قالیشویی در مالک اشتر | قالیشویی و مبل شویی مهر و ماه
قالیشویی مهر و ماه

قالیشویی در مالک اشتر

قالیشویی در مالک اشتر
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث قالیشویی در مالک اشتر می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

در مالک اشتر

قالیشویی در مالک اشتر

مرکز های قالیشویی خدمات مختلفی را در پاسخ به احتیاج مشتریان عرضه میکنند. شستن قالی یکی از خدماتی است که خیلی از اشخاص در ایام مختلف سال به خصوص در روزهای نزدیک به عید نوروز تقاضا میکنند.

از مزیت های شستن فرش در قالیشویی می توان به این اشاره نمود که شرکت ‌های معتبر قالیشویی با به بهره از نیروهای ماهر و دوره دیده و به کمک لوازم های مناسب می ‌توانند مرحله های شستشوی انواع قالی های ماشینی و دستبافت را با بهترین کیفیت و در سریعترین زمان ممکن اجرا کنند.

بهره از خدمات شستن فرش مزیت های قابل توجهی را برای تقاضا کنندگان به دنبال دارد. در ادامه با مزیت های این خدمات آشنا خواهید شد.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در کمیل

پیشگیری از صدمه دیدن قالی در شستشوی قالی

شستن فرش در خانه امکان دارد سبب صدمه دیدن آن شود. برخی از افراد به علت عدم آگاهی از شیوه صحیح شستن فرش و بی تجربه بودن در این عرصه به قالی صدمه می ‌زنند.

برای پیشگیری از این اتفاق کافی است از خدمات مرکز های قالیشویی معتبر استفاده شود. این مرکز ها تخصص و تجربه زیادی در شستن انواع فرش دستبافت و ماشینی دارند و برای شستشوی قالی از برترین تکنیک ها بهره گیری می ‌کنند. به همین خاطر کار شستشو با کمترین صدمه وارده به قالی انجام می ‌شود.

قالیشویی ‌های معتبر برای عرضه خدمات به مشتری ها از پرسنل کاربلد و ماهر کمک می‌ گیرند. تجهیزات جدید و مدرن این مرکز ها مرحله های لازم برای نظافت، آبکشی و خشک نمودن انواع قالی را به برترین طریقه ممکن اجرا میکنند.

شستن فرش با این تجهیزات ها امکان بدست آوردن خدمات باکیفیت و پرسرعت را برای مشتریان ایجاد می ‌کند.

مرمت سازی فرش؛ از مزیت های خدمات قالیشویی

خدمات شستن فرش در قالیشویی فقط به شستن فرش‌ ها محدود نمی ‌شود. در خیلی از موقع ها قالی ها همزمان با شستشو احتیاج به مرمت و رفو هم دارند. گذر زمان و اتفاق هایی که برای قالی می‌ افتد سبب صدمه دیدن آن می‌ شود.

پارگی، سوختگی و.. از لطمه های وارده به انواع قالی است.

شرکت قالیشویی خدمات مختلفی را برای مرمت و رفع عیب قالی ها ارائه می‌ دهد. مرمت پارگی و سوختگی، شیرازه دوزی، ریشه بافی و… از کارهایی است که به این هدف انجام می ‌شود. مرمت و رفوگری فرش موجب بهتر شدن کیفیت آن شده و طول عمر فرش را افزایش میدهد.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در بوستان سعدی

Clean carpet stains

لکه‌ گیری قالی ها و فرش

یکی از مشکل هایی که برای فرش ‌ها پیش می‌ آید به وجود آمدن لکه به روی آنها است. با شستن فرش می‌ توان خیلی از لکه‌ هایی را که روی آن به وجود آمده رفع نمود.

با این وجود برخی از لکه ‌ها مقاومت بسیاری داشته و با شستن معمولی رفع نمی ‌شوند. از مزیت های شستشوی قالی در قالیشویی معتبر می ‌تواند اشاره نمود، لکه گیری قالی را به شکل حرفه ‌ای انجام دهد. به این هدف از ماده های مخصوصی بهره گرفته می ‌شود که میتوانند لکه ‌های فرش را خوب از بین ببرند.

