قالیشویی در جنت آباد مرکزی | قالیشویی و مبل شویی مهر و ماه
قالیشویی مهر و ماه

قالیشویی در جنت آباد مرکزی

قالیشویی در جنت آباد مرکزی
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث قالیشویی در جنت آباد مرکزی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: قالیشویی در تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

در جنت آباد مرکزی

قالیشویی در جنت آباد مرکزی

امروزه با توجه به عوض شدن سبک زندگی ما از گذشته تا به حال، شستشوی فرش ها و قالی ها در خانه های دیگر کار آسان و رایجی نیست.

نبود حیاط در خانه ها، ضرورت صرفه جویی در استفاده آب و شیوه های گوناگون شستن انواع قالی ها این امر را در منزل ها دشوار تر کرده است.

بهترین راه حل برای رفع این مشکل استفاده از خدمات قالیشویی های معتبر است.

قالیشویی ها با به روز بودن امکانات و دستگاه ها و به کارگیری پرسنل متخصص در این حیطه کاری بهترین خدمات را برای شستن قالی ها، فرش ها و موکت های مختلف و مبلمان به شما ارائه می‌دهند.

ولی این مسئله که مرحله های شستن قالی در قالیشویی به چه شکلی است، بسیاری را نگران کرده و بعضی افراد به همین علت برای سپردن فرش خود برای شستشو به قالیشویی تردید دارند.

هدف ما از این مقاله آشنا شدن بیشتر شما با مرحله های شستشوی فرش در قالیشویی و طرز انجام آن است.

بنابراین اگر شما هم تصمیم سپردن قالی به قالیشویی را دارید تا انتها همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در چیتگر شمالی

چگونگی کار قالیشویی ها:

شستشوی انواع مختلف قالی ها در قالیشویی ها مطابق قاوعد خاصی انجام می‌پذیرد و شیوه شستن هم تا حد بسیاری به مدل فرش ها بسته است.

قالیشویی های با اعتبار بیشتر نیرو های متخصص در این کار را استخدام میکنند و به همین دلیل فرش های شما با پایین ترین آسیب ممکن در این مرکز ها شسته می‌شوند.

مرحل های شستن قالی در قالیشویی به شرح زیر است:

1) از بین بردن غبار قالی ها

در قالیشویی ها در شروع کار، از بین بردن غبار از فرش ها انجام می‌شود.

در گذشته کسانی که در منزل هایشان شستشوی فرش را انجام میدادند این مرحله را با ضربه روی فرش انجام می‌دادند که امکان داشت الیاف فرش صدمه ببیند و در شرایطی که قالی ها ضعیف و یا قدیمی باشند دچار پارگی هم میشوند، به طوری در قالیشویی ها این امر را با دستگاه های ویژه انجام میدهند و آسیبی به قالی ها وارد نمی‌شود.

کار از بین بردن غبار از قالی ها پیش کسانی که دارای آلرژی و یا حساسیت هستند ذکر نمی‌شود و این امر بهتر است قبل از خیس شدن قالی ها انجام پذیرد.

در قالیشویی های معتبر قبل از اینکه از بین برد غبار انجام شود، قالی ها و ایراد های روی قالی چک شده و با توجه به آنها ب وسیله دستگاه های ویژه انجام می‌شود.

هایدستباف

بیشتر بخوانید: قالیشویی در چیتگر جنوبی

2) امر شستن قالی ها در قالیشویی

دومین مرحله در قالیشویی ها، شستشوی قالی ها است که مرحله‌ی حائز اهمیتی است و از حساسیت زیادی مواجه است.

قالیشویی های مورد اطمینان به درستی می‌دانند که برای شستن انواع قالی ها چه شیوه ای را به کار ببرند، به عنوان مثال شستشوی فرش های ماشینی با فرش دستبافت در تفاوت های زیادی هستند و روش انجام هر کدام متفاوت است و رعایت این مسئله بر عهده‌ی قالیشویی ها است.

