مبل شویی در مفتح شمالی |مبل شویی مهر و ماه -02126453261
قالیشویی مهر و ماه

مبل شویی در مفتح شمالی

مبل شویی در مفتح شمالی
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث مبل شویی در مفتح شمالی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: قالیشویی در تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

شویی در مفتح شمالی

 

مبل شویی در مفتح شمالی

مبل شویی در خانه

ما در قالیشویی مهر و ماه با تکیه بر سالیان سال تجربه تخصصی خود در حیطه کاری مبل شویی راحتی و استیل، خدمات ارزشمند و مطلوبی را به مشتریان ارائه می‌کنیم.

در مجموعه مهر و ماه به همراه استفاده از تخصص و تجربه متخصصان ماهر و آموزش‌ دیده، برای بیشتر شدن مرغوبیت هر چه تمام سرویس‌ ها، از ابزار جدید و استانداردی استفاده می‌شود.

دستگاه‌ هایی که متخصصین ما به هدف عرضه سرویس مبل شویی به کار می‌برند؛ بر حسب به روز ترین تکنولوژی‌ های روز دنیا ساخته شده‌اند و پایین ترین حجم آسیب را به بافت پارچه و فوم مبل های شما وارد می‌کنند.

این دستگاه های تخصصی از قدرت مکش قوی ای برخوردار هستند و به همین دلیل توانا هستند قسمت بزرگی از رطوبت داخلی بافت پارچه در طول مرحله های شستشو را بیرون آورده و از رطوبت عمقی فوم پیشگیری کند.

همین علل باعث می‌شود که هم مبل های شما سریعتر خشک شود و هم با وارد شدن آب به داخل فوم، بافت و ظاهر آن با گذر زمان عوض نشود.

پس اگر رنگ پارچه مبل های شما روشن است و تند تند کثیف می‌شود؛ نگران شستن پی در پی و خرابی حاصل شده از آن نباشید.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در نلسون ماندلا

شناخت نوع لکه ها

برای مبلمانی که لکه‌ های غیر معمولی دارند؛ اولین مرحله از پروسه مبل شویی شناخت نوع لکه ها است.

پرسنل های ما با چک کردن لکه از نزدیک و طول عمر آن می‌توانند مشخص کنند که چه شیوه ها و چه نوع ماده های شوینده ای برای برگرداندن شرایط ایده‌ آل به مبل ها متناسب است.

به این صورت، این اعتماد به وجود می آید که هم لکه ها به خوبی از بین بروند و تاثیری از آن  ها باقی نمی‌ماند و هم بافت پارچه صدمه نمی‌بیند.

Untitled 2 1

بیشتر بخوانید: قالیشویی در شمال تهران

بخارشویی مبل

استفاده از بخار با فشار بسیار آب، یکی از بهترین و تاثیر گذارترین شیوه ها برای پاک کردن هر نوع آلودگی از روی مبل ها است. بخار حاوی مواد شیمیایی نیست و همینطور آنقدر ضعیف هم نیست که قدرت پاک کننده ای نداشته باشد.

برای همین دلیل بخار شویی مبل ها از محبوبیت بسیاری میان مشتریان ما روبرو می‌باشد.

در این طریقه شستشو، نسبت به حجم کثیفی پارچه و جنس آن، از بخار و بعضی اوقات هم گونه ای شوینده ملایم برای پاک کردن استفاده می‌شود.

بخار پرقدرت خارج شده از دستگاه مختص بخارشویی مبلمان، میتواند انواع لکه‌ های را از بین ببر و درخشندگی  را به مبل های شما باز گرداند.

پس ما معمولا به کسانی که پی در پی از خدمات مبل شویی استفاده می‌کنند و اجازه نمیدهند لکه شکل گرفته شده روی پارچه مبل، خشک و کهنه شود؛ استفاده از این سرویس را پیشنهاد می‌کنیم.

