مبل شویی در غرب تهران | مبل شویی مهر و ماه - 02126453261
قالیشویی مهر و ماه

مبل شویی در غرب تهران

مبل شویی در غرب تهران
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث مبل شویی در غرب تهران می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: قالیشویی در تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

شویی در غرب تهران

مبل شویی در غرب تهران

مبل شویی مهر و ماه در حال حاضر در کنار خدماتی مثل قالیشویی به یک نیاز شدید و کلی تبدیل شده است.

در حال حاضر شرکت ها و مرکز های زیادی در حال ارائه این خدمات هستند که می توان به سراغ آنها رفت.

اما باید بدانید که شرکت مبل شویی مهر و ماه به طور تخصصی در حال خدمت رسانی می باشد. شهر تهران دارای محله های زیادی که همه آنها در دایره خدماتی این شرکت قرار دارند و همه روز ها خدمات ارائه می شود. پس هیچ محدویتی برای گرفتن خدمات نخواهید داشت.

بیشتر بخوانید: مبلشویی انواع مبل در جماران

آشنایی با پروسه مبل شویی تخصصی در تهران

مبل شویی در خانه شامل تمام کارهایی است که روی پارچه مبلمان شما در همان محیط که قرار دارند انجام می گیرد تا تازگی و تمیزی ان ها زنده شود. این فرآیند به شکل تخصصی انجام میگیرد و باید به نکته های ویژه ای که در ادامه ذکر می کنیم توجه کنید.

مبل شویی در منزل بدون جا به جا کردن آنها انجام میشود و شما می توانید روی نحوه و کیفیت اجرای خدمات نظارت داشته باشید. این مهمترین نکته برای سرویسکاران و مشتریان می باشد که به وضوح کار اجرا و تحویل داده می شود.

از جایی که خدمات در خانه انجام می گیرد، باید ترتیبات لازم برای کاری بی نقص و بدون کثیف کاری انجام گرفته باشد.

همینطور تخصص و تجربه سرویسکار از هر چیز دیگری مهمتر است.

مبلمانی که در خانه ها استفاده می شوند دارای انواع گوناگونی هستند و نسبت به نحوه استفاده و محل قرار گرفتن آنها نوع و حجم کثیفی ها متغیر است.

همینطور نظافت و بردن لکه دوره ای آنها بیش از هر چیزی دارای اهمیت می باشد.

بیشتر بخوانید: شستشوی موکت در تهران

7779

ارائه خدمات مبل شویی در خانه با دستگاه

ارائه خدمات مبل شویی در خانه توسط شرکت مهر و ماه در تمام محله ها و منطقه ها تضمینی انجام می شود.

استفاده از دستگاه و توسط استاندارد ها و مواد های شوینده متناسب موجب شده تا از نتیجه پایانی کار خود کاملا اطمینان داشته باشید.

روند شستشو توسط سرویسکاران این شرکت در خانه بوسیله دستگاه با توجه به احتیاجات و نوع مبلمان انجام می شود.

بعد از حضور سرویسکار در محل و چک کردن وضعیت پارچه مبلمان شیوه و اندازه غلظت شوینده مشخص می شود. نظافت و لکه بری رویه پارچه ای مبل ها در محل تا رسیدن به نتیجه مورد نظر ادامه دارد. در صورت لازم قسمت های گوناگون و لکه دار چندین مرتبه شستشو داده می شوند.

این خدمات در منزل شما کثیفی نخواهد داشت و فقط در شستشوی دسته ها و کناره های مبل ها کمی کف روی زمین میریزد که سریعا با خشک کن جمع آوری خواهند شد.

رعایت نکته های ایمنی و بهداشتی در منزل هم از نمونه مواردی هستند که سرویسکاران باید آنها را عایت کنند.

شوینده در روند مبل شویی در محل اثر بسیاری دارد و نقش اصلی را اجرا می کند.

