قالیشویی در هوشیار | قالیشویی و مبل شویی مهر و ماه
قالیشویی مهر و ماه

قالیشویی در هوشیار

قالیشویی در هوشیار
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث قالیشویی در هوشیار می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

در هوشیار

قالیشویی در هوشیار

قالی دستباف، خیلی ارزشمند و گران‌ قیمت است و نظافت کردن آن‌ باید با دقت و توجه بالایی انجام شود. بعضی اوقات اشخاص ترجیح می‌دهند که به تمیز کردن قالی دستباف بدون شستشو بپردازند.

از جایی که این قالی ها بافت حساسی دارند، بایستی طوری نظافت شوند که صدمه ای به بافت قالی نرسد. بهره از شوینده‌های قوی و ماده های شیمیایی می‌تواند به بافت قالی دستباف صدمات جدی وارد کند. پس بهتر است که قالی های دستباف خود را برای نظافت به اشخاص متخصص در این حیطه بسپارید تا این امر را به برترین شکل برای شما اجرا کنند.

بعضی از قالیشویی‌ ها با داشتن اشخاص متخصص در این حیطه، می‌توانند قالی های دستباف شما را بدون احتیاج به شستن نظافت کنند.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در جیحون

انواع تکنیک های نظافت کردن قالی دستباف بدون شستشو

قالی وسیله‌ای است که در دسترس کثیفی و آلودگی های بسیاری قرار دارد. مواردی مثل ریخته شدن ماده های غذایی و انواع مایعات، عامل هایی هستند که موجب کثیفی قالی های منزل شما می‌شوند. در این حالت دیگر احتیاجی به شستن قالی دستباف به شکل کامل نیست.

زیرا که تکنیک های مختلفی برای نظافت قالی دستباف، بدون اینکه آن را به صورت کامل شست هم وجود دارد. از جمله این تکنیک ها و راه حل ها می‌توان به موارد گوناگونی اشاره نمود:

برگزیدن و بهره از محلول متناسب

کالاهای شوینده متنوعی برای نظافت قالی دستباف بدون احتیاج به شستشو وجود دارد. بایستی به برچسب و دستورات کار با محلولی که انتخاب می‌شود، توجه نمود تا از مساعد بودن آن برای قالی اطمینان حاصل نمود.

به عنوان مثال ماده های به کاربرده شده در محلول برای قالی ماشینی با قالی دستبافت برابر نیست. در این تکنیک اول بایستی محلول را روی بخشی از قالی که از دید پنهان است امتحان کرد تا ثابت بودن رنگ قالی مشخص شود. در حالتی که قالی رنگ دهد، یا لکه‌دار شود بایستی گونه دیگری از محلول را برگزید.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در خوش

Carpet Cleaners

بهره گیری کردن از شامپو فرش

شامپو فرش فقط برای شستن با آب بهره گیری نمی‌شود، بلکه به شکل خشک هم هم قابل استفاده است. در این تکنیک برای پاکسازی و نظافت قالی، نخست بایستی محل مد نظر جارو کشیده شود تا کثیفی های فیزیکی آن به شکل کامل از بین برود.

بعد باید میزان مشخصی از شامپو فرش در محل معین شده ریخته ‌شود و با کمک فرچه به تمیز کردن آن بخش پرداخت. بعد از انجام این امر بایستی بایستی با یک دستمال پاکیزه آن را خشک نمود تا رطوبت کم موجود در قالی جذب شود.

پاکیزه كردن قالی با کمک بخارشو

پاکیزه کردن قالی دستباف بدون شستشو با بخارشو هم ممکن است. با این ابزار می‌توان قالی را تمیز نمود و برق انداخت. تکنیک بهره از بخارشو برای نظافت کردن قالی خیلی راحت است و خیلی سریع انجام میشود.

