مبل شویی در جنت آباد مرکزی | قالیشویی و مبل شویی مهر و ماه
قالیشویی مهر و ماه

مبل شویی در جنت آباد مرکزی

مبل شویی در جنت آباد مرکزی
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث مبل شویی در جنت آباد مرکزی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

مبل شویی در جنت آباد مرکزی

شستشوی مبلمان توسط شامپو فرش

شامپو فرش دارای ترکیب های موثر و بی‌ضرری است که به شکل مناسبی فرش و موکت را تمیز می‌کند و میشود با استفاده از آن سطح مبل ها را هم تمیز کرد.
در این مقاله همراه ما باشید تا با شستن مبلمان با استفاده از شامپو فرش آشنا شوید. 

تمیز کردن و شستشوی مبل با شامپو فرش

امروزه همه ما به شکل معمول هزینه بسیاری برای تهیه مبل ها صرف می‌کنیم.
به خصوص با تنوعی که در مدل مبل ها وجود دارد یکی از اصلی ترین عنصر ها در هنگام عوض کردن دکوراسیون و به وجود آوری تنوع در خانه و یا شرکت های اداری عوض کردن مبل ها است.
ولی از جایی که هزینه بالایی را به دنبال دارند بنابراین بهترین کار تمیز نگه داشتن آن ها است و عوض کردن دکوراسیون را با عوض کردن اکسسوری های خانه انجام داد.
بدیهی است برای بالا بردن عمر مفید مبل ها باید با دقت از آنها مواظبت کرد  تا کندتر احتیاج به پرداخت هزینه مجدد برای خرید داشته باشیم.
مبلمان پس از گذشت زمانی بر اثر بلند شدن و نشستن و عبور، کثیف می‌شوند و باید برای خدمات مبل شویی اقدام کرد.
به ویژه برای کسانی که کودک دارند امکان دارد یکی از مشکل های اصلی شان در خانه لکه شدن مبل ها باشد.
که در این شرایط باید هرچه سریعتر لکه ها را تمیز کرده تا وارد بافت مبل نشود، چون به غیر این کار باید از خدمات مبل شویی استفاده نمایند.
یکی از راه های تمیز کردن مبل های پارچه‌ای، شستشوی مبلمان با شامپو فرش ها است.
شامپو فرش‌ هایی که در بازار عرضه می‌شوند استاندارد بوده و  پروانه ساخت از وزارت بهداشت دارند.
مهم‌ترین نکته برای  استفاده از شامپو فرش ها در شستشوی فرش و مبلمان این است که به دستور و راهنمایی های روی باکس محصول که از سمت شرکت تولیدکننده درج شده عمل کرده تا صدمه ای به مبل های شما نرسد.

نکات شستشوی مبل با شامپو فرش ها

همان طور که می دانید پارچه مبل ها معمولا پارچه هایی حساسی هستند و همچنین به علت قیمت زیاد مبل ها بنابراین در زمان تمیز کردن مبلمان باید به خوبی حواستان باشد و نکته های لازم را رعایت کرده تا صدمه ای به پارچه مبلمان نزنید. تمیز کردن مبلمان با شامپو فرش ها هم یک ماده شیمیایی است که اگر استفاده غلط شود امکان دارد صدمه رسان باشد.

به همین علت هم می توانید از شامپو فرش های خانگی استفاده نمایید و یا از برند بهترین شامپو فرش های ارائه شده در بازار استفاده کنید.

 • شامپو فرش‌ به صورت معمول از آب یونیزه، فرمالین، اسید سیتریک، سدیم لوریل اترسولفات و ترکیب های شیمیایی دیگر همراه با مواد خوش‌بوکننده تولید می‌شوند که برای سلامتی افراد مضر نیستند.
 • برای مصرف شامپو فرش ها از دستکش دولایه استفاده کنید تا حساسیت پوستی یا خشکی پوست نگیرید.
 • بدون دستکش کارکردن با شامپو فرش، باید بعداز این کار دست‌ های خود را با آب و صابون شستشو داده و پوست دسانتان را با مرطوب‌ کننده چرب کنید.
 • بعد از مصرف شامپو فرش پنجره‌ را باز کرده تا هوا در خانه به جریان در بیاید. با این کار به علاوه خشک شدن سریع‌تر مبل ها یا فرش، بوی پاک‌کننده از بین رفته و از ایجاد مشکل های تنفسی و حساسیت در اشخاص جلوگیری می‌کند.
 • بهتر است حداقل فصلی یک مرتبه از شامپو فرش ها برای تمیز کردن فرش، موکت و مبل هایتان استفاده کنید تا از ایجاد حساسیت جلوگیری کنید.

7779

بیشتر بخوانید: مبل شویی در آزادشهر

مرحله های شستن مبلمان با شامپو فرش ها

اول سطح مبل ها را به صورت کامل جاروبرقی بکشید.

اگر مبل های شما بالش و کوسن دارد، آنها را جدا کنید و همه بخش های بدنه مبل ها به خصوص گوشه‌ ها و درزها را با سری ویژه جاروبرقی جارو کرده تا گرد و غبار و پرز و مو را از سطوح مبل ها از بین ببرید.

اگر حیوان خانگی در خانه شما زندگی می‌کنند این مرحله را با دقت بالاتری انجام دهید تا موی آنها که روی سطح مبل ها جمع آوری شده تمیز کنید.

امکان دارد نیازمند پرزگیر شوید.

با یک پرزگیر برقی یا غلتک مخصوص پرزگیری موها و پرزهای چسبیده به سطح مبل را جمع کنید.

از پارچه سفید استفاده کنید که اطمینان حاصل نمایید قبعد از استفاده رنگ دهی ندارد.

برای تمیز کردن مبلمان با شامپو فرش ها مبل های شما الان حاضر برای شستشو هستند.

در ظرف مد نظر کمی آب ولرم را با اندازه مناسبی شامپو فرش مطابق دستورالعمل درج شده روی برچسب محصول مخلوط کنید و کاملا هم بزنید تا کف کند.

اول کمی از کف شامپو فرش را در قسمتی از مبل ها که در معرض دید کسی نیست به عنوان مثال پشت مبل ها تست کنید تا از صدمه نرسیدن به پارچه مبل ها مطمئن شوید.

بعد با یک اسفنج کف را بردارید و سطح مبل ها را با آن تمیز نمایید.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در لویزان

پاک کردن لکه مبلمان با شامپو فرش ها

اگر قسمتی از سطح مبل ها لکه داشت، چند دفعه اسفنج را به نرمی روی لکه کشیده تا به خوبی پاک شود.

مراقب باشید چون فشار بیش از حد امکان دارد موجب ساییدگی پارچه مبل شود.

با استفاده از یک پارچه نخی تمیز رطوبت ناشی از کف را از روی سطح مبلمان بگیرید.

پنجره‌ها را باز کرده تا مبل ها در هوای آزاد زودتر خشک شود.

شاید نیاز باشد دستمال نخی را چند مرتبه عوض کنید تا رطوبت و آلودگی آن به مبل ها انتقال داده نشود.

تا هنگام خشک شدن مبل ها نباید روی آن بنشینید.

بعد از خشک شدن مبل ها هم بهتر است یک بار دیگر جارو بکشید تا ظاهر بهتری داشته باشند.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در هروی

mid section unrecognizable housekeeper wiping leather sofa with leather polish spray 1

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • مبل شویی در تهران
 • مبل شویی در کرج
 • مبل شویی در عظیمیه
 • مبل شویی در کیانشهر
 • مبل شویی در جنت آباد مرکزی
پیمایش به بالا