قالیشویی در سی متری جی | قالیشویی و مبل شویی مهر و ماه
قالیشویی مهر و ماه

قالیشویی در سی متری جی

قالیشویی در سی متری جی
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث قالیشویی در سی متری جی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

در سی متری جی

قالیشویی در سی متری جی

همانگونه که می دانید قالی های منزل یا محل کار امکان دارد بسیار فرسوده شوند (به ویژه اگر بچه دارید). آنها امکان دارد با لکه‌دار شدن، تغییر رنگ و در آخر این صدمه احتیاج به تعویض داشته باشند. آیا می‌دانستید قالی هایی که به صورت مرتب خدمات قالیشویی حرفه‌ای دریافت نمی‌کنند، در آخر می‌توانند در شرایط بدی قرار بگیرند و همینطور گارانتی سازنده را باطل کنند؟

با نظافت کردن مرتب، قالی ها می توانند جلوه، حس و بوی تازه قالی جدید را برای مدت زیاد تری حفظ کنند. فقط کافیست در این نوشته با قالیشویی مهر و ماه تحت عنوان برترین قالیشویی تهران همراه باشید تا بهترین نکته های مراقبت از قالی ها را به راحتی بیاموزید.

پاک نگه داشتن فرش به علت های زیادی مهم است. جلوه، بو و سلامت شما همگی علت هایی برای پاک نگه داشتن آنها هستند. در اینجا ده حقیقت از تجربیات قالیشویی مهر و ماه در رابطه با قالی های کثیف وجود دارد که امکان دارد از آنها مطلع نباشید.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در خوش

7 حقیقت درباره فرش ها

1. فرش ها باقی مانده های چربی و آلودگی را جذب می کنند.

هر روز باقی مانده چربی و روغن از اتاق‌های منزل و حیوانات خانگی‌تان (در مواقع داشتن آنها) از بیرون آورده می‌شود و روی قالی شما خشک می‌شود. این باقی مانده ها کثیفی را به الیاف قالی شما جذب می کند و نگه میدارند. با مرور زمان، این آلودگی در حقیقت می تواند رنگ قالی شما را عوض کند و مخلوط شود. در شرایط رها شدن، می تواند به شکل خط های ناخوشایند سبب شود و می تواند ماندگار شود.

2. خاک شنی قالی شما را دچار پارگی می کند.

اگر تا به کنون به قالی خود نزدیک شده اید و توده ها را جدا نموده اید، امکان دارد از پیدا کردن یک گودال شنی خاک در قالی خود شوکه شده باشید که با جاروبرقی خانگی قابل انجام نیست. این آلودگی عموما قابل مشاهده نیست، ولی هر دفعه که روی قالی های خود راه می روید یا می نشینید، قالی و اثاثیه شما را آسیب دیده می کند.

3. قالی های شما امکان دارد دارای میکروب های بسیاری باشد و شما را بیمار کند.

قالی شما با عمل تحت عنوان یک فیلتر، با گیر انداختن آلاینده های مضر هوا مثل دوده، قارچ ها، ماده های شیمیایی، باکتری ها، دود سیگار، قطره ها و باقی مانده ها، کار با ارزشی انجام می دهد.

منزجر کننده به نظر می رسد درست است؟ مشکل اینجا است که هنگامی که قالی پر شد، دیگر این آلاینده‌های هوا را گیر نمی‌اندازد یا نگه نمی‌دارد. این کثیفی های گیر افتاده را می توان فقط با شستشوی مرتب قالی در قالیشویی حرفه ای از بین برد.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در امام زاده عبدالله

کردن فرش1

4. خبر ناخوشایند برای مبتلایان به آسم، آلرژی، اگزما و رینیت

قالی می‌توانند آلوده به کنه‌های گرد و خاکی شوند که مدفوع آن‌ها می‌تواند سبب حمله های آسم شود و می‌تواند پروتئین‌های ملتهب آلرژیک را که تحت عنوان تحریک کننده های حمله های آسم، اگزما و رینیت شناخته می‌شوند، گیر بیندازد. اکثر مردم به دنبال راه کاری برای شرایط خود هستند و مشکل امکان دارد دقیقا زیر پای شما باشد.

