مبل شویی در باشگاه نفت تهران | مبل شویی مهروماه -02144269740
قالیشویی مهر و ماه

مبل شویی در باشگاه نفت تهران

مبل شویی در باشگاه نفت تهران
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث مبل شویی در باشگاه نفت تهران می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: قالیشویی در تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

شویی در باشگاه نفت تهران

یادگیری شستشوی انواع مبل ها در منزل بدون احتیاج به دستگاه مخصوص!

انتخاب مبلی خوانا با دکور منزل، تاثیر خیلی مفیدی روی چیدمان منزل دارد، ولی از آن با اهمیت تر پاکیزه بودن مبل ها است که می‌تواند شکل خانه شما را مرتب تر نشان دهد.

با توجه به اینکه مبلمان جزو آن دسته کالا هایی هستند که بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند، اغلب کثیف می‌شوند؛ فنون متفاوتی برای شستن مبل ها در منزل بدون کمک از دستگاه وجود دارد که در این مقاله از مهر و ماه به آن می‌پردازیم.

طرز شستشوی مبل های شنی در منزل

مبلمان شنی را به سادگی می‌توانید بشویید.

در بخش کف، زیپ بزرگی کار گذاشته شده که برای شما این موقعیت را به وجود می آورد که بتوانید رویی مبل را از بدنه جدا نمایید.

می‌توانید این لایه را داخل ماشین لباسشویی قرار دهید.

همینطور، بهتر است تمیز کاری با آب سرد و محلول های شوینده کم قدرت انجام شود.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در شهرک راه آهن

طرز شستشوی مبل های سلطنتی در منزل

کسانی که مبلمان سلطنتی تهیه کرده‌اند با اهمیت ترین فکر آن‌ ها این است که چوب مبلمان سلطنتی را چطور نظافت کنیم یا اینکه طریقه نظافت مبلمان استیل چگونه است؟

برای نظافت مبلمان سلطنتی احتیاج به محلول های پاک کننده ای دارید که باید مطابق با برچسب‌های روی مبلمان یک شوینده متناسب فراهم کنید.

تمیز کردن مبلمان استیل با ترکیب سرکه و محلول دستشویی

بهترین محلول برای شستن مبل ها در منزل، استفاده از سرکه و محلول دستشویی است؛ در این تکنیک کافی است یک ظرف آب مقطر حاضر کنید؛ بر اساس اینکه آب لوله‌کشی دارای نمک است از آن استفاده ننمایید.

بعد سه عدد دستمال پارچه‌ای پاکیزه در رنگ روشن حاضر کنید و محلول دستشویی و سرکه را مخلوط کنید و روی مبلمان بکشید. در پایان با استفاده از آب مقطر و دستمال، سطح مبل ها را نظافت کنید.

طرز تمیز کردن چوب مبلمان استیل

باتوجه به اینکه اکثر حجم مبل ها سلطنتی را چوب شکل داده، به همین خاطر براق کردن چوب مبلمان سلطنتی دارای اهمیت بسیاری است.

به همین دلیل برای شستن مبلمان در منزل، یک دستمال میکروفایبر پاکیزه احتیاج دارید که آن را به مخلوط مایع ظرفشویی و آب بزنید و روی چوب مبل بکشید.

توجه داشته باشید پس از مظافت چوب مبل های سلطنتی، باید نسبت به خشک نمودن سریع گام بردارید تا از پوسیدگی چوب ها پیشگیری؛ برای این عمل از یک دستمال ضخیم یا حوله بهره ببرید.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در شهرک لاله

Detergent for sofa washing

بهترین مواد پاک کننده برای شستشوی مبلمان در منزل

برای نظافت انواع لکه مبل ها در منزل فقط نیاز است نوع لکه را بررسی کنید و با بهترین محلول برای شستشوی مبلمان آشنا شوید.

