قالیشویی در سلیمانی | قالیشویی و مبل شویی مهر و ماه
قالیشویی مهر و ماه

قالیشویی در سلیمانی

قالیشویی در سلیمانی
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث قالیشویی در سلیمانی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

در سلیمانی

قالیشویی در سلیمانی

همان گونه که مطلع هستید فرش یکی از عضوهای جدا نشدنی خانه های ایرانی است که به علت قرار گیری روی کف منزل که رفت و آمد به روی آن انجام میشود، بیشتر در دسترس آلودگی است.
نه فقط عبور و مرور بلکه قرار گرفتن دوده، گرد و خاک و حتی تشکیل لکه به روی آن موجب شده تا این سری از محصول ها آلوده شوند و احتیاج به شستشو داشته باشند.

اما بعضی از این کثیفی ها احتیاج به شستشوی جدی و یا ارسال فرش به قالیشویی را ندارند و به سادگی با راه حل هایی در خانه می‎توان به برطرف کردن آن پرداخت که پاکیزه کردن فرش با شامپو فرش یکی از این راه حل ها است که در عرصه رفع کردن کثیفی به شما توصیه می‌شود.

شیوه ای که نه فقط برای رفع کردن کثیفی از قالی های ماشینی همچنین حتی با بهره از آن می‌توان فرش های دستباف را هم تمیز نمود.

نه فقط شامپو فرشی که به شکل شوینده های شیمیایی در بازار وجود دارد همینطور بهره و فراهم کردن شامپوفرش خانگی هم وجود دارد که می‎توان از آن برای نظافت فرش استفاده کرد.

به همین هدف در امتداد مطلب ذکر شده مهمترین فکر هموطنان رسیدن به جواب این سؤال است که چطور فرش را با شامپو فرش نظافت کنیم و یا این که شیوه های درست کردن شامپو فرش خانگی برای نظافت این کفپوش ها به چه شکل است را هم بیان کرده  ایم تا بتوانید با اگاهی کامل در این مسئله اقدام به نظافت فرش بدون پرداخت هزینه های بالا کنید.

به همین جهت توصیه می‌شود که تا اخر مقاله تهیه شده در این عرصه با ما همراه باشید تا اطلاعاتی که در این حیطه در جهت این که چطور با شیوه های خانگی و بهره از شامپوفرش به نظافت فرش خانه های خود اقدام کنید، دست پیدا کنید.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در هفت چنار

ufdjnhdflhj 00

بیشتر بخوانید: قالیشویی در بریانک

شامپو فرش را چطور مصرف کنیم؟

حالا که به دنبال راحت ترین راه حل نظافت فرش یعنی بهره  از شامپو فرش هستید بی شک این پرسش دغدغه فکری شما شده است که شامپو فرش را چطور مصرف کنیم که در این رابطه باید به یک سری از نکته ها توجه داشته باشید که در زیر به آن ها اشاره کرده ایم.

البته بایستی به این که کارایی بهره از شامپو فرش چیست هم توجه داشته باشید.

به عنوان مثال برای تمیز کردن سریع فرش که در اثر کثیفی و لکه شده اند، شامپو فرش را مصرف میکنند؛ ولی لکه و آلودگی که به شکل سطحی باشد.

نه فقط سطحی بودن همچنین شما از این شیوه نظافت برای مواردی که فقط بخشی از فرش شما کثیف شده است، هم می‎توانید بهره گیری کنید؛ زیرا منطقی نیست در این رابطه بخواهید کل فرش خود را بشویید و همین مسئله بوده که موجب شده تا کارایی شامپو فرش برای تمیز کاری فرش خانه شما دوبرابر شود.

مرحله هایی که نیاز است تا برای بهره از شامپو فرش رعایت کنید تا به جواب این سؤال که چطور از شامپو فرش بهره گیری کنیم، برسید به شرح زیر است:

 • پیش از شروع فعالیت بهتر است سطح قالی را جاروبرقی بزنید تا گرد و خاک و ذرات آلوده از روی آن رفع شود.
 • اندازه کافی و ذکر شده روی این مایع شوینده را با آب ترکیب کنید و به اندازه ای آن را هم بزنید تا ماده های ترکیبی کف کنند.
 • با یک اسفنج یا پارچه ای از جنس کتان که به کف شامپو فرش آمیخته شده است، به سراغ نظافت قالی بروید.
 • با حرکت آرام در راستای خواب فرش، همه سطح فرش را با شامپو فرش نظافت کنید. تلاش کنید این فعالیت را از قسمت بالایی فرش به سمت پایین اجرا کنید تا در زمان پایان کار احتیاج به عبور به روی سطح فرش نداشته باشید.
 • کف روی فرش را تا مدت سی تا چهل دقیقه به روی سطح فرش نگه دارید تا همه کثیفی را به خود جذب کند، بعد پس از گذر این تایم سطح فرش را با دستمال مرطوب یا خشک تمیز کنید و پس از آن به سراغ کشیدن جاروبرقی روی آن بروید.
 • البته بایستی بدانید در مواقعی که لکه از سطح فرش تمیز نشده و از نتیجه رضایت ندارید می بایست این امر را مجددا انجام دهید تا کثیفی از بین رود؛ البته که اگر کثیفی و الودگی عمیق باشد، بهتر است سراغ قالیشویی ها برای پاکیزگی فرش بروید.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در قلعه مرغی

آیا شستشوی فرش دستباف یا قالی دستباف با شامپو فرش ممکن است؟

بی تردید در رابطه با این سؤال که در ذهن شما وجود دارد، در جواب اینطور می‌توان ذکر کرد که در عرصه نظافت فرش دستباف یا قالی دستباف با شامپو فرش به علت ظرافت زیادی که این نوع از محصولات دارند بایستی دقت به عمل آورید.

اگر برای نظافت و شستن فرش دستباف بهره از شامپو فرش را برمیگزینید؛ بهتر است برای این نوع فرش هایی مرحله های بالا را اجرا کنید فقط دقت نمایید که وقت کمتری را برای قرار گیری شامپو روی فرش تحت نظر بگیرید و به خوبی کف بدست آمده از شامپو فرش را تمیز کنید تا به عمق فرش نفوذ نکند؛ زیرا  در این حالت احتمال ایجاد پوسیدگی وجود دارد.

به همین هدف و دغدغه ای که برای نظافت این نوع از فرش ها با شامپو فرش وجود دارد از فرش دستباف گرفته تا کالاهایی مانند فرش 1500 شانه یا حتی نمونه کالاهایی که به شکل برجسته طراحی می‌شوند ممانند قالی های 1200 شانه گل برجسته به شما توصیه می‌شود تا به جای این امر فرش خود را به قالیشویی ها بسپارید تا از عدم صدمه رسیدن به قالی خود خیالتان جمع شود.

مطلع بودن از تایم خشک شدن شامپو فرش از روی فرش ها

قطع به یقین زمانی از شامپو فرش برای نظافت فرش خود استفاده می‌کنید این پرسش هم هم برای شما مطرح است که مدت تایم خشک شدن شامپو فرش از روی فرش چقدر است تا با این اطلاع بتوانید به تایم خشک شدن کلی قالی دست پیدا کنید و در هنگام خشک شدن کلی از رفت و آمد روی فرش پیشگیری کنید.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در جنت آباد شمالی

1108 20210403164408377

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • قالیشویی در تهران
 • قالیشویی در کرج
 • قالیشویی در شرق تهران
 • قالیشویی در سلیمانی
 • قالیشویی در غرب تهران
پیمایش به بالا