مبل شویی در تهران

مبل شویی در تهران
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث مبل شویی در تهران می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

مبل شویی در تهران

آیا خشکشویی در منزل صورت میگیرد یا در کارخانه؟

یکی دیگر از سوالاتی که برای بسیاری از مشتریان پیش می آید. خشکشویی داخل منزل با دستگاه به طور تخصصی انجام می شود و احتیاجی هم به ارسال به کارخانه نیست. تمام خدمات خشکشویی و شستشو در خانه انجام می شود. این خدمات برای شستشوی انواع مبل، خشکشویی خوشخواب و تشک های تخت، شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستی داخل منزل، شستشوی انواع موکت های معمولی، پالاز موکت و موکت های چسبیده می باشد. می توانید برای خشکشویی انواع مبل و موکت در منزل با ما در ارتباط باشید.

بیشتر بخوانید:بید زدایی فرش

مبل شویی در تهران با دستگاه:

مبل شویی در محل با دستگاه و مواد شوینده نانو توسط تکنسین های شستشوی مبل صورت می گیرد. دستگاه های مبل شور کاملا مکانیزه و صنعتی هستند. با کمک این دستگاه ها می توان سطوح عمودی و افقی مبلمان را کاملا بدون جا گذاشتن حتی یک شیار از مبل را داخل منزل شستشو داد. به علت داشتن پاک کنندگی های با قدرت زیاد دستگاه های شستشوی مبل می توان صندلی نهار خوری را هم شستشو داد. و تمام لکه های چربی را هم از روی مبل بردارد و تمیز کند.

در این روزها به علت تکنولوژی و استقبال افراد از خشکشویی مبل با دستگاه، بسیاری از شرکت های خدمات نظافتی و قالیشویی ها هم این خدمات را ارائه می کنند. دستگاه های شستشوی مبل به صورت آنتی باکتریال و حاوی سیستم خشک کن می باشد. که زمان انجام دادن شستشوی مبل و خشک کردن آن را خیلی پایین آورده است. قالیشویی هایی که این خدمات را ارائه می دهند، در محل و یا منزل شما با بهترین شکل ممکن در کمترین زمان بدون ریزش آب شستشوی مبل شما را انجام می دهند. همه خدمات مبلشویی مهر و ماه دارای ضمانت کتبی می باشد و تخصصی انجام می شود.

بیشتر بخوانید:روشویی و خشکشویی فرش

مراحل مبل شویی در تهران

 • بررسی جنس مبل و انتخاب مواد شوینده متناسب

کارشناسان ما در محل با دستگاه های مبل شور آماده می شوند. و مبل را از نظر جنس و نوع آن بررسی می نمایند. نوع مواد شوینده ای که برای آن مبل متناسب و مفید است را در دستگاه مخلوط و آماده می کنند. کار شستشوی مبل در مرحله بعدی شروع می شود. و برای شستشوی مبل آماده به کار میرود و می تواند شستشو را آغاز کند.

 • جاروی کامل مبل در راستای تمیز کردن کثیفی و گرد و غبار

تکنسین های مبل شویی مبل را با جارو برقی کامل جارو می کنند. تا اگر روی مبل ذرات خوراکی یا در شیار ها و درز های آن چیزی وجود داشته باشد جمع کنند. تمام گرد و غبار های روی مبل را به صورت کامل جارو می زنند تا برای شستشو با دستگاه آماده باشد. اگر مبل را جارو نکنند پس از شستشو به علت گرد و غباری که بر روی مبل بوده است کدر می شود.

بیشتر بخوانید:شستشوی مبل استیل

 • کف زدن با دریل فرچه ای و لکه برداری مبلمان با استفاده از مواد نانو

در این مرحله متخصصان مبل را با دستگاه دریل فرچه ای کامل شستشو می دهد. دسته ها و نشیمن ها که بر اثر استفاده زیاد خیلی چرک شده اند و یا سیاه شده اند را چند بار شستشو می دهند تا کامل تمیز شود. لکه هایی که با دستگاه مبل شور تمیز نشدند را بررسی می کنند و مواد لکه بر را برای لکه برداری آماده می کنند و با مواد نانو پاکر لکه ها را از بین می برند.

 • خشک کردن مبلمان با دستگاه راداکتور وکیوم

مرحله نهایی می باشد. در این مرحله تکنسین خشکشویی مبل با دستگاه راداکتور یا همان مکنده آب و مواد شوینده ای که برای شستشوی مبل استفاده شده است را وکیوم می کند. تمام آب و مواد شوینده ای که برای شستشو و تمیز کردن مبل استفاده شده را با کمک این دستگاه مکنده خشک می کنند. این کار موجب می شود که مبل کمتر از سه ساعت خشک شود و قابل استفاده باشد. اگر پس از این مرحله مبل ها کمی نم دار بود و کامل خشک نشده بود نگران نباشید و با کمی صبر کردن و چند ساعت استفاده نکردن کاملا خشک می شود.

خصوصیت های دستگاه مبل شویی در منزل

بعد از بررسی کامل مراحل قدم به قدم شستشوی مبل در خانه، اکنون لازم دانستیم شما را با قسمت های کلی دستگاه مبل شویی آشنا کنیم. این سیستم که به اسم دستگاه خشکشویی مبل شناخته می شود، از اجزای گوناگونی تشکیل شده است که در ادامه می توانید مطالعه کنید.

 • مخزن حاوی آب تمیز برای مخلوط کردن مواد شوینده و آب
 • دریل فرچه ای به منظور شستشوی مبلمان با دو فرچه یکی متحرک و دیگری ثابت
 • یک مخزن آب بزرگ برای جمع آوری آب و مواد شوینده روی مبلمان

خدمات مبل شویی شامل چه مواردی است؟

شستشوی مبل، موکت شویی، شستشوی کوسن، صندلی نهارخوری، صندلی ماشین، تشک خوشخواب و در اصل هر وسایلی که با پارچه پوشانده شده است. خدمات مبل شویی با دستگاه در منزل تهران توسط قالیشویی مهر و ماه به صورت حرفه ای شسته می شود.

خدمات نام برده در گروه خدمات داخل منزل قرار گرفته و توسط اغلب شرکت های خدماتی انجام می شود. متخصص های آموزش دیده با استفاده از تجهیزات و وسایل مخصوص شستشو و خشکشویی مبلمان داخل منزل را انجام می دهند. شما هر چیزی که با پارچه روی آن پوشیده شده است را میتوانید داخل منزل به وسیله دستگاه مبل شویی و خشکشویی شستشو دهید. این دستگاه تمام وسایل های قابل شستشو را به طور کامل تمیز کرده و شفاف می کنند.

بیشتر بخوانید:شیرازه دوزی فرش

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • مبل شویی در تهران
 • مبل شویی در کرج
 • مبل شویی در فردیس
 • مبل شویی در اندیشه
 • مبل شویی در مارلیک