قالیشویی در شهرک لاله |قالیشویی مهر و ماه - 02144269740
قالیشویی مهر و ماه

قالیشویی در شهرک لاله

قالیشویی در شهرک لاله
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث قالیشویی در شهرک لاله می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: قالیشویی در تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

در شهرک لاله

 

راجب مراحل شستشوی فرش در بهترین قالیشویی تهران چه می دانید ؟

مرحله های هشتگانه شستشوی فرش در بهترین قالیشویی تهران

تا به حال چیزی راجب مرحله های هشتگانه شستشوی فرش شنیده بودید؟

آیا می دانید که شستشوی فرش یک کار کاملا حرفه ای می باشد و دارای قواعد و اصول مخصوص خود است؟

قالیشویی مهر و ماه در تهران تنها قالیشویی ای است که فرش های شما را به صورت کاملا تخصصی و با رعایت تمام قواعد و آداب و مرحله های خاص این کار خواهد شست و شما لذت بردن از تمیزی فرش را با ما تجربه خواهید کرد.

در این مطلب برای شما به صورت کامل پرده از مرحله های ویژه شستشوی یک فرش کنار خواهیم زد و شما را با این تخصص فوق حرفه ای بیشتر آشنا خواهیم کرد تا به اهمیت بسیار شستشوی محصول های خود به دست یک کارخانه حرفه ای و متخصص پی ببرید و در آخر هم با اطمینان کامل فرش های خود را برای شستشو به قالیشویی مهر و ماه در تهران بسپارید.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در شهرک شهید خرازی

اولین مرحله از مرحله های هشتگانه کارشناسی فرش است.

فرش ها پیش از اینکه به قسمت شستشو ارسال شوند به دست تیم کارشناسان با تجارقب و متخصص قالیشویی مهر و ماه چک می شوند تا ایرادی در بافت، تراکم، رنگ، مقدار مقاومت فرش وجود نداشته باشد.

همینطور در این مرحله حجم کهنگی و پوسیدگی فرش هم مشاهده می شود.

پس بعد از بازرسی های مربوطه اگر فرش ایرادی داشته باشد پیش از انتقال به بخش شستشو آن را برای رفوگری و مرمت ارسال می کنند تا کارهای لازم قبل از شستشو روی فرش انجام شود.

درباره پوسیدگی های در اندازه زیاد با صاحب فرش تماس گرفته میشود و اخطار های لازم درباره احتمال پارگی فرش در دستگاه شستشو به مالک فرش گفته خواهد شد و فقط با رضایت فرد فرش به قسمت شستشو فرستاده خواهد شد.

دومین مرحله از مرحله های هشتگانه خاک گیری فرش است.

در قالیشویی مهر و ماه کار خاک گیری فرش ها با جدیدترین تجهیزات و سریع و با دقت بالا انجام می شود که این کار باعث بالا رفتن کیفیت شستشوی فرش ها می شود.

این دستگاه اختراع شده از یک گردونه بزرگ که یک استوانه توری شکل دارد، این استوانه در داخل اتاقک بزرگ تری قرار دارد.

گردونه متحرک از میله های فلزی تولید شده است و تا حدی مشابه ماشین های لباسشویی کار می کند.

بعد از قرار دادن حجم معینی فرش مساعد با ظرفیت دستگاه ، درب آن بسته شده و بعد گردونه درون دستگاه به حرکت در می آید و سریع دور خود می چرخد.

بر اثر حرکت چرخشی ایجاد شده، همه فرش ها از پایین به بالای گردونه و برعکی حرکت میکنند و با این حرکت گرد و خاک فرش ها کاملاً زدوده می شود.

wash carpets

سومین مرحله از مرحله های هشتگانه رنگبرداری و تثبیت رنگ فرش است.

این مرحله برای فرش های دستبافت است.

به این شکل که در بهترین قالی شویی تهران ( قالیشویی مهر و ماه) برای اینکه رنگ فرش های دستباف در زمان شستشو ترکیب نشود وارد این مرحله می شوند.

اگر که فرش دستبافت پیش از این رنگ ترکیب کرده باشد در این مرحله با استفاده از مواد و تکنیک های تخصصی فعالیت رنگبرداری روی فرش انجام میشود و بعد با سایر مواد ها رنگ فرش را ثابت میکنند تا دوباره رنگ ترکیب نکند.

همینطور فرش های دستبافتی که هیچ ایرادی در رنگ ندارند نیز باید در این مرحله به مواد ثابت کننده رنگ آمیخته شوند و بعد به مرحله شستشو فرستاده شوند.

لازم به ذکر است که فرش های ماشینی احتیاجی به وارد شدن به مرحله رنگ برداری و ثابت شدن رنگ ندارند.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در ایران زمین

چهارمین مرحله از مرحله های هشتگانه لکه گیری فرش است.

در این مرحله بهترین کارشناس های فرش ساکن در قالیشویی مهر و ماه در تهران فرش های لکه دار که آمیخته شده به لکه هایی مانند لکه چای، قهوه، روغن، شکلات، آبمیوه، آدامس، دوده سیگار، تخم مرغ، جوهر و… را توسط بهترین مواد لکه بری و همینطور ماده های دست ساز که بدست آمده از سال ها علم و تجربه در این کار می باشد لکه گیری کرده و برای کار شستشو حاضر می کنند.

پنجمین مرحله از مرحله های هشتگانه شستشوی فرش است.

بلاخره بعد از پیمایش چهار مرحله مهم در کارخانه قالیشویی مهر و ماه فرش جواز وارد شدن به واحد شستشو را کسب کرده و با پیشرفته ترین دستگاه های به روز دنیا با بهترین و گران بهاترین ماده شوینده درجه یک شسته خواهد شد.

شستشوی اسلامی با آب کر که فرش شما کاملا طهارت پیدا کرده و همه نوع آلودگی ها که در بافت فرش باشند از بین خواهند رفت.

باید بدانید که شستشوی فرش ها کاملا مکانیزه انجام می گیرد.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در کاشانی

ششمین مرحله از مرحله های هشتگانه آبگیری فرش است.

کار آبگیری فرش در قالیشویی مهر و ماه با دستگاه های آبگیر لوله ای که از مدرن ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی قالیشویی در دنیا می باشد انجام می گیرد.

در این تکنولوژی فرشی که خیس است درون لوله دستگاه قرار گرفته و لوله سریعا شروع به چرخش کرده و تحت نیروی گریز از مرکز آب فرش کامل بیرون میریزد و فرش بعد از خارج شدن از دستگاه تنها دارای کمی نم می باشد که این کار به کار خشک شدن فرش سرعت خواهد داد.

هفتمین مرحله از مرحله های هشتگانه سالن گرمخانه فرش است.

سالن خشک کردن فرش ها یکی از امکانات بهترین قالیشویی در تهران می باشد که فرش ها با جریان هوای گرم که در سالن پخش میشود آرام آرام رطوبتشان کم شده و خشک می شوند.

هشتمین مرحله از مرحله های هشتگانه آفتابگیری و خشک کردن نهایی فرش است.

آخرین مرحله شستشوی فرش در قالیشویی مهر و ماه مرحله آفتاب گیری و خشک کردن پایانی فرش می باشد. در این کار فرش ها روی داربست جلوی نور خورشید قرار می گیرند.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در سازمان برنامه شمالی

برق انداختن فرش بدون شستشو

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و قالیشویی در شهرک لاله…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • قالیشویی در تهران
 • قالیشویی در کرج
 • قالیشویی در عظیمیه
 • قالیشویی در شهریار
 • قالیشویی در شهرک لاله
پیمایش به بالا