قالیشویی در شهرک راه آهن | قالیشویی مهر و ماه - 02144269740
قالیشویی مهر و ماه

قالیشویی در شهرک راه آهن

قالیشویی در شهرک راه آهن
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث قالیشویی در شهرک راه آهن می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: قالیشویی در تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

در شهرک راه آهن

بیشتر بخواهید: مبل شویی در کاشانی

قالیشویی تمام اتوماتیک و فوق حرفه ای

در سال های گذشته و با توجه به درخواست بالای مردم برای خرید فرش، تولد و استفاده از فرش ها افزایش یافت.

(به شکلی  در هر منزل  ایرانی به طور متوسط و حداقل سه فرش استفاده می شود.)

همینطور که میدانید فرش ها از پر مصرف ترین لوازم خانه به حساب می آیند و به طور دائم دچار اشکالاتی مانند آلودگی، گرد و غبار، لک، سوختگی، پارگی الیاف، پاک کشدن رنگ و عوض شدن رنگ و … می شوند و به شستشو و مرمت نیاز پیدا می کنند.
در این موقعیت ها است که به طور معمول خیلی از صاحبان، فرش های خود را به خدمات قالیشویی معتبر می سپارند تا شستشو و مرمت فرش به بهترین شکل ممکن و در کمترین وقت و با عالی ترین تجهیزات انجام گیرد.

پیشنهاد ما به شما قالیشویی تمام اتوماتیک و فوق حرفه ای مهر و ماه است.

قالیشویی مهر و ماه

قالیشویی مهر و ماه یکی از بهترین و پیشرفته ترین قالیشویی ها در تمام کشور ایران به شمار می رود.

در این قالیشویی کار شستشوی قالی ها و همینطور ترمیم و مرمت فرش های صدمه دیده با به کار گیری بهترین دستگاه ها و خدمات و تحت نظر کارشناسان و متخصصین این زمینه انجام میشود و این مسئله سبب شده تا همه مراحل شستشوی فرش بدون خسارت یا عیب و ایرادی انجام شود و رضایت تمام و کمال مشتریان را به همراه داشته باشد.

قالیشویی مهر و ماه به عنوان یکی از برترین قالیشویی های تهران شستن فرش های ماشینی و دستبافت را با الیاف مختلف، سایز های متفاوت، جنس، رنگ و ضخامت های گوناگون را با بهترین تجهیزات و بروز ترین دستگاه ها انجام می دهد.
شستشو با کیفیت بسیار و بدون عیب و ایراد، سرعت کار بالا و تحویل سر وقت فرش ها و کار گیری از دستگاه های پیشرفته و مجهز و مرمت فرش ها با مدرن ترین دستگاه ها و نیرو های ماهر و مجرب در این قالیشویی باعث شده تا بتواند نمره رضایت زیادی را از سمت مشتریان دریافت نماید.

لازم است بدانید که در قالیشویی مهر و ماه تهران همه مرحله های شستشوی فرش با تجهیزات با قدرت و پیشرفته که دستگاه های مکنده قوی، دستگاه های شستشوی فرش مجهز، دستگاه های خشک کننده در محیط های مساعد به صورت استاندارد و بی عیب و ایراد انجام می شود را شامل است

و این مبححث موجب شده تا خدمات بهتر و پیشرفته تری در مقابل قالیشویی هایی که از پرسنل انسانی برای شستشوی فرش استفاده می کنند، داشته باشد.
قالیشویی مهر و ماه تهران از چند ها بخش ایجاد شده است که هر کدام از این بخش ها یکی از مرحله های شستشوی فرش را انجام میدهند.
جدا کردن مرحله های گوناگون شستشوی فرش باعث خواهد شد تا هر کدام از این مرحله ها بدون هیچ  عیب و ایرادی انجام گیرد و همینطور هیچ گونه صدمه ای به قالی ها وارد نشود.
قالیشویی تمام اتوماتیک و فوق حرفه ای مهر و ماه تهران با هدف خدمات اختصاصی و خلاقانه خود، در سال‌ های گذشته توانسته به یکی از برجسته ترین و مشهورترین قالیشویی ها در تهران تبدیل شود و نمره رضایت بسیاری را از سمت مشتریان و اتحادیه قالیشویی کسب کند.