صرفه جویی در وقت؛ از مزیت های شستشوی فرش در قالیشویی

شستن فرش در قالیشویی به صرفه جویی در وقت هم کمک می ‌کند. قالیشویی های معتبر از به روز ترین لوازم های شستشو استفاده می ‌کنند. به همین خاطر شستشوی فرش خیلی راحت ‌تر و سریع ‌تر از شستن فرش در خانه انجام می ‌شود.

از جهتی دیگر خشک کردن فرش هم با سرعت بالایی رخ میدهد چون این مرکز ها تجهیزات مورد احتیاج برای اجرای آن را در دسترس دارند.

به شکل کلی بهره از خدمات شستشوی فرش راه کار مناسبی برای پیشگیری از تلف شدن زمان حساب می ‌شود.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در جیحون

استفاده از مواد شوینده تخصصی

تفاوتی که میان شستشوی فرش در خانه و شتسشوی فرش در قالیشویی وجود دارد نوع ماده های شوینده مورد بهره برای انجام کار است. قالیشویی ‌ها برای عرضه خدمت به مشتریان از ماده های شوینده تخصصی بهره گیری می ‌کنند. این ماده ها می ‌توانند بدون آن که لطمه ای به تار و پود فرش ‌ها بزنند آنها را به خوبی پاکیزه کنند.

پیشگیری از صدمه دیدن بدن

ممکن است برخی از اشخاص فکر کنند که شستشوی فرش کار خیلی آسانی  است و احتیاج به رعایت اصول به خصوصی ندارد. حقیقت آن است که برای نظافت فرش بایستی از تکنیک های درست و اصولی بهره گیری کرد به غیر این حالت امکان دارد اجرای آن سبب صدمه دیدن بدن شود.

شستشوی فرش به شکل غلط می ‌تواند به کمر آسیب بزند. از جهتی دیگر اگر بدن هنگام شستشوی قالی در برابر رطوبت بسیاری قرار بگیرد ممکن است فرد با صدمه هایی مانند آرتروز روبرو شود.

مورد های ذکر شده نشان می‌ دهد که شستن قالی با تکنیک های غیراصولی تا چه مقداری می ‌تواند خطرناک باشد. قالیشویی ‌ها از علم، تخصص و لوازم های لازم برای نظاف درست فرش ‌برخوردارند. پس استفاده از خدمات حرفه‌ ای و تخصصی آنها در پیشگیری از صدمه دیدن بدن خیلی موثر است.

حفاظت از محیط زیست؛ از مزیت های خدمات قالیشویی

یکی از مزیت هایی که در رابطه با بهره از خدمات شستشوی قالی مطرح می ‌شود کمک به حفاظت از محیط زیست است. احتمالا این پرسش در ذهن مخاطبان به وجود آید که شستشوی فرش در مرکز های قالیشویی چه اثر مفیدی بر محیط زیست دارد؟

در پاسخ به این پرسش باید ذکر کرد که شستن فرش در منزل احتیاج به مصرف آب بسیاری دارد. نخست فرش باید با مقدار زیادی از آب خیس شود.

پس از خیس کردن نوبت به شستشوی و آبکشی قالی می‌ رسد. برای اجرای این مرحله ها هم باید میزان بسیاری آب استفاده نمود.

در کل نظافت فرش در خانه سبب مصرف مقدار قابل توجهی از آب شرب می ‌شود. این در حالی است که مشکل کمبود آب یکی از چالش های خیلی مهم در سراسر نقاط دنیا اعم از ایران به حساب می آید.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در قصرالدشت

cover roqan

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • قالیشویی در تهران
 • قالیشویی در کرج
 • قالیشویی در شرق تهران
 • بهترین قالیشویی در تهران 
 • قالیشویی در مالک اشتر
پیمایش به بالا