خشک شویی مبلمان

در این شیوه شستشو، همه مراحل اعم از شستن، آبکشی و خشک کردن در خانه و جلوی بیننده انجام می‌شود.

برای انجام این طریقه عالی، احتیاج به استفاده از لوازماتی می‌باشد که در قالیشویی مهر و ماه از مدرن ترین و با کیفیت ترین آنها استفاده می‌شود.

با فعالیت خشک شویی حداقل حجم آب و رطوبت داخل بدنه مبل ها خارج شده و به همین علت جایی برای نگرانی از بابت خیس شدن فوم و پوسیده شدن پارچه وجود ندارد.

این ابزارها به شکلی طراحی شده‌اند که با قدرت مکش بسیار خود، تقریبا نود درصد رطوبت پروسه شستشو را جذب خود میکند و بعد از چند ساعت از پایان کار، مبلمان آماده نشستن روی آنها هستند.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در بهار شیراز

مبل شویی در خانه توسط متخصصان مبل شویی

برای اشخاصی که شاغل هستند و فرصت لازم در طول روز ندارند تا خود دست به کار شوند و مبل هایشان را به شیوه های سنتی تمیز کنند خدمات مبل شویی در منزل خیلی خوب است.

با استفاده از این خدمات شما می‌توانید در هر ساعتی که در خانه هستید و زمان کافی برای نظارت بر روی کارکرد کارشناسان ما دارید؛ از خدمات مبل شویی استفاده کنید و بدون جا به جا کردن مبل های خود را تمیز و عاری از هر گونه کثیفی کنید.

شستشوی مبل در منزل چقدر زمان لازم دارد؟

پایانی از کار که از خدمات مبل شویی در خانه می‌گیرید در قیاس با وقتی که طول می‌کشد؛ چشمگیر است.

نسبت به تعداد مبلمان و تعداد تشک‌ های جدا شونده، این خدمات در طول یک الی دو ساعت به شما مشتریان عزیز ارائه میشود و مبلمان پس از گذشت یک روز قابل استفاده هستند.

ابزار تخصصی که برای عرضه این خدمات استفاده می‌شود؛ همزمان با شستن، رطوبت اضافی درون مبل ها را نیز با مکیدن جمع میکنند و از خیس شدن الیاف فوم و پارچه که سبب طولانی شدن پروسه خشک شدن مبلمان می‌شود پیشگیری می‌کند.

با توجه به این نکات مبل های شما در زمان خیلی کوتاهی پاکیزه شده و قابل نشستن هستند.

شستشوی مبلمان با دستگاه‌ های مخصوص مبل شویی

همانطور که در فوق هم به آن اشاره کردیم برای مبل شویی ویژه، احتیاج به ابزار و دستگاه‌ های مخوصی می‌باشد که با هم چند کار را انجام می‌دهند.

این ابزار ها چند برس بخصوص با سطح زبر خاصی را دارا هستند که باید نسبت به جنس پارچه مبل ها انتخاب شوند.

به عنوان مثال برای شستن مبل هایی که پارچه مخمل و ظریفی دارد؛ نمیشود از برسی استفاده کرد که مختص شستن مبل های کتان است. پس حتی اگر بتوانید این دستگاه را بخرید؛ نمیتوانید به صورت تاثیر گذاری از آن استفاده کنید.

فهمیدن نوع برس متناسب و تعداد مراتبی که برس باید در برخورد با پارچه باشد؛ مهارتی است که فقط بر حسب  تجربه به دست آمده و امکان دارد عاقبت بدی در انتظار شما باشد.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در پاکنژاد

Best sofa cleaning in Dubai 745 X 400

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، مبل شویی در مفتح شمالی، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و قالیشویی در دهکده المپیک …..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • مبل شویی در تهران
 • مبل شویی در کرج
 • مبل شویی در سعادت آباد
 • مبل شویی در گوهردشت
 • قالیشویی در دهکده المپیک
پیمایش به بالا