاده کنید بدون این که شکی برای نوشته های ذکر شده در فوق داشته باشید.

البته بایستی به این مطلب هم توجه کنید که نباید فکر کنید با شیوه های خانگی درست کردن شامپو فرش، بی هیچ ضرری بهره از آن ممکن است همچنن حتی بهره بی رویه و بیش از حد از همین شامپو فرش خانگی هم سبب وارد شدن لطمه به فرش شما خواهد بود.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در گلچین

مخلوط سرکه با مایع ظرفشویی

مخلوط 3 قاشق چایخوری مایع ظرفشویی با یک لیوان آب نیم ولرم و بعد افزودن یک قاشق سرکه سفید به آن می‎تواند نه فقط لکه فرش همچنین بوی نا مطبوع آن را هم از بین ببرد.

این مخلوط نه فقط در پروسه پاکسازی فرش از لحاظ لکه و بو همینطور در رابطه با چربی زدایی از روی فرش هم موثر است.

افزودن چند قطره وایتکس به مخلوط گفته شده می‌تواند توان پاک کنندگی این مخلوط را افزایش دهد؛ البته که می بایست توجه داشته باشید امکان دارد این امر زیاده روی در بهره از این کالا به فرش یا فرش شما صدمات وارد کند.

 نظافت فرش با شیشه پاک کن

ممکن است باور نکنید؛ ولی شما می‌توانید برای نظافت فرش از شیشه پاک کن استفاده کنید، مایعی که جایگزین شامپو فرش است و برای بهره از آن در نظافت فرش می بایست آن را با آب گرم مخلوط کنید و بعد از آن برای تمیز کردن فرش استفاده کنید.

مخلوط مایع ظرفشویی، سرکه با آمونیاک

مخلوط دیگری که می‌توان تحت عنوان جایگزین برای بهره از شامپوفرش معرفی کرد مخلوط مایع ظرفشویی، سرکه با آمونیاک است.

مخلوطی که بایستی با دو ظرف آب قاطی شود و بعد برای شستن فرش یا لکه زدایی آن را استفاده کرد.

مدت وقت خشک شدن شامپو فرش از فرش ها و قالی

این که وقت مشخصی را برای این تکنیک مطرح کنیم، وجود ندارد و برای هر فرش مدت وقت متغیری برای خشک شدن وجود دارد و عل آن محیط و موضوع جریانات هوایی است که در این محیط وجود دارد.

اگر جریان هوای رها در اتاق وجود داشته باشد به سرعت خشک شدن فرش اتفاق می افتد.

لذا اگر فرش شما در محوطه ای بسته قرار دارد و پنجره در این محیط گذاشته شده است برای سریع شدن کار بهتر است پنجره ها را باز کنید تا هوا در محوطه جریان داشته باشد و سبب سریعتر خشک شدن قالی شما شود.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در مقدم

35349hbhn

قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • قالیشویی در تهران
 • قالیشویی در کرج
 • قالیشویی در چیتگر
 • قالیشویی در شمال تهران
 • قالیشویی در جنوب تهران
پیمایش به بالا