مبل شویی در بوستان سعدی | قالیشویی و مبل شویی مهر و ماه
قالیشویی مهر و ماه

مبل شویی در بوستان سعدی

مبل شویی در بوستان سعدی
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث مبل شویی در بوستان سعدی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

شویی در بوستان سعدی

مبل شویی در بوستان سعدی

پیش از اینکه برای پاک کردن هر یک از انواع لکه‌ها از روی مبل ها اقدام کرد لازم است که اطلاعات مساعدی از انواع مبلمان، پارچه‌ها و جنس آن‌ها داشت زیرا که پاکیزه کردن هر گونه لکه‌ ای از مبل ها شرایط مخصوص خود را دارد.

این روز ها مبلمان از متریال و مواد گوناگونی مانند فلزات، چوب، پارچه‌های گوناگون، مخمل، چرم، پلاستیک تولید می‌شوند و بی شک لکه پذیری هر یک از آن‌ها متفاوت خواهد بود.

برای شستشوی مبلمان و پاک کردن لکه‌ های آن بایستی با توجه به نوع مبلمان و نوع لکه برترین ماده شوینده انتخاب شود. از مهم‌ترین خصوصیت های یک شوینده مناسب برای شستن مبل ها می‌توان به موارد زیر اشاره داشت.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در فلاح

خصوصیت های شوینده مناسب مبل شویی

 • شوینده بایستی از توان تمیزکنندگی زیادی برخوردار باشد و هر گونه لکه‌ای را به خوبی رفع کند.
 • بهره از ماده شوینده بایستی آسان باشد و احتیاجی به مهارت و تخصص به خصوصی نداشته باشد.
 • توان اسیدی و بازی شوینده بایستی به شکلی باشد که به مبل ها صدمه وارد نکند.
 • ماده های شوینده نباید هیچ آلرژی و حساسیتی برای اشخاص به وجود آورند.

خوشبختانه این روز ها می‌توان از تکنیک ها و راه حل های گوناگونی برای تمیز کردن انواع لکه در مبلمان استفاده نمود. البته بایستی توجه داشت برترین وقت برای نظافت کردن هر گونه لکه‌ ای از روی مبل ها وقتی است که لکه جدید بوده و هنوز خشک و قدیمی نشده است.

از برترین ترفند های پاک کردن لکه‌های مبلمان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

بهره از شامپو فرش‌ها

شامپو فرش‌ها از نمونه برترین ماده های شوینده‌ای هستند که از توان اسیدیته و بازی مساعدی مواجه هستند و می‌توانند خیلی از انواع لکه‌ها از روی مبل ها، قالی، موکت و … پاک کنند. در این ترفند می‌توان اندکی شامپو را در آب حل کرده و بعد یک دستمال پاکیزه را به آن آمیخته کرد و بعد به تمیز کردن لکه اقدام نمود.

تا وقتی که لکه به شکل کامل از بین رفت بایستی محل لکه را با این حلال مالش داد و در آخر محل لکه را دستمال کشیده و زمان داد کامل خشک شود.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در زهتابی

مبل چرم را تمیز کنیم

بهره از مایع ظرف‌شویی

مایع ظرف‌شویی هم یکی از برترین ماده های تمیزکننده است که می‌تواند خیلی از لکه‌ها را به خوبی نظافت کند. در این ترفند هم می‌توان اندکی از مایع ظرف‌شویی را در درون یک لیوان ریخته و با مقداری آب خنک ترکیب و بعد با بهره از یک دستمال پاک یا یک مسواک لطیف به تمیز کردن محل لکه اقدام کرد.

این عمل را می‌توان تا پاک شدن کامل محل لکه اجرا کرد و در آخر با دستمال کشیدن جای لکه از تمیزی آن مطمعن شد.

بهره از سرکه سفید

سرکه را می‌توان یکی از کارآمدترین ماده های ضدعفونی‌کننده و تمیز کننده دانست زیرا که تقریباً می‌توان تمام لکه‌ها را با بهره از آن نظافت کرد. در این ترفند می‌توان کمی سرکه با یک نسبت برابر آب مخلوط کرده و بعد یک دستمال پاک را به آن آمیخته کرده و جای لکه را با آن پاک کرد.

