مبل شویی در کارون | قالیشویی و مبل شویی مهر و ماه
قالیشویی مهر و ماه

مبل شویی در کارون

مبل شویی در کارون
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث مبل شویی در کارون می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

شویی در کارون

مبل شویی در کارون

شستن مبلمان در خانه یکی از فعالیت هایی است که برای تمیز کاری خانه و محل کار اجرا می ‌شود. اگر دغدغه نظافت کردن مبل های خود را دارید کافی است در نخستین فرصت با شرکت قالیشویی تماس حاصل فرمایید. مرکز های قالیشویی برای خشکشویی مبل ها از لوازم های مخصوصی استفاده می ‌کنند.

خدمات این مرکز ها امکان نظافت کردن مبل ها با برترین کیفیت و در سریع ‌ترین وقت ممکن را برای شما تهیه می‌ کند.

خدمات شستن مبلمان در محل

نیروهای شرکت قالیشویی در عرصه شستشوی انواع مبلمان، صندلی، کاناپه، تخصص و تجارب دارند.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در سلیمانی

شستن مبلمان احتیاج به بهره از چه ابزارهایی دارد؟

این روز ها مبلمان در کلیه محوطه های مسکونی، اداری و… بهره گرفته می‌ شود. این وسیله ها به صورت دائمی و بسیار مورد استفاده قرار دارند و دچار کثیفی های مختلفی می ‌شوند. پس لازم است در فاصله زمانی های مناسب برای شستن مبل در خانه اقدام شود.

شرکت ‌های قالیشویی در جواب به این احتیاج حاضر برای ارائه خدمات شستشوی مبلمان به متقاضیان هستند. این مرکز ها برای شستن و خشک نمودن انواع مبلمان، صندلی، کاناپه و… از تجهیزات گوناگونی بهره گیری می ‌کنند که عبارتند از:

 • ماده های از بین برنده لکه
 • شامپو و مایع شوینده
 • جاروبرقی صنعتی آب و غبار
 • دستگاه مبل شویی تجهیز شده به برس و مخزن مایع های شوینده

برای بهره از خدمات شستشوی مبلمان احتیاجی به جا به جایی مبل ها نیست. به عبارت دیگر مرکز های قالیشویی می ‌توانند نظافت وسایل را در خانه یا محل کار مشتریان اجرا کنند.

مرحله های خشکشویی

شستن مبل در خانه شامل سه مرحله می شود:

اولین مرحله : پاک کردن گرد و خاک

برای شستن مبلمان قبل از انجام هر کاری اول باید چک شود که آیا احتیاج به تمیز کردن آشغال و گرد و خاک دارد یا خیر.

اگر این کثیفی ها روی مبلمان یا درزهای آن دیده شود نیرو های قالیشویی برای نظافت کردن مبلمان فورا دست به کار می‌ شوند. این امر با بهره از جاروبرقی صورت میگیرد و پس از اتمام آن مبلمان حاضر برای شستشو خواهند بود. ناگفته نماند که این کاراز شستشو فقط برای برخی از وسایل صورت میگیرد.

در حقیقت امکان دارد مبل احتیاجی به جارو کشیدن نداشته و از همان اول حاضر برای شستشو باشد.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در جلیلی

mceu 35093014141709017033402

دومی مرحله : شستن مبلمان به کمک دستگاه

در مرحله بعد نیرو های قالیشویی شروع به شستن مبلمان می ‌کنند. به این جهت بایستی از شامپو، مایع لکه بر و آب بهره گیری کرد. نخست مایع پاک کننده لکه و شامپو با توجه به مقدار کثیفی مبلمان و لکه‌ های به وجود آمده روی آن با هم مخلوط می ‌شوند.

در ادامه باید مخلوط به دست آمده را به مخزن دستگاه انتقال داد و بعد میزان مناسبی از آب را هم در مخزن ریخت.

مخلوطی که برای شستشوی مبل ها بهره گیری می‌ شود بایستی از پاک کنندگی مساعدی برخوردار بوده و با الیاف کار برده شده در تولید مبل ها هم سازگار باشد. پس از آن که مخزن دستگاه با ماده های لازم پر شد نوبت به شستن مبلمان می ‌رسد.