شستشوی مبلمان در منزل با جوش شیرین

بهترین ماده خانگی برای تمیز کردن لکه روی پارچه مبل ها، کمک گرفتن از جوش شیرین است؛ در این تاکتیک می‌توانید یک قاشق غذاخوری محلول ظرفشویی را با سرکه سفید، جوش شیرین و آب گرم قاطی کنید، بعد به کمک یک پارچه تمیز نخی که رنگ نمیدهد، کمی از ماده را روی پارچه بریزید و روی لکه بکشید؛ برای پیشگیری از وارد شدن صدمه به بافت پارچه، دست های خود را روی پارچه مبلمان فشار ندهید؛ بعد با پارچه‌ای خشک، رطوبت مبلمان را بگیرید و بگذارید مبلمان خشک شوند در این تایم هم از استفاده مبلمان خودداری نمایید.

بهترین محلول برای از بین بردن لکه مبلمان چرمی

با توجه به حساس بودن بافت مبلمان چرمی نمی‌توان از هر محلول شوینده‌ای استفاده نمود؛ بهترین محلول شوینده برای این نوع مبل‌ها، مصرف صابون رنده شده است. فقط نیاز است جای لکه شده مبلمان را با صابون بشویید؛ ولی به این نکته توجه داشته باشید که برای پاک کردن صابون از آب بسیاری استفاده نفرمایید.

تمیز نمودن لکه نوشابه روی مبلمان

اگر مبلمان شما با نوشابه آلوده شده، می‌توانید کمی نمک روی لکه بریزید و بعد با اسفنجی مربوط آن را نظافت کنید تا تاثیر معجزه‌ گر آن را ببینید.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در شهرک صدرا

از بین بری لکه زرد سیگار روی مبلمان

برای شستشوی مبلمان در منزل و از بین بردن جای سوختگی یا زرد شدگی سیگار می‌توانید از یک عدد قند کمک بگیرید.

بدین شکل که قند را روی لکه بکشید و این عمل را ادامه دهید تا تمیز شود.

اگر این لکه روی الیاف مصنوعی به وجود آمده باشد، می‌توانید به کمک آبلیمو آن را نظافت کنید. اگر جنس پارچه شما کرکی است، برای نظافت لکه زرد کمی پنبه را به شیر بزنید و روی لکه بکشید.

یادگیری مرحله های شستشوی مبلمان در خانه بدون استفاده از  دستگاه

در مواقعی که شستشوی مبلمان در منزل با اساس و قواعد مخصوص خود پیش برورد، شاهد آن هستید که در سریعترین زمان مبلمان نظافت می‌شوند بدون اینکه لطمه ای به پارچه و بافت مبل ها وارد شود؛ از این ها با اهمیت تر، دیگر احتیاجی به پرداخت مبالغی برای مبل‌شویی نیست.

گرد و خاک مبلمان و زدودن آنها 

بهترین تاکتیک شستشوی مبل ها در منزل این است که در مرحله نخست گردو‌غبار از روی مبل ها نظافت شود؛ به همین هدف می‌توانید با جاروبرقی، روی مبل و کوسن‌ های مبلمان را پاک کنید.

برس نرم یا پرزگیر قبل از شستن مبل ها در خانه

پس از اینکه گرد و خاک زدوده شد بهتر است به وسیله یک برس نرم، مو و گرد و غباری که به مبلمان چسبیده را تمیز کنید.

خواندن برچسب راهنمای مبلمان را از یاد نبرید.

عرضه کننده ها روی کل مبلمان برچسبی می‌زنند که دستور نگهداری و شستشوی مبلمان به وسیله محلول های مناسب آن را شرح داده‌اند.

پیش از تهیه محلول متناسب برای شستشوی مبل ها در منزل، نخست برچسب راهنما را بخوانید.

W : شستشو با آب خالی یا بخار آب
WS : نظافت مبل ها با بهره از آب و محلول های شیمیایی
S : نظافت مبلمان با بهره از بخار
O : نظافت مبل ها تنها با بهره گیری از آب سرد
X : شستن مبل در خانه با شامپوفرش

بیشتر بخوانید: قالیشویی در شهرک چشمه

how to clean fabric sofa without water 5214386 07 b7319ce994e845f78b4c27f4d2825bd4 1024x683 1

پیمایش به بالا