قالیشویی در شمشیری | قالیشویی و مبل شویی مهر و ماه
قالیشویی مهر و ماه

قالیشویی در شمشیری

قالیشویی در شمشیری
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث قالیشویی در شمشیری می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

در شمشیری

قالیشویی در شمشیری

قالی های دستباف برای ایرانیان ارزش خیلی بالایی دارند و از دسته کالاهای لوکس به شمار می روند و در نتیجه نگهداری درست آن ها از اهمیت به خصوصی برخوردار است. یکی از مهمترین مسئله ها برای حفظ ارزش قالی انتخاب مساعد ماده های شستشوی قالی دستباف است که سبب حفظ ظاهر نخستین پس از هر بار شستشوی آن می شود.

اهمیت بهره از ماده های شستشوی متناسب برای قالی های دستباف

برگزیدن اصولی ماده های شستشوی قالی دستباف از مهمترین مرحله های شستشوی آن است. قالی های دستباف از انواع مختلفی برخوردار هستند و از نظر نوع الیاف، شیوه بافت، رنگ بندی، ابعاد و… تفاوت های زیادی با هم دارند.
قالی های دستباف حساسیت زیادی دارند که اگر با ماده های شستشوی مناسب شسته نشوند صدمه های جدی به آن ها زده می شود.

قالی های دستباف به دلیل بهره زیادی که از آن ها می شود حاضر برای جذب کثیفی هستند پس اگر سر موقع شسته نشوند این کثیفی ها به بافت آن ها وارد شده و موجب فرسایش قالی ها می شوند.

ترکیب شدن رنگ های قالی دستباف در زمان شستشوی از رایج ترین صدمه هایی است که به آن زده می شود.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در آذربایجان

شیوه درست شستشوی قالی های دستباف

اول قبل از شستشوی قالی دستباف بایستی آن را نظافت کنید و گرد و خاک را از آن بزدایید به غیر این حالت گرد و غبار بر اثر خیس شدن به گره های قالی می چسبد و با گذر زمان منجر به پوسیدگی آن میشود.

یک تفکر غلط که از گذشته باقی مانده خیس نمودن طولانی مدت قالی است که منجر به آسیب های جبران ناپذیری اعم از مخلوط شدن رنگ ها و بد فرم شدن قالی دستباف می شود.

به این علت بهتر است از آب خنک بهره گیری کنید و نهایتا در مدت دو تا سه ساعت شستشوی قالی را تمام کنید.

برای بهره از مواد شستشوی قالی دستباف بهتر است آن ها را به آرامی روی قالی مالش دهید تا از صدمات احتمالی پیشگیری شود.

آب کشی مرحله خیلی مهمی است که می بایست با تمام دقت ماده های شوینده را از لا به لای قالی های دستباف خارج نمایید. پس از آب کشی بایستی به وسیله پارو به شکل کامل آب را از فرش خارج نمایید و در آخر قالی را رول نکنید تا به این وسیله مانع از رنگ دهی آن شوید.

اجازه دهید به مدت تقریبا یک ساعت قالی دستباف به همان شکل روی زمین باقی بماند.

برترین مرکز نظافت قالی های دستباف

قالی دستباف را می توان به دو تکنیک سنتی و صنعتی شستشو داد. اگر در تکنیک های سنتی کلیه اصول ایمنی را رعایت نمایید و با دقت کامل آن را اجرا کنید باز هم احتمال صدمه به قالی وجود دارد.

این روز ها قالیشویی های معتبر با بهره از مدرن ترین دستگاه ها و برترین تکنیک های شستشوی قالی های دستباف به شکل کاملا ایمن اقدام به شستن قالی دستباف می کنند به صورتی که کمترین لطمه به آن زده نشود.

برترین مرکز قالیشویی همیشه از ماده های شستشوی قالی دستباف به شکل کاملا اصولی و حساب شده استفاده میکند. این مرکز ها با وجود اشخاص ماهر و با دانشی که در مجموعه خود به کار گرفته اند برترین ماده های شوینده را مساعد با نوع قالی دستباف انتخاب می نمایند و با این امر نه فقط از کیفیت نخستین قالی دستباف کم نمی شود همچنین خیلی زیباتر از قبل خواهد شد.

برترین مرکز شستشوی قالی دستباف با کمک تکنیک اعلاشویی موجب درخشندگی بیشتر رنگ های قالی دستباف می شود و جلوه آن را چشم گیرتر می کند.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در مالک اشتر

5 1

ماده های مناسب برای شستن قالی دستباف

بهره گیری از ماده های شستشوی قالی های دستباف اثرات گوناگونی روی بافت قالی باقی می گذارد. در تولید قالی های دستباف از ماده های گوناگونی بهره گیری می شود اعم از نخ، پنبه، پشم، ابریشم، آکریلیک، پلی استر و پلاستیک.

هر یک از این ماده ها واکنش های متفاوتی در مقابل ماده های شوینده نشان می دهند. پس برگزیدن مناسب ماده های شوینده متناسب با الیاف فرش دارای اهمیت بسیاری است.

در این نوشته برترین ماده های شستشوی فرش دستباف را معرفی می نماییم تا کمترین صدمه به فرش های شما زده نشود:

شامپو فرش برای شستشوی فرش های دستباف

این مواد شوینده به صورت تخصصی برای شستن انواع فرش ها اعم از دستباف تولید می شود. این شامپو بوی مطبوعی دارد و موجب نرم شدن الیاف قالی می شود. بهره از آن خیلی راحت است و تنها کافی است با آب ترکیب شود.

شامپو فرش هیچ صدمه ای به بافت قالی وارد نمی کند و کاملا مطمعن است.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در مهرآباد جنوبی

پودر ویژه قالیشویی

این پودرها از فرمول به خصوصی برخوردارند که به خوبی کار چربی زدایی، لکه بری، درخشندگی و نظافت کردن قالی های دستباف را اجرا میکنند. یکی از ماده هایی که در این شوینده کاربرده میشود کلر است که برای شستن قالی های گوناگون کاربرد زیادی دارد.

ماده های شوینده خانگی برای شستن قالی های دستبافت

به علاوه بر کلیه مواردی که تحت عنوان برترین ماده شستشوی قالی دستباف موجود هستند، ماده های شوینده خانگی هم با توجه به گونه الیاف قالی قابل بهره می باشند. این ماده ها شامل پودر صابون، مایع ظرفشویی ، مایع ماشین لباسشویی، مایع شیشه پاک کن، پودر ماشین لباسشویی و… می شود که به آسانی می توان برای تمیز کردن قالی های دستباف از آن ها استفاده کرد.

آمونیاک

آمونیاک حلالی مناسب برای لکه زدایی قالی های دستباف به شمار می رود. موقع بهره از آن باید نکته های ایمنی را کاملا رعایت نمایید از جمله بهره از دستکش و رقیق کردن آمونیاک. برای این هدف بایستی یازده لیتر آب را با یک چهارم لیوان آمونیاک و یک چهارم لیوان سرکه سفید ترکیب نمایید.

خصوصیت های برترین ماده شستشوی قالی ها دستباف

 • بوی خوشایند و مطبوع
 • ایجاد نشدن حساسیت و آلرژی برای افراد
 • قابل بهره برای لوازم های پیشرفته
 • سهولت آب کشی ماده های شوینده

بیشتر بخوانید: قالیشویی در نواب

What Type Vacuum Cleaner Best Carpets 5

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • قالیشویی در تهران
 • قالیشویی در کرج
 • قالیشویی در سعادت آباد
 • قالیشویی در گوهردشت
 • قالیشویی در شمشیری
پیمایش به بالا