بیشتر بخواهید: قالیشویی در ایران زمین

word image 8 610x400 1

بیشتر بخواهید: قالیشویی در شهرک شهید خرازی

قالیشویی تمام اتوماتیک مهر و ماه در تهران

همانطور که میدانید استان تهران یکی از پر جمعیت ترین استان های کشور در ایران است.
جمعیت بسیار این استان و نبود محیط جا برای شستشوی فرش ها و فشار پایین آب به علت  تراکم جمعیت باعث شده تا خیلی از اشخاص از قالیشویی های معتبر برای شستن فرش های خود استفاده کنند، با توجه به این مسئله تعداد قالیشویی ها در این شهر بالا رفته و شستشوی فرش ها در همه قالیشویی های این شهر انجام می شود.

اگر چه همه قالیشویی ها در کوشش اند تا ضشستن فرش ها را با کیفیت زیاد و متناسب خدمت مردم ارائه دهند ولی گاهی شاهد خسارات زیاد وارد آمده به فرش در زمان شستشو در مرکز های قالیشویی و ناراضی بودن مشتریان هستیم.
از این سو انتخاب یک قالیشویی معتبر و با خدمات استاندارد و متناسب برای خیلی از مردم هنوز هم کاری سخت بوده است.
همانطور که بیان شد شستشوی قالی ها در مرکز قالیشویی مهر و ماه تحت نظر متخصصین و کارشناسان این عرصه، با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک و پیشرفته و مواد شوینده مساعد مطابق با الیاف فرش انجام می شود و در بخش های مخصوص انجام می گیرد که موجب شده شستشوی فرش ها به بهترین شکل و حالت ممکن انجام شود و خسارت یا آسیبی در فرش ایجاد نشود.

قالیشویی مهر و ماه تهران با کادری تشکیل شده از کارشناسان و نیرو های باتجربه در کل روزهای هفته و همیشه حاضر برای خدمت رسانی به مشتری ها است.
تمامی مرحله های حمل و نقل، جا به جا کردن، شستشو و خشک کردن و همچنن تحویل فرش ها در محل و به دست این مجموعه انجام می شود.

ارائه خدمات بسیار خوب  و با کیفیت به همراه قیمت متناسب موجب شده تا این قالیشویی به عنوان یکی از بزرگترین مرکز های قالیشویی در تهران به شمار رود.
قالیشویی مهر و ماه تهران همیشه حاضر است برای دریافت سفارشات از سمت شهروند های تهرانی در همه نقاط این شهر است.

خدماتی که در این مجموعه قالیشویی و به بهترین حالت ممکن انجام می گیرد شامل خدمات زیر است:

۱- خدمات شستن فرش که با بهترین لوازم و دستگاه های مجهز و پیشرفته و در کوتاه ترین وقت انجام می شود.

۲- خدمات مرمت و رفوگری فرش ها که از بخش ریشه فرش انجام می شود.

۳- خدمات لکه بری و رنگ بری فرش ها که به دست متخصصان و پرسنل های با تجربه انجام می شود.

۴- خدمات ریشه کشی فرش که با لوازم های ویژه و به دست پرسنل های این عرصه و برای انواع فرش ها انجام می گیرد.

انجام کار دقیق فرش ها در قالیشویی مهر و ماه موجب شده تا این مجموعه به یکی از بهترین و معروف ترین قالیشویی های استان تهران تبدیل شود.

بیشتر بخواهید: قالیشویی در جنت آباد مرکزی

شگی ۲ min

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و قالیشویی در شهرک راه آهن…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • قالیشویی در تهران
 • قالیشویی در کرج
 • قالیشویی در عظیمیه
 • قالیشویی در شهریار
 • قالیشویی در شهرک راه آهن
پیمایش به بالا