قالیشویی در جلیلی | قالیشویی و مبل شویی مهر و ماه
قالیشویی مهر و ماه

قالیشویی در جلیلی

قالیشویی در جلیلی
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث قالیشویی در جلیلی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

در جلیلی

قالیشویی در جلیلی

شستشوی فرش یکی از با اهمیت ترین فعالیت هایی است که عموما هر سال به آن میپردازیم و اهمیت خیلی زیادی در خانواده ها دارد.

اگر راجب طرز درست شستن فرش اطلاعات کامل ندارید ،پیشنهاد میشود تا آخر با ما همراه باشید تا با بروز ترین ترفند های شستشوی فرش آشنا شوید.

طریقه شستن فرش

زمانی که به روزهای آخر سال نزدیک می ‌شویم اغلب مردم به دنبال طریقه درست و راحت برای شستن فرش هستند، در این مقاله قصد داریم نکته هایی را به شما توضیح دهیم تا برترین نتیجه را پس از شستشوی قالی به دست آورید.

حد وسط نظافت کردن قالی تقریبا هفته ای یک مرتبه با بهره از جارو است ولی اگر در خانه از حیوانات خانگی نگهداری می‌ کنید این بازه زمانی کمتر می‌شود.

همینطور اگر آلودگی یا لکه ای مثل لکه چربی یا جوهر به روی قالی شکل گیرد بایستی نسبت به از بین بردن آن اقدام کرد، ولی به علاوه جارو کردن و پاکیزه کردن قالی تقریباً هر شش ماه بایستی به نظافت قالی فکر کنید برای این فعالیت بهتر است تا قالی خود را به قالیشویی با تجربه بسیاری بسپارید تا از پاکیزگی فرش‌های خود لذت ببرید.

در ادامه این نوشته با طریقه فرش شستن آشنا می‌شوید گرچه کار نسباتا دشوار و زمان بری است.

بیشتر بخوانید: قالیشویی ارزان در تهران

مرحله های شستشوی فرش در منزل 

نخست بایستی وسیله های لازم برای شستشوی فرش و موکت در منزل را تهیه کنیم این وسیله های شامل فرچه فرش، براش قدیمی، و … میباشد.

همینطور شما برای اجرا این فعالیت به ماده های شوینده یا همان شامپوی قالی یا کمی جوش شیرین همراه با مایع ظرفشویی احتیاج دارید.

شامپو فرش را همراه با اندکی آب گرم ترکیب  کنید و در یک بطری اسپری بریزید در این مرحله شما می‌توانید به جای شامپوی قالی از مخلوط جوش شیرین با مایع ظرفشویی هم کمک بگیرید.

در فعالیت بعدی محلول شامپو فرش یا جوش شیرین را روی کلیه سطح فرش اسپری بزنید.

بعد با فرچه با ملایمت روی قالی را بکشید تا پاک شود و روی آن کف ایجاد شود.

در فعالیت بعد قالی ها را خیس نمایید تا کف‌ها از بین بروند و در پایان هم صبر کنید تا قالی های شما خشک شوند و فرآیند شستشوی قالی ها به پایان برسد.

بهترین ماده شوینده برای فرش شستن 

برترین مواد شوینده برای فرش شستن و موکت ماده های هستند که قلیایی نباشند، از ماده شوینده خانگی که مساعد برای شستن قالی هستند میتوان به پودر صابون، پودر دستی، مایع ظرفشویی، شامپو مخصوص قالی و … اشاره نمود، بعد از بهره گیری از این مده بایستی قالی را به خوبی آبکشی کرد چون ماندن این ماده به روی فرش موجب پوسیدگی و از بین رفتن بافتار فرش می‌شود.