برای افرادی که آلرژی های محیطی دارند، این می تواند یک خطر جدی برای سلامتی باشد. در حقیقت، قالی های کثیف می تواند منجر به مشکل های جدی سلامتی در اشخاص سالم شود.

5. قالی ها می توانند با آلودگی سنگین شوند.

آیا می‌دانستید که قالی های شما می‌توانند تا چهار برابر وزن خود را، خاک نگه دارند و حتی ممکن است بیشتر؟ قالی ها گرد و غبار، موی حیوان های خانگی، ادرار حیوانات خانگی، سلول‌های مرده پوست، گرد و خاک، مدفوع حشره ها، پوسته حشرات، باکتری‌ها، کپک‌ها، ترکیب های آلی فرار و خیلی دیگر از انواع آلرژن‌ها که به الیاف چسبیده‌اند، برای آلودگی خیلی مهم هستند.

مهم است که به صورت مرتب قالی های خود را نظافت کنید. در حالی که در کمترین حالت یک یا دو مرتبه در هفته جاروبرقی بکشید، این کافی نیست. همینطور بایستی قالی های خود را به شکل حرفه ای نظافت کنید تا اطمینان حاصل کنید که کلیه این ماده ها حساسیت زا از الیاف قالی تمیز می شوند.

پیشنهاد قالیشویی مهر و ماه و برترین قالیشویی های تهران به شما در داشتن نظافت مرتب و یکدست این قالی ها به شکل دوره ای میباشد تا از خیلی از بیماری ها پیشگیری کنید.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در مهرآباد جنوبی

6. قانون پنج ثانیه را از یاد نبرید.

شاید فکر نکنید که قالی هایتان کثیف است، ولی مردم آشکارا به ریخته شدن غذا روی قالی و خوردن آن اعتراف می‌کنند. اگر قالی های شما آلوده هستند، تنها به این فکر کنید که واقعاً چه چیزی را در شکم خود می گذارید. قانون پنج ثانیه را از یاد نبرید.

میکروب ها می توانند تا چهار هفته روی قالی زنده بمانند، و اگر در شما وجود داشته باشد، که امکان دارد وجود داشته باشند، آن باکتری به غذای شما وارد میشود.

7. پیش از اینکه روی قالقی قدم بزنید کفش های خود را در آورید.

اغلب مردم اعتراف می کنند که در حالی که کفش های خود را در محیطی باز می پوشند روی قالی های خود هم راه می روند. این امر نه تنها کثیفی را در منزل راه یابی می کند، همچنین آن را روی فرش هم خرد می کند و جاروبرقی به تنهایی از دست آن راحت نمی شود.

همینطور شایع است که اشخاص به جای تمیز کردن لکه ها، مبل ها را برای پوشاندن لکه های قالی خود جابه جا می کنند. برای پیشگیری از ایجاد لکه باید سریعا آن را رفع کنید. در شرایط وجود لکه، جا به جا کردن مبل های خود را متوقف کنید و با یک قالیشویی معتبر در تهران تماس حاصل فرمایید تا از دست آنها خلاص شوید.

نتیجه گیری پایانی

با این تفاسیر بایستی همیشه مراقب قالی های خود بود و به آن توجه کرد زیرا که عدم رسیدگی سر وقت به قالی ها و شستشوی نامرتب آنها میتواند صدمه های جبران ناپذیر به قالی های گرانبها و نفیس شما وارد کند و آن وقت دیگر تحویل آن به قالیشویی بی فایده است.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در رودکی

610be535de2bd

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • قالیشویی در تهران
 • قالیشویی در کرج
 • قالیشویی در شرق تهران
 • قالیشویی در غرب تهران 
 • مبل شویی در هاشمی
پیمایش به بالا