بزرگترین قالیشویی در تهران | قالیشویی و مبل شویی مهر و ماه
قالیشویی مهر و ماه

بزرگترین قالیشویی در تهران

5/5 - (3 امتیاز)

ما در این مطلب به مبحث بزرگترین قالیشویی در تهران می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.قالیشویی در تهران 1

مرحله های شستشوی فرش در قالیشویی به چه صورتی است؟

مرحله های شستشوی قالی در قالیشویی

در منازل  ایرانی قالی دستباف یکی از ارزشمند ترین کالا های خانه به حساب می آید و به همین علت مراقبت قالی دستباف برای همه ما ایرانی ها خیلی با ارزش است.

امروزه با بالا رفتن قیمت قالی دستبافت باید تلاش کنید تا از هر صدمه ای به قالی خود پیشگیری نمایید.

در مواقعی که از قالی خود بهره نبرید و به نظر شما فرش ها آلوده نشده باشد، اما گرد و خاک، دوده های هوای تهران درون قالی شما نفوذ خواهند کرد و رنگ قالی شما را کدر میکنند و حتما باید به شستشوی قالی اقدام نمایید.

اگر که اقدام به نظافت قالی دستباف خود نکنید، این گرد و غبار و البته دوده ها به بافت قالی شما وارد شده و سبب می شود رنگ قالی شما تا همیشه کدر شود.

در مواقعی که اصلا احتیاجی به یکی از قالی های خود ندارید و بهره ای از آن نمی برید، بایستی آن را درون کیسه های بزرگ یا به هر حالتی قالی را از نزدیکی با هوا نگه دارید.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در شهرک استقلال

 

در چه زمان هایی  به نظافت قالی در قالیشویی اقدام نماییم؟

نظافت قالی به شکل سالانه منجر می شود تا قالی شما از این نوع صدمات حفظ شود.

همانگونه که می دانید قالیشویی در تهران به اندازه بسیاری وجود دارد و شما بایستی برای برگزیدن یک قالیشویی مناسب در تهران تایم بگذارید.

می توانید با مراجعه به سایت های قالیشویی ها و تماس تلفنی با قالیشویی ها خدمات نظافت قالی دستباف و البته مبلغ نظافت قالی دستباف را به صورت تقریبی برآورد کنید و با قیاس آنها به فرستادن قالی خود برای شستشو اقدام کنید.

توجه کنید که مبلغ نظافت قالی دستباف از قیمت نظافت قالی های ماشینی به دفعات بیشتر است و به خاطر اینکه تهران بزرگترین شهر در ایران است مبلغ مرتبط به نظافت قالی در تهران از شهرستان ها مقداری بالاتر است.

در ادامه برای شما مبلغ نظافت قالی دستباف، خدمات نظافت قالی دستباف و مرحله های نظافت قالی در قالیشویی را مورد مطالعه قرار داده ایم. امیدوارم که از این نوشته رضایت داشته باشید.

 

خدمات شستشوی قالی دستباف

باید این را بدانید که نظافت قالی دستبافت با ظرافت بیشتری اجرا خواهد شد اما به طور کلی همه خدمات شستشوی قالی  دستبافت را می توان به چند مرحله کلی دسته بندی کرد:

 1. از بین بردن گرد و خاک از قالی دستبافت
 2. شستن قالی با بهره از مواد شوینده مرغوب
 3. آب کشی قالی دستبافت
 4. آبگیری قالی دستبافت
 5. خشک نمودن قالی دستبافت
 6. حمل و نقل قالی

لازم به ذکر است مرحله های بالا برای قالی هایی ست که دارای خوردگی و پارگی نیستند و در مواقعی که قالی دارای پارگی یا خوردگی باشد باید قالی اول تعمیر شود و بعد اقدام به نظافت آن خواهیم کرد.

به کمک ماشین حمل فرش یک کارشناس قالی هم ارسال میشود تا قبل از گرفتن قالی آن را بررسی نماید.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در آذری

khoshkon moket min

 

مراحل نظافت قالی در قالیشویی

از بین بردن گرد و خاک از قالی:

نخستین کار که نظافت قالی دستباف شما شروع می شود از بین بردن گرد و غبار به کمک دستگاه خاک گیر است.

با این عمل کل گرد و غبار هایی که وارد قالی شده اند خارج  میشوند.

یک ساعت برای از بین بردن کامل گرد و خاک قالی وقت احتیاج است.

البته اگر قالی کوچک باشد این وقت به تدریج کمتر خواهد بود.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در شهرک دانشگاه تهران

نظافت قالی با بهره از مواد شوینده:

پس از آنکه قالی به طور کامل عاری از گرد و غبار شد، قالی به مرحله دوم وارد خواهد شد.

در این کار نخست قالی را خیس نموده و بعد مایع شوینده مخصوص قالی ( با توجه به جنس و الیاف قالی ممکن است از شوینده های متنوعی کمک گرفته شود ) به آن افزوده خواهد شد.

و در آخر دستگاه شست و شو روی قالی ها حرکت خواهند نمود و شروع به نظافت قالی میکنند با این عمل بخش های تیره و چرکین شده قالی به طور کامل تمیز خواهد شد.

این کار قریبا برای هر قالی بین یک الی سه ساعت طول میکشد( ابعاد قالی در مدت وقت عملیات اثر گذار است).

 لازم به بیان است در بسیای از مورد ها بهتر است تا به تکنیک سنتی قالی ها نظافت شوند.

آب کشی قالی:

پس از اینکه قالی به طور کامل با مایع شوینده نظافت شد به مرحله آب کشی قالی می رسیم که با بهره از دوش های پراکنده کننده آب همه قالی به طور کلی آب کشی خواهد شد به شکلی که درون قالی هیچ شوینده ای باقی نماند.

این کار دو دفعه اجرا خواهد شد تا پاکیزگی قالی کامل تضمین شود.

آبگیری قالی:

آبگیری یکی از کار های مهم عملیات نظافت قالی است زیرا اگر آب به مدت طولانی درون قالی باقی بماند سبب خوردگی قالی می شود.

دستگاه ویژه آبگیری برای اجرای عملیات سریع آبگیری بهره گرفته میشود.

تکنیک این کار به این صورت است که قالی را بایستی لوله نمود و درون دستگاه قرار داد و بعد دستگاه با نیروی گریز از مرکز منجر می شود تا آب های درون قالی خارج شوند.

بعد قالی از درون دستگاه خارج خواهد شد و به مرحله خشک نمودن فرستاده می شود.

 خشک نمودن قالی:

خشک نمودن قالی به این شکل اجرا میشود که قالی ها به حالت پشت و رو به آفتاب آویزان شده تا در برابر نور خورشید ضد عفونی شوند و بوی ناشی از رطوبت از آن بیرون ریخته شود.

آماده کردن و تحویل قالی برای مشتری:

قالی داخل یک نایلکس پیچیده میشود و به مامور حمل و نقل داده خواهد شد تا قالی را به مشتری برسانند.

توجه کنید که امکان دارد مرحله های نظافت قالی در قالیشویی های هر شهر مختلف باشد امام به صورت کلی کل مرحله هایی که برای شما توضیح داده ایم باید اجرا شود.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در امام خمینی

washing moket min 1

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • قالیشویی در تهران
 • قالیشویی در کرج
 • قالیشویی در سعادت آباد
 • قالیشویی در تجریش
 • بزرگترین قالیشویی در تهران
پیمایش به بالا