قالیشویی در شهرک نمونه سپاه | قالیشویی مهروماه -02144269740
قالیشویی مهر و ماه

قالیشویی در شهرک نمونه سپاه

قالیشویی در شهرک نمونه سپاه
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث قالیشویی در شهرک نمونه سپاه می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: قالیشویی در تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

در شهرک نمونه سپاه

شستن فرش های ماشینی در قالیشویی

فرش های ماشینی در میان مردم طرفداران مخصوص و ویژه خود را دارد.

علت انتخاب این گونه از فرش ها بسیار می باشد به دلیل اینکه که در نوبت اول در مقایسه با فرش های دست بافت از مبلغ مساعد تری روبرو هستند.

فرش های ماشینی از رنگ ها و طرح زیادی مواجه اند است و برای ست کدن با هر مدل دکوراسیون ها می توانند یک گزینه خوب و مناسب باشد.

همینطور شستن آنها به نسبت دیگر فرش های دست بافت آسان تر است و وزن سبکی دارند.

ولی با دنبال کردن این علت ها نمیشود بیان کرد که شستن فرش های ماشینی کار ساده ای است چون که این فرش آداب و تکنیک خاص خود را برای شستشو دارد.

در اقدام اولیه فرش ها را جمع کرده و به قالیشویی تحویل میدهند.

مبحث قابل توجه برای حمل و نقل این نوع فرش ها این است که در طول راه دور از هر کثیفی باشند به همین علت باید فرش ها را با یک پلاستیک های مختص فرش بسته بندی کنند.

قبل از شروع فرآیند شستن اولین کار غبار گیری فرش می باشد.

نکته لازم در این کار  این است که باید کارشناس های بلد کار فرش ها را مورد بررسی قرار دهند و با توجه به الیاف و منعطف بودن آن ها دستگاه مخصوص غبار گیری را تنظیم کنند.

دستگاه های برس غلتکی همه گرد و خاک ها را از بین می برند و فرش ها را برای خیساندن حاضر می کند.

پیش از خیس شدن الیاف فرش با آب مقدار مقاومت رنگ را امتحان می کنند.

سطح زیر کار و شیب از مهم ترین کار های این پروسه می باشد.

جریان آب باید دوشی باشد با دمای متوسط انجام گیرد و بعد فرش ها را با شوینده مخصوص با جنس فرش به کمک دستگاه مخصوص خیس کردن می شویند.

در مرحله بعد نوبت کار آبکشی فرش می رسد که باید با فشار متناسب و یکنواختت انجام شود.

برای خشک نمودن فرش ها با بکار گرفتن دستگاه تجهیز شده کل آب و شوینده متناسب فرش را خارج می کنند.

در مرحله پایانی هم باید فرش ها در بخشی قرار بگیرند و دمای آن ها بررسی شود.

بعد فرش ها را در سمت خواب آنها برس کار کرده و سطح فرش را با دستگاه پرداخت زنی با تراش کم پرداخت کرده و در اخر هم با اتو مختص فرش اتو می زنند.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در آزادشهر

4434645645 3

بیشتر بخوانید: قالیشویی در شهرک آتی شهر

دلیل ایجاد شدن زردی در ریشه فرش بعد از شستشو چیست؟

شاید برای شما هم رخ داده باشد که بعد از تحویل فرش هایتان با زرد شدگی ریشه های فرش مواجه شده باشید، در این جا می خواهیم دلیل بروز دادن این رخداد را توضیح دهیم.

زرد شدن ریشه فرش ها به علت استفاده از مواد شوینده اشتباه و با کیفیت بد و همچنین بد شسته شدن کف ها و ماندن کثیفی ها می باشد.

به همین خاطر باید در برگزیدن قالیشویی مد نظر خود دقت کنید و از کارکرد و نحوه شستن فرش هایتان به دست قالیشویی ها اطمینان حاصل کنید تا از بروز دادن این مسئله پیشگیری کنید.

تحت چه عنوانی فرش هایمان را به مراکز قالیشویی ها بسپاریم؟

فعالیت شستشو فرش ها کار چندان آسوده ای نیست، صحیح است که خیلی از اشخاص ترجیحشان این است که خود به تنهایی وارد عمل شوند و فرش یا قالی خود را بشویند، ولی هر نوع بی ملاحضگی در این عرصه سبب می شود که خسارت جدی ای به فرش وارد کنند.

همچنین پروسه شستن کار وقت بری می باشد و اگر به صورت پی در پی و وسواسی انجام بگیرد، ضمن اینکه سلامتی فرش به خطر می افتد، سلامت فردی که این فعالیت را انجام می دهد هم به خطر می افتد زیرا که سبب ایجاد انواع مریضی هایی مثل رماتیسم، درد کمر ، درد گردن و… می شود.

بنابراین بهترین راه کار می تواند سپردن کار به کاربلد باشد.

تحویل فرش ها به قالیشویی می تواند یک گزینه صحیح و به جا باشد چون که در قالیشویی ها با داشتن دستگاه های پیشرفته و تجهیز شده به این کار را در اسرع وقت ممکن انجام می گیرد.

همچنین ما در منزل خودمان شوینده متناسبی را نداریم و باید به دشواری آنها را بیابیم و مبلغ های اضافی برای آنها بپردازیم.

ولی در قالیشویی ها همه مواد شوینده متناسب با همه مدل فرش ها وجود دارد.

در کار خشک کردن هم اگر فرش را در جای مناسبی قرار ندهیم و آب و کف ها را کامل بیرون نریزیم موجب پوسیده شدن فرش ها می شود.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در شهرک راه آهن

در قالیشویی ها چه شوینده هایی مورد استفاده هستند؟

برای شستن فرش های دستی و ماشینی ما احتیاج به ماده های شوینده ویژه داریم.

در زمان های اخیر از آب و تاید برای شستن فرش های مختلف استفاده می کردند که موقعیت زرد شدن فرش را برای ما فراهم می کرد.

همینطور با وایتکس ها و سفید کننده ها برای شستشو و سفید کردن ریشه فرش ها استفاده می شد.

این روز ها با استفاده از نوین ترین شوینده ها تمیزی را بدون خسارت به فرش های شما تقدیم میکنند.

در قالیشویی های مورد اعتماد با توجه به جنس فرش ها و مدل فرش نوین ترین شوینده ها و ثابت کننده های رنگ مورد استفاده قرار می گیرد که خسارتی به الیاف فرش ها وارد نمیکنند.

خصوصیت یک قالیشویی با اعتبار چیست؟

در این قسمت می خواهیم قالیشویی هایی که از دید مشتریان مورد توجه قرار گرفته و بیشترین مقدار رضایت را دارا هستند را بر حسب چند مورد از فاکتورها بسنجیم.

قالیشویی های با اعتبار دارای خصوصیت های خاص خود هستند که شما هر وقت این خصوصیت ها را در قالیشویی ها دیدید می توانید فرشتان را با خیال راحت به آنها بسپارید.

یک قالیشویی با اعتبار در وهله اول به تایم بندی خیلی اهمیت می دهد برای مثال اگر فرشتان را به آنها سپرده اید باید در طول زمان مشخص شده برای شما بفرستند و یا به اصطلاحی پای حرف خود بایستند.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در شهرک یاس

cover J ابریشم

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و قالیشویی در شهرک نمونه سپاه…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • قالیشویی در تهران
 • قالیشویی در کرج
 • قالیشویی در عظیمیه
 • قالیشویی در شهریار
 • قالیشویی در شهرک نمونه سپاه
پیمایش به بالا