برای اینکه لکه‌های کهنه و قدیمی خوب پاک شوند بایستی چند مرحله از این حلال بهره گیری کرده و در آخر محل لکه را با آب ولرم شسته و آن را خشک نمود.

بهره از حلال نشاسته در آب

از سایر مواد خانگی تمیزکننده لکه‌های روی مبل ها نشاسته است که می‌تواند انواع لکه‌ها را رفع کند. در این ترفند می‌توان محلول آب و نشاسته را روی لکه ریخته و زمان داد که نشاسته روی جای لکه خشک شود و پس از خشک شدن بایستی آن را تراش داد و بعد به پاک کردن مبلمان اقدام کرد.

این حلال می‌تواند برای مبلمان پارچه‌ای انتخاب مناسبی باشد و حتی سفت ترین لکه‌ها را هم پاک کند.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در کارون

بهره از آب و صابون

آب و صابون هم می‌تواند تحت عنوان یک محلول قدرتمند و کارآمد برای خیلی از لکه‌ها مثل لکه حاصل شده از چای، شکلات، قهوه و … باشد. در این ترفند هم بایستی یک قاشق غذاخوری صابون مایع را با دو لیوان آب خنک ترکیب کرده و بعد از یک دستمال پاک برای از بین بردن لکه استفاده نمود.

بهره از مخلوط جوش‌شیرین و سرکه

جوش‌شیرین از نمونه ماده های خانگی است که کارایی بسیاری دارد و می‌توان از آن برای پاک کردن انواع کثیفی ها بهره گیری کرد.

در این تکنیک می‌توان اندازه مساوی از سرکه و جوش‌شیرین را قاطی کرده و آن را برای چند ساعت روی مبلمان و جای لکه قرار دارد و در آخر با بهره از یک پارچه پاک و نمناک آن را نظافت کرد.

بهره از ترکیب روغن زیتون و سرکه

در این ترفند می‌توان نصف لیوان روغن زیتون و یک چهارم لیوان سرکه سفید را با هم قاطی کرد و آن را به شکل مستقیم به روی جای لکه‌های مبلمان اسپری نمود. در مرحله دوم می‌توان از یک پارچه پاکیزه و مرطوب بهره گیری کرد و رد لکه را خوب تمیز کرد.

بهره از مخلوط الکل و نمک

در این تکنیک هم می‌توان کمی نمک را در درون اندکی الکل ریخته و به خوبی ترکیب کرد و برای افت قدرت اسیدی آن کمی آب ولرم به آن افزوده کرد. پس از حاضر شدن محلول می‌توان یک دستمال پاک را به محلول آمیخته کرده و به نظافت محل لکه اقدام نمود.

بهره از مخلوط آب اکسیژنه و آمونیاک

آب اکسیژنه حاوی خاصیت ضدعفونی و پاک‌کنندگی زیادی است و می‌تواند کارایی های زیادی داشته باشد. با افزودن چند قطره آمونیاک به آب اکسیژنه می‌توان یک حلال عالی درست کرد و بعد با بهره گیری از آن می‌توان انواع لکه‌های جدید و قدیمی را از روی مبل ها خصوصاً مبلمان چرمی پاک کرد.

بهره از کنجاله ذرت

کنجاله ذرت هم از نمونه ماده هایی است که می‌تواند برای پاکیزه کردن خیلی از لکه‌ها به خصوص لکه چای، شکلات از روی مبل ها استفاده شود. در این تکنیک بایستی کمی کنجاله ذرت را روی جای لکه ریخت و بعد باید با بهره از یک دستمال مرطوب جای لکه را مالش داد تا رنگ و رد لکه کامل محو شود.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در زنجان

Untitled 1 4

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • مبل شویی در تهران
 • مبل شویی در کرج
 • مبل شویی در شرق تهران
 • مبل شویی در غرب تهران
پیمایش به بالا