دستگاه مد نظر با بهره از شلنگ به مخزن متصل می‌ شود. ماده های مخصوص شستن مبلمان با گردش همزمان برس دستگاه روی وسیله های پاشیده شده و کثیفی های مبل ها شستشو داده می شود.

سومین مرحله: آبگیری و خشک نمودن

شستشوی مبلمان سبب مرطوب شدن سطح آن می‌ شود. پس بعد از پاکیزه کردن وسیله ها باید برای آبگیری و خشک نمودن آنها اقدام کرد.

شرکت قالیشویی برای اجرای این مرحله از دستگاه مکنده صنعتی بهره گیری می‌ کند. این مکنده ‌های قدرتمند می‌ توانند رطوبت موجود در سطح مبل ها را رفع کنند.

دستگاه مربوطه مایع ها و کفی را که روی وسیله ها وجود دارد جذب و به خشکی آنها کمک می ‌کند. امکان دارد پس از شستشو و خشک نمودن مبل ها لکه ای روی وسیله ها باقی مانده باشد.

در این حالت نیرو های قالیشویی خود وظیف دارند که ناحیه های مد نظر را دوباره نظافت و لکه‌ گیری کنند تا خدمات شرکت برای مشتری ها تماما رضایت بخش باشد.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در زهتابی

آیا شستن مبلمان با خشکشویی مبلمان تفاوتی دارد؟

امکان دارد شما هم مثل برخی از مشتریان شرکت قالیشویی فکر کنید که خدمات شستشوی مبلمان با خشکشویی مبلمان فرق دارد.

در این حالت باید بدانید فکرتان اشتباه است. شستشوی مبل ها قسمتی از خدمات مرکز های قالیشویی است که شامل شستن انواع مبلمان، کاناپه و.. با دستگاه و در خانه می‌ شود. اسم دیگر این خدمات خشکشویی مبل ها است.

شستشوی مبلمان چقدر وقت می‌ برد؟

مدت وقت لازم برای شستن مبلمان بستگی به احتیاج هر مشتری دارد. هر چقدر تعداد وسیله هایی که باید نظافت کرد بیشتر باشد وقت مورد نیاز برای عرضه خدمات بیشتر خواهد بود.

به طور مثال می ‌توان به مدت زمان لازم برای خدمات شستن مبلمان ۷ نفره اشاره نمود. مدت وقت شستن ست مبلمان ۷ نفره به شکل تقریبی ۱ تا  ۱.۵  ساعت است.

خشک شدن آن هم حدودا سه تا پنج ساعت طول می ‌کشد.

هزینه خدمات شستن مبل ها به چه عامل هایی بستگی دارد؟

یکی از مسئله هایی که مشتریان در برگزیدن مرکز قالیشویی به آن توجه دارند هزینه خدماتی است که به واسطه مرکز ذکر می ‌شود. به صورت حتم مشتریان تمایل دارند باکیفیت ‌ترین خدمات را با مساعد ترین مبلغ از قالیشویی کسب کنند.

هزینه خدمات مبل شویی با توجه به بعضی عوامل معین می ‌شود. به عنوان مثال تعداد مبلمان و جنس پارچه ‌های آنها در مبلغ خدمات تاثیرگذار است.

شما می‌ توانید شستن انواع مدل‌ های مبلمان راحتی، مبلمان چرم، مبلمان استیل و… را با خیال راحت به شرکت بسپارید.

برای استعلام مبلغ دقیق خدمات شستشوی مبلمان کافیست با مرکز قالیشویی در تماس باشید.

نکته حائز اهمیتی که جای دارد از آن یاد شود به صرفه بودن مبلغ خدمات مبل ‌شویی نسبت به عوض کردن پارچه و تهیه مبل های نو است.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در فلاح

3 93 1

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • مبل شویی در تهران
 • مبل شویی در کرج
 • بهترین مبل شویی در تهران
 • مبل شویی در غرب تهران
 • مبل شویی در کارون
پیمایش به بالا