قابل توجه است که اصلا نباید از پودر ماشین لباسشویی برای شستشوی قالی یا موکت بهره گیری کنید چون این گونه از مواد، ماده هایی قلیایی هستند که سبب رنگ پریدگی و در حقیقت کدر شدن رنگ بافت قالی ها می‌شود.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در فلاح

20602 2 1

شستشوی فرش با شامپو فرش

قالی به عنوان یکی از مهم‌ ترین اسباب های خانه نسبت به دیگر وسیله های خانه بیشتر در دسترس کثیفی و آلودگی قرار می‌ گیرد که این کثیفی به علت راه رفتن به واسطه جوراب، کفش و انباشته شدن گرد و غبار به روی بافتار فرش است.

این کثیفی ها در بعضی از موارد به اندازه ای زیاد هستند که تنها راه حل برای نظافت و یا شستن فرش، سپردن فرش‌ها به قالیشویی‌ های معتبر است ولی اگر این کثیفی ها کم باشند می توان با بهره از شامپو فرش قالی ‌ها را در خانه هم شست و فعالیت شستشوی قالی را انجام داد.

شامپو فرش که یک ماده شیمیایی است که در تمیز کردن انواع فرش های ماشینی و دستبافت که چربی و لکه‌ها به داخل آن وارد شده اند کاربرد دارد.

بایستی به خدمت شما عرض کنیم که برگزیدن یک شامپو فرش مساعد بایستی با توجه به جنس الیاف باشد و همینطور کمترین لطمه را به الیاف های قالی برساند.

پس از اینکه شامپو فرش مساعدی را برای نظافت فرش یا موکت فراهم کردید دیگر زمان تمیز کردن قالی‌ها به کمک شامپو فرش رسیده است.

پاک کردن قالی به وسیله شامپو فرش امر چندان سختی نیست به شرط اینکه مرحله های شستشوی قالی را که در بالاتر به آن پرداختیم به خوبی اجرا کنید.

بیشتر بخوانید: بزرگترین قالیشویی در تهران

دلیل زرد شدن قالی بعد از نظافت 

احتمالاً برای بسیاری از شما عزیزان پرسش که به چه علت بعد از شستشوی قالی با رنگ زرد به روی آن روبرو می‌شوید.

بایستی به خدمت شما برسانیم که رنگ زرد قالی بعد از شستشوی آن به علت باقی ماندن آب آلوده بعد از شستشوی و وجود رطوبت اضافه در بافت‌ های الیاف است.

شما می‌توانید برای پیشگیری از این اتفاق بعد از شستن قالی آب‌های آن را به شکل کامل بگیرید و قالی لول شده را در سطحی شیب ‌دار قرار دهید تا بقیه آب‌ها که در بافتار قالی هستند از آن خارج شوند و بعد از این فعالیت آن را در هوای باز و زیر نور خورشید پهن کنید تا کامل خشک شود و هیچ اثری از رنگ زرد روی قالی و ریشه‌های آن باقی نخواهد ماند.

شستن قالی با بهره از بخارشوی

برای این امر در ابتدا می بایست قالی خود را جارو بکشید تا هیچ ذره اضافه و گرد و غبار به روی قالی باقی نماند و روی سطحی که روی آن لکه وجود دارد محلول جوش شیرین و نمک را پراکنده کنید.

هم اکنون نوبت بهره از بخارشوی برای نظافت قالی است از بخار آب برای مرطوب کردن ترکیب جوش شیرین و نمک استفاده کنید بعد از مرطوب کردن ترکیب با بهره از یک برس یا فرچه روی سطح قالی بکشید و در آخر با کمک یک دستمال میکروفیبر خشک، گرد و خاک و ذرات اضافه روی آن را رفع کنید و بعد صبر کنید تا قالی کامل خشک شود و در آخر روی آن جاروبرقی بزنید.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در سجاد

19rgn

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • قالیشویی در تهران
 • قالیشویی در کرج
 • قالیشویی در سعادت آباد
 • قالیشویی در جلیلی
 • بزرگترین قالیشویی در تهران
پیمایش به بالا