قالیشویی در امام زاده عبدالله | قالیشویی و مبل شویی مهر و ماه
قالیشویی مهر و ماه

قالیشویی در امام زاده عبدالله

قالیشویی در امام زاده عبدالله
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث قالیشویی در امام زاده عبدالله می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

در امام زاده عبدالله

قالیشویی در امام زاده عبدالله

شستن قالی های قیمتی مثل فرش دستباف همیشه برای ما اهمیت داشته است. همانگونه که می‌ دانید کشور ایران از دسته پرچم داران تولید قالی های دستباف در دنیا می باشد. تبریز هم همیشه قالی های باکیفیت تولید و عرضه به بازار می‌ کند. نکته‌ ای که در این‌ میان وجود دارد این است که شستن فرش دستباف چطور باید اجرا شود؟ همانطور که می‌ دانید قالی های دستباف ظرافت خیلی زیادی داشته و در زمان شستشو بایستی خیلی مراقب باشید و کامل مطابق با اصول و دقت این امر را انجام دهید تا از لطمه به فرش‌ پیشگیری شود.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در سلیمانی

شستن فرش دستباف در قالیشویی ها

کارخانه قالیشویی قالی ها را به دو بخش کلی ماشینی و دستباف تقسیم می‌ کند. همانطور که گفتیم شستن قالی دستباف مهارت و تجربه مختص خود را می‌ خواهد. برای شستن فرش دستباف باید به مواردی مانند نوع بافت، مقدار صدمه دیدگی، الیاف و … توجه نمود. شستن فرش دستباف میان ۳ الی ۴ روز وقت می‌ خواهد این مدت زمان بیشتر به سالم یا ناسالم بودن قالی بسته است.

شستن فرش به خصوص فرش دستباف به تخصص، وقت و تجربه زیادی نیاز دارد. همینطور به‌ دلیل رنگ‌ های طبیعی که در قالی های دستباف به کار رفته نسبت به قالی های ماشینی شستشوی دشوار تری خواهد داشت.

در قالیشویی اول با بهره از یکسری دستگاه‌ های ویژه فعالیت خاک گیری فرش انجام‌ شده بعد با محلول ویژه ای کار شستشو برای جلوگیری از رنگ دهی قالی شروع می‌ شود. ما تحت عنوان یکی از قالیشویی های حرفه‌ ای برای شستن و مرمت فرش کار خود را شروع کرده و در طول مدت زمان کمی توانسته ایم نظر مشتریان خود را جذب کنیم.

همینطور پروسه شستن فرش‌ های دستباف خانه شما با رعایت کلیه نکات و حساسیت‌ های خانواده‌ های ایرانی اجرا شده و قالی ها به شیوه اسلامی آبکشی می‌ شوند.

ما از فکر و حساسیت های شما مطلع هستیم و کلیه فرش ها به خصوص فرش‌ های دستباف را به‌ خوبی نظافت میکنیم. تمیزی فرش برای ما هم مهم است بنابراین هیچ جای نگرانی وجود نخواهد داشت.

پروسه شستشوی فرش دستباف در قالیشویی مهر و ماه

افراد حاضر در قالیشویی با به‌ دنبال کردن کلیه پروسه های شستشوی قالی دستباف لکه‌ های سرسخت را رفع کرده، بافت‌ های صدمه دیده قالی را مرمت سازی کرده، همچنین رنگ قسمت های لطمه دیده قالی را بازگردانی می‌ کنند. ما همه این امر ها را با نیروهای مجرب و دوره  دیده انجام می‌ دهیم و با ضمانت کامل قالی را برای شتسن قبول می‌ کنیم. برای شستن قالی های دستباف احتیاجی به مراجعه حضوری ندارید و با یک تماس می‌ توانید سفارش خود را ثبت نمایید و بعد از خدمات قالیشویی بهره‌ مند شوید.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در زنجان

roqan 1

خدمات

فرش دستباف تحت عنوان قالی ریزبافت یا پرز کوتاه شناخته‌ شده است. این قالی ها علاوه بر اینکه سبک و نازک هستند از الیاف‌ های پنبه ابریشم و پشم فراهم می‌ شوند. در قالی های دستباف تار از جنس پنبه بوده و پودر آن از جنس پشم می‌ باشد.