به گونه ای دیگر نتیجه این پروسه به شوینده ای که استفاده می شود مربوط میشود. پس شرکت ارائه دهنده خدمات بهتر است که از شوینده درجه یک و با کیفیت  و مناسب پارچه استفاده کند.

شوینده ها اغلب از فرچه با کثیفی و آلودگی ها درگیر هستند و هر قدر مرغوب تر باشند بهتر لکه را پاک می کنند. پارچه مبلمان این خواص را دارد که سریعا کثیفی و لکه ها را به نمایش در می آورد. پس پاک کردن آنها کار راحتی نیست و نیاز به شوینده قوی و مناسب دارد.

مبل شویی در خانه توسط فرچه و خشک کن صنعتی

بعضی از کثیفی و لکه ها جوری قوی هستند که بعد از مدتی جذب پارچه مبلمان می شوند.

البته این اتفاق می تواند به علت حساسیت و ویژگی های پارچه مبلمان هم باشد. در هر صورت نگرانی از ثابت ماندن لکه روی رویه پارچه مبلمان برای هر مدل مبلی وجود دارد.

دستگاه و مواد شوینده قوی خدمات مبل شویی را به سمت تخصصی تر شدن بردند. از نمونه این دستگاه ها می توان به دستگاه بخارشویی کاملا اتوماتیک و همینطور مواد شوینده تولید شده توسط شرکت های کشور آلمان اشاره کرد.

شستشوی مبلمان در واقع علم به کار گرفتن دستگاه های متناسب و شوینده های استاندارد برای لکه بری و شستن بخش های پارچه ای مبل ها است. اینکه این روند چطور انجام بگیرد تا هیچ صدمه ای به بافت پارچه و محتویات درونی آن وارد نشود، مهارت و تخصص زیادی را لازم دارد.

مبل شویی در منزل

مبل شویی در منزل به عنوان خدماتی است که در محل برای بردن کله  و شستن مبل ها شما انجام می شود. در این رود همه کار ها برای بردن لکه پارچه مبلمان در محل انجام می شود. مبلمان یکی از وسایل جدایی ناپذیر هر منزلی است و بیشترین ارتباط اشخاص در محیط با آنها می باشد.

مبل و فرش لوازم مهمی از هر محلی هستند ولی با این تفاوت که مبل ها قابلیت شستشو با آب را ندارند. فوم ها و اسفنج ها با برخورد آب رنگ پس میدهند و از فرم اول خود در می آیند. پس مبل شویی در منزل با دستگاه های استاندارد و خشک کن ها خیلی گزینه خوبی هستند.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در ظفر

مزیت های مبل شویی در منزل

هماگونه که قبل از این اشاره کردیم مبل شویی در منزل قابل انجام است و احتیاجی به جابجایی ندارد. درخواست این خدمات از شرکت مهر و ماه مزیت های زیادی برای مشتری ها دارد که به چند مورد از آنها اشاره میکنیم.

 • بدون جابجایی صورت میگیرد.
 • شستشو در مقابل مشتریان انجام می شود.
 • لکه بری تا جلب رضایت مشتری ادامه دارد.
 • استفاده از شوینده های مرغوب
 • بدون ریختن آب و کثیف کاری

مرحله های مبل شویی

مبل ها در جایی که قرار دارند شسته و لکه بری می شوند. این یک ویژگی برای شما خواهد بود که دیگر وقتتان برای جابجایی مبل خود هدر نرود. شستشو توسط دریل سر فرچه ای برای کار لکه بری انجام میشود. در این پروسه کف و شوینده روی پارچه ریخته میشود و فرچه با چرخش خود لکه بری و شستشو را انجام خواهد داد.

بیشتر بخوانید: شیرازه دوزی فرش ماشینی

 

مبل

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • مبل شویی در غرب تهران
 • مبل شویی در گوهردشت
 • مبل شویی در عظیمیه
 • مبل شویی در مهرشهر
 • مبل شویی در جهانشهر
پیمایش به بالا