با بهره از این وسیله، سطح های قالی بدون شستشو از هر نوع کثیفی پاک و تمیز خواهد شد. در این شیوه، نخست بایستی سطح قالی به شکل کامل از هر نوع آلودگی و گرد و خاک پاک شود؛ بعد با بخارشوی و کشیدن آن به روی قالی شروع به تمیز کردن انواع لکه‌ها و آلودگی های موجود به روی قالی پرداخته می‌شود.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در امام زاده عبدالله

بهره گیری از ترکیب سرکه، آب و مایع ظرفشویی

مخلوط سرکه، آب و مایع ظرفشویی یک شوینده قدرتمند است. البته بایستی برای به دست آمدن برترین نتیجه، نسبت مخلوط ماده ها را رعایت نمود. برای اجرای این کار، نخست یک لیوان آب با اندکی مایع ظرف‌شویی قاطی می‌شود.

پس از این مرحله به میزان یک چهارم قاشق چای‌ قاشق خوری سرکه را بایستی اضافه نمود. برای اجرای این امر از سرکه‌های متنوعی استفاده می‌شود، ولی سرکه سیب برترین آن است. زمانی که محلول درست شد می‌توان آن را به روی‌ قالی ریخته و آن را نظافت کرد؛ بعد پس از برس کشی بایستی به خشک نمودن آن پرداخت.

زدودن غبار به صورت مکانیکی

زدودن غبار به صورت مکانیکی هم تکنیکی کاربردی برای نظافت قالی دستباف بدون شستشو شناخته می‌شود. این تکنیک برای نظافت کردن قالی های دستبافی است که در دسترس بسیار گرد و غبار قرار دارند.

این امر را در خانه نمی‌توان انجام داد؛ بلکه بایستی تنها در قالیشویی‌ ها و به دست اشخاص متخصص انجام شود. چون که می بایست با توجه به کیفیت قالی این امر را اجرا کرد.

قالی هایی که دارای گرد و خاک هستند را حتما بایستی پیش از پاکیزه کردن غبارگیری نمود. چرا که گرد و خاک موقع تمیزی تبدیل به گل می‌شوند و در عمق قالی باقی می‌ماند؛ همینطور با گذر زمان موجب پوسیدگی قالی خواهد شد.

بهره از ترکیب جوش شیرین و نمک برای نظافت کردن قالی دستباف بدون شستشو

ترکیب جوش شیرین و نمک هم برای نظافت کردن قالی مناسب است. بعد از پاشیدن این ترکیب به روی قالی، بایستی محل را با آب عادی اسپری کرد. قالی بایستی به شکل کامل مرطوب شود و خیس نشود.

بعد باید با بهره از یک برس اسکراب، جوش شیرین را عمیق‌تر روی الیاف قالی کشید. بعد از این بایستی با کمک یک حوله یا پارچه، به نظافت کردن آلودگی ها پراخت. پس از انجام این امر بایستی زمان داد تا قالی به شکل کامل خشک شود.

می‌توان برای رفع جوش شیرین مانده در الیاف از جارو برقی استفاده نمود. با این تکنیک قالی بوی تازه‌‌ای می‌گیرد و روشن‌تر به چشم می آید.

نظافت کردن قالی دستباف بدون شستشو به دست اشخاص متخصص قالیشویی ها

قالی دستباف امکان دارد به هر علتی کثیف، لکه و آلوده شود. اشخاصی که نمی‌خواهند قالی را به شکل کامل بشویند، می‌توانند به نظافت کردن قالی دستباف بدون شستشو بپردازند. قالی های دستباف بافت حساسی دارند و در شرایط کوچکترین اشتباه در طریقه نظافت کردن، می‌تواند به قالی لطمه جدی برساند.

در همین راستا نظافت کردن این قالی ها احتیاج به دقت و توجه بسیاری دارد. به همین خاطر پیشنهاد می‌شود برای نظافت کردن قالی دستباف خود از خدمات قالیشویی‌ های معتبر استفاده کنید تا این امر را به برترین شکل ممکن برای شما اجرا کنند.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در مهرآباد جنوبی

جاروبرقی برای فرش 1

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • قالیشویی در تهران
 • قالیشویی در کرج
 • قالیشویی در شرق تهران
 • قالیشویی در غرب تهران 
 • بهترین قالیشویی در تهران
پیمایش به بالا