فرش دستبافت دارای بافتی ابریشمی و نرمی است که اگر که با قاوعد مخصوص خود شسته نشود، ترکیب شدن رنگ ها و صدمه به فرش امکان خیلی زیادی دارد.

کسانی که در خانه خود قالی ها را می‌شویند بعد از مدتی آسیب دیدگی و زرد شدگی ریشه های فرش خود را مشاهده خواهند کرد، دلیل این مسئله استفاده از شوینده‌ی بی کیفیت است.

این مشکل ها در قالیشویی ها به دلیل استفاده از شوینده‌ی متناسب و شستن قالی ها به وسیله دستگاه به هیچ عنوان بروز نمی‌دهد و تار و پود فرش ها شستشو سالم می‌مانند.

3) کار آب کشی قالی ها

بعد از مرحله‌ی شستن قالی به صورت کامل، به آبکشی آن می رسیم.

آبکشی قالی ها در قالیشویی ها با فشار آب زیادی انجام میگیرد.

این مرحله با قرار گرفتن قالی ها در دستگاهی مشابه با سانتریفیوژ پیموده می‌شود.

دستگاه های آبکشی محفظه ای به شکل استوانه دارند و قالی ها را تحت فشار قرار میدهند و کار آب کشی انجام میشود.

4) خشک کردن قالی ها

مرحله‌ نهایی بین مرحله های قالیشویی، خشک نمودن است.

در شیوه های سنتی و آنانی که در خانه اقدام به شستن قالی می‌کردند این شیوه را با پهن کردن قالی ها در محیط آزاد انجام میدادند که معایب بسیاری داشت.

اولین عیب هم این بود که در فصل های سرد سال خشک کردن قالی ها در این روش احتیاج به زمان زیادی داشت.

همچنین ماندن قالی ها در محیط بیرون بعد از مدت طولانی امکان اینکه جانوران و حشره های زیادی به داخل فرش نفوذ کنند و به خانه بیایند وجود داشت.

آخرین مورد هم این است که قرار گیری قالی ها در محیط آزاد و روبروی نور آفتاب برای زمان زیاد باعث پوسیده شدن بافت های قالی می‌شد.

قالیشویی های مورد اطمینان برای خشک کردن قالی ها دستگاه های مجهز و به روزی دارند.

قالی ها در دستگاه های خشک کن و همینطور گرمخانه های قالیشویی ها، در اسرع وقت و بدون آسیب دیدگی به بافت آن ها خشک می‌شوند.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در کوی بیمه

مزیت شستشوی قالی ها و فرش ها:

در مطالب فوق مرحله های شستشوی قالی در قالیشویی، مورد هایی از مزیت های استفاده از خدمات قالیشویی را به صورت خلاصه ذکر کردیم.

ولی این مزیت ها از چیز هایی که ذکر شد فراتر است بنابراین به مطالب کلی درباره مزایا می‌پردازیم.

مزیت شستشوی قالی در قالیشویی عبارتند از:

• صرفه جویی و هزینه‌ و زمان شما

• تجهیزات جدید مثل جاروبرقی های صنعتی برای شستن قالی ها

• نیروهای تخصصی در کل مرحله های شستشو

• استفاده آب و صرفه جویی در آن

• شستشو و خشک کردن قالی ها در سریعترین وقت

• شوینده‌ی مخصوص برای هر مدل فرش  و قالی ها اعم از فرش های ماشینی، فرش های دستباف و …

• آسیب ندیدن انواع فرش ها

• تمیزی فرش ها با دستگاه های شستشوی مخصوص

شستشوی قالی ها به وسیله دستگاه:

شستن قالی ها با دستگاه های کاملا اتوماتیک در قالیشویی ها، صدمه های احتمالی به قالی ها را به صفر رسانده و تمیزی آنها را چندین برابر خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در چیذر

carpet washing Babol

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در جنت آباد مرکزی، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و …..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • قالیشویی در تهران
 • قالیشویی در کرج
 • قالیشویی در تجریش
 • قالیشویی در مهرشهر
 • قالیشویی در جنت آباد مرکزی

 

 

پیمایش به بالا