همینطور قالی های دستباف دارای اندازه و رنگ‌ های گوناگونی هستند.

فرش‌ های دستبافت در سه طرح و نوع تمام ابریشم، چله ابریشم و گل ابریشم تولید می‌ شوند.

مرحله ای شستشوی فرش های دستباف

مانند دیگر قالی های شستشوی فرش دستباف هم در قالیشویی اجرا می‌ شود. در مرحله نخستین بررسی قالی  انجام شده که اگر لطمه ای به قالی رسیده باشد برطرف شود. بعد در مرحله بعد غبارگیری با بهره از دستگاه‌ های مکانیزه انجام می‌ گیرد.

یکی از مهم‌ ترین نکته های شستن فرش تثبیت رنگ قالی ها است.

لذا در اولین مرحله از نظافت حدود ۲۰ الی ۳۰ دقیقه فرش خیس می ماند. بعد با بهره از ماده های شوینده ویژه و گیاهی شستشو شروع می‌ شود. در این کار از ماده های شوینده گیاهی و ارگانیک استفاده می‌ شود که سبب می‌ شوند رنگ‌ ها با هم ترکیبی نداشته باشند. در مرحله آبکشی هم قالی به‌ شکل دقیق شسته شده تا هیچ ردی از مایع شوینده روی آن باقی نماند.

بعد به مرحله آبگیری می‌ رسیم که در این مرحله هم با بهره از دستگاه‌ های مکانیکی آب اضافه باقیمانده در قالی کم میشود. بعد به خشکشویی می رود تا تماما خشک شود.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در سلسبیل

مرحله های شستشوی قالی های دستباف در خانه:

اگر تصمیم دارید قالی دستباف خود را در خانه بشویید. پیش از اقدام  به موارد زیر توجه کنید. در ادامه به نکته هایی اشاره خواهیم کرد که تا حد امکان صدمه کمتری به قالی شما وارد شود. لازم به گفتن است که بعضی از قالی های دستباف احتیاج به نظافت تخصصی دارند بنابراین تا وقتی که از آن مطمعن نشدید اصلا به شستشوی فرش در خانه اقدام ننمایید.

زدودن گرد و خاک موجود روی سطح قالی های دستباف:

 پیش از آنکه نظافت را انجام دهید کامل گرد و خاک را جدا کنید. برای این تکنیک میتوانید از ضربه زدن و یا تکاندن قالی بهره گیری کنید.

پیشگیری از رنگ دهی قالی:

برای پیشگیری از رنگ دهی قالی از خیس کردن طولانی مدت پرهیز کنید.

شستن فرش دستباف روی سطحی با شیب:

بهتر است قالی در سطحی شیبدار نظافت شود تا آب وقت زیادی روی قالی نماند.

بهره از آب ولرم:

 بی تردید از آب ولرم رو به خنکی برای شستن بهره گیری کنید. آب گرم موجب شل شدن تار و پودر، و ترکیب رنگ قالی ها میشود.

بهره از شوینده ای مساعد:

 شوینده ها خیلی مهم هستند که از مایع شوینده معتبر و استاندارد بهره گیری شود.

خشک نمودن درست:

 از خشک نمودن قالی در آفتاب سوزان تابستان و هوای خنک زمستان اجتناب کنید.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در کارون

Blog 13

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • قالیشویی در تهران
 • قالیشویی در کرج
 • قالیشویی در سعادت آباد
 • قالیشویی در تجریش تهران
 • قالیشویی در امام زاده عبدالله
پیمایش به بالا