مبل شویی در زنجان | قالیشویی و مبل شویی مهر و ماه
قالیشویی مهر و ماه

مبل شویی در زنجان

مبل شویی در زنجان
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث مبل شویی در زنجان می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

شویی در زنجان

مبل شویی در زنجان

شستن مبلمان در خانه با دستگاه 

مبلمان و صندلی در خانه با توجه به زندگی مدرن امروزی در کلیه خانه ها دیده می شود. مبلمان تنها برای شهر نشینان یا شهرهای بزرگ نیست امروزه دیگر در روستاها هم از مبلمان استفاده می شود.

مبلمان یک وسیله خیلی مهم و الزامی برای خانه می باشد که هم در زیبایی و دکوراسیون خانه نقش دارد. هم برای استراحت کردن، تلویزیون دیدن و مهمانی ها از مبلمان استفاده می شود. مبلمان دیگر بخشی از زندگی ما شده و بدون آن زندگی مشکل می باشد. مبلمان در اثر بهره دائم و نشستن به روی آنها دچار کثیفی و آلودگی می شوند و ما بایستی آنها را بشوییم.

مبلمان با توجه به اینکه یک لوازم برای استراحت و نشستن می باشد و در زیبایی منزل نقش بسیاری دارد. بر اثر همین بهره و گرد و غبار و حتی می توان ذکر کرد دوده و آلودگی هوای کلان شهرها آنها را آلوده می کند.

ما بایستی برای مبلمان خود منند شستشوی قالی و وسایل دیگر منزل به آنها هم توجه کنیم. اگر مبلمان کثیف باشند از زیبایی خانه هم کم میکنند. در این حالت برترین راه و به صرفه ترین کار برای نظافت کردن مبلمان شستشو با دستگاه می باشد. ما در ادامه همه مرحله های شستشوی مبلمان را در چند مرحله تخصصی به شما شرح می دهیم.

مرحله های شستشوی مبلمان در خانه چطور است؟

مرحله های شستشوی مبلمان در خانه با توجه به دستگاه های مبل شویی و خشکشویی می باشد. امروزه خیلی از شرکت های خدماتی و اغلب قالیشویی ها از این دستگاه برای تمیز کردن و شستن مبلمان در خانه و محل کار خود بهره گیری می کنند.

شما می توانید برای شستن مبلمان خود در خانه با بهترین تکنیک و به شکل حرفه ای از این شرکت ها خدمات بخواهید. مبل شویی را بایستی به شرکت های متخصص و حرفه ای بسپارید تا این امر را با برترین شیوه انجام دهند.

شستن مبلمان برای قالیشویی ما تحت عنوان یک تخصص به شمار می آید. ما در همین جهت شستن مبلمان را با برترین و تخصصی ترین ترفند به صورت مخصوصی انجام می دهیم. اگر مبلمان شما به هر علتی در خانه و یا محل کار شما آلوده شده است می توانید از خدمات ما در خانه بهره گیری کنید. برای شستن مبلمان با عالی ترین کیفیت و کمترین هزینه سفارش خود را ثبت نمایید.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در قلعه مرغی

چرمی

مرحله اول برای شستن مبلمان 

در مرحله اول اغلب به درخواست مشتری بستگی دارد. در این مرحله بایستی مرکز مبل شویی را برگزینید و این نخستین مرحله و دشوار ترین مرحله هم می باشد.

شما بایستی به دنبال یک مبل شویی خوب و با اعتبار که دارای تخصص لازم در عرصه خشکشویی مبلمان در محل باشد.

حتی این مبل شویی بایستی مجاز و عضو معتبر اتحادیه شستن مبل و فرش هم باشد تا به آسانی بتوان به آن شرکت اعتماد کرد.

پس از انتخاب یک شرکت معتبر و متخصص برای شستن مبلمان در سایت آنها سفارش ثبت کند. و یا با نزدیک ترین شعبه محل تماس حاصل کند و از آنها خدمات درخواست کند.

بعد آن شرکت متخصص های خود را برای انجام کارهای شستشو به محل حاضر می کنند تا خدمات با کیفیت عرضه کند.

مرحله دوم خشکشویی مبلمان

در مرحله دوم با وارد شدن متخصص به محل و شناسایی و چک کردن کامل مبلمان حاضر به کار می شود.

دستگاه های خود را برای شستن و خشکشویی مبلمان حاضر می کند و ماده های مورد احتیاج را در دستگاه های خود می ریزند.

در این مرحله پیش از هر امری سرویس کار ما برای نظافت کردن مبلمان از جارو برقی بهره گیری می کند. مبلمان به علت بهره و نشستن بر روی آن و غذا ها و هله هوله هایی که به روی مبلمان ریخته می شود بایستی جارو شود.

مبلمان دارای شیار ها  و شکاف های هستند که گرد و غبار و کثیفی و حتی بسیاری از آشغال ها را هم در خود جایی می دهد.

اگر این زباله ها و کثیفی ها از روی مبلمان جارو نشود پس از شستشو مبلمان کدر می شوند. لذا در این مرحله مبلمان باید صد در صد جارو شود و هیچ گرد و غباری به روی آن نباشد.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در مقدم

مرحله سوم برای شستشو و  مبل شویی

در این مرحله فعالیت شستشو با دستگاه در منزل آغاز می شود. سرویس کار آغاز به شستشوی مبلمان می کند.

دستگاه های پیشرفته از گونه نوین و تخصصی می باشد.

این دستگاه ها دو فرچه ویژه برای شستشو را دارا می باشد که یکی حرکت کننده و دیگری ثابت است.

متخصصان ما در خانه مبلمان را به شکل حرفه ای و مخصوص با دستگاه دریلی نظافت میکنند.

این دستگاه به شکلی طراحی شده است که شستن انواع مبلمان را می توان با آن اجرا کرد.

این دستگاه میتواند کلیه بخش های مبلمان را به کل شستشو داده و تمیز کنند. متخصص به شکل مخصوص شستشوی مبلمان را با دستگاه انجام می دهد و لکه بری می کند.

مرحله چهارم برای شستشوی مبلمان در محل

این مرحله همان گونه که می دانید مرحله نهایی می باشد.

ما پس از شستن و نظافت کردن کامل مبلمان آنها را با دستگاه خشکشویی و آبگیری می نماییم.

پس از اطمینان حاصل کردن از نظافت شدن مبلمان نوبت دستگاه مکنده می باشد.

این دستگاه دو موتور قدرتمند را دارا می باشد که کلیه آب و کف یا همان ماده های شوینده روی مبلمان را کامل وکیوم می کند.

همه آب و مایع های شوینده که برای شستن به روی مبلمان بهره گیری شده است را مکنده جمع می کند و در مخزن خود ذخیره می کند.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در گلچین

Maintenance of leather furniture 04

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • مبل شویی در تهران
 • مبل شویی در کرج
 • مبل شویی در سعادت آباد
 • بهترین مبل شویی در تهران 
 • مبل شویی در زنجان
پیمایش به بالا