قالیشویی در شهرک آزادی | قالیشویی مهر و ماه: 02144269740
قالیشویی مهر و ماه

قالیشویی در شهرک آزادی

قالیشویی در شهرک آزادی
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث قالیشویی در شهرک آزادی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و….. همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

در شهرک آزادی

بیشتر بخوانید: مبل شویی در مینی سیتی

برترین روش شستشوی فرش

از نمونه دغدغه های اشخاص مخصوصا در روزهای خانه تکانی پیش از نوروز، شستن فرش و موکت می باشدکه برای شستشوی فرش و موکت احتیاج به رعایت اصول با اهمیتی است که در صورت عمل نکردن به این اصول بی شک با مشکل مواجه خواهید شد.

ما در این مقاله شما را با برترین روش شستشوی فرش آشنا می کنیم با آموزش های قالیشویی مهر و ماه همراه باشید.

روش های درست شستشوی فرش

برای شستشوی فرش به دو حالت می توانید اجرا کنید.

در شیوه اول می توانید فرش را به قالیشویی های معتبر بسپارید و در این حالت تنها کاری که باید انجام دهید این است که شماره قالیشویی معتبری را بیابید و با آن قالیشویی تماس حاصل کنید تا برای انتقال قالی ها به قالیشویی ها اقدام نمایند.

در حالت دوم شستشو به شیوه خانگی انجام داده می شود به این معنا که در خانه عمل شستشو، لکه بری و خشک کردن فرش را خواهیم داشت.

قالی شویی در منزل هم هدر بسیار آب را خواهد داشت و همینطور وقت و انرژی بالایی هم از شما میگیرد.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در شهرک آپادانا

بهترین روش شستشوی فرش به دست قالیشویی ها

برای داشتن بهترین مرحله شستشوی فرش توسط قالیشویی، فرد فقط باید قالیشویی معتبری را بشناسد و با تماس به این قالیشویی، آن ها را به محل مورد نظر اعزام نموده تا فرش ها را تحویل بگیرند.

یافتن قالیشویی معتبر خیلی مهم است زیرا که شستشوی فرش ها در قالیشویی های نامعتبر و نابلد، لطمه های جبران ناپذیری را به فرش وارد می کند از جمله لطمه ها بهره از مواد شوینده غلط که فقط فرش را دچار خوردگی کرده و یا رنگ های فرش را در هم ترکیب می کند و یا فرش کش دار می شود و یا اینکه پارگی پیدا میکند.

این لطمه ها برای فرش خیلی جدی است و یا اصلا درست نمی شوند و یا به آسانی قابل اصلاح نیستند.

قالیشویی های معتبری مثل مهر و ماه در تهران برترین روش شستشوی فرش را انجام می دهند، زیرا دستگاه های مدرن و پیشرفته ای برای شستشوی فرش ها دارا خواهند بود و با برترین ماده ها، فرش و قالی ها را شستشو داده و در کمترین زمان ممکن قالی ها را به دست مشتری میرسانند.

مهر و ماه در ارائه خدمات قالیشویی در تهران دارای سابقه چشمگیری بوده و برای خیلی از اخشاص این قالیشویی اسمی آشنا و محبوب دارد.

قالیشویی مهر و ماه در تهران فرش ها را در سریعترین زمان و با بالاترین کیفیت و بدون هیچ لطمه ای به فرش، شستشو می دهند.

مهر و ماه اسمی سرشناس در بین قالیشویی های تهران می باشد که دارای اعتبار خیلی زیادی است.

با تحویل فرش ها به قالیشویی ها می توانید در زمان و انرژی خود صرفه جویی کنید و همینطور فرش هایتان را در سریعترین وقت ممکن با بالاترین کیفیت شستشو تحویل بگیرید.

شستشوی فرش ها به دست قالیشویی ها پیشنهاد می شود، زیرا که این روز ها هم جای مناسبی برای شستشوی فرش ها وجود ندارد و هم اینکه برای خشک کردن فرش ها در تکنیک خانگی فقط هوای باز را داریم و با توجه به درجه هوا، خشک شدن فرش ها را خواهیم داشت.

به وجود اینکه در قالیشویی های مدرن، خشک شدن فرش ها با دستگاه های مدرن انجام میشود و فرش به آسانی در سریعترین وقت ممکن بدون هیچ لطمه ای خشک می شوند و به صاحبانشان انتقال می یابند.

کشیدن

بیشتر بخوانید: مبل شویی در شهرک آزادی

بهترین راه شستشوی فرش در منزل

اگر فرش ها و قالی های شما آلوده  شده و میخواهید خود به شستشوی فرش ها بپردازید باید برترین راه شستشوی فرش را انتخاب کرده و اصولی را رعایت کنید تا زحمت هایتان بی نتیجه نباشد و به آسانی بدون اینکه بیخود انرطی خود را تلف کنید، بتوانید به نظافت فرش ها بپردازید. ت

وجه کنید که برای داشتن برترین شیوه شستشوی فرش احتیاج به جایی مناسب برای فرش هایتان است.

در شستشوی خانگی اتلااف آب بسیار زیاد می شود و جدا از فرش ها، مخصوصا فرش های دستباف که سنگین هستند در تمیز کاری خانگی با برخورد آب، انرژی زیادی را برای جا به جایی احتیاج دارند.

پیش از آغاز پروسه شستشوی فرش حتما باید فرش را گرد زدایی کنید، می توانید گرد زدایی را با جاروبرقی که مکش قوی دارد انجام دهید تا فرش به نحو احسنت گرد زدایی شود.

آزمایش رنگ را انجام دهید.

پیش از شستشوی فرش باید از رنگ ندادن فرش اعم از دستباف و ماشینی، مطمعن شوید.

برای آزمایش رنگ باید یک دستمال سفید را مرطوب کرده و روی جاهای کوچکی از فرش بکشید.

اگر دستمال سفید باقی ماند یعنی فرش رنگ دهی ندارد و می توانید خودتان به شستشوی فرش اقدام کنید اما اگر فرش رنگ دهی داشت و دستمال رنگی شد، حتما شستشوی فرش را به اخشاص کاربرد در قالیشویی های معتبر مانند قالیشویی مهر و ماه در تهران بسپارید تا فرش را با برترین فنون بدون لطمه ای به فرش شستشو دهند.

در برترین راه کار شستشوی فرش، حتما شوینده متناسبی را برای شستن فرش انتخاب کنید.

شوینده ی قوی و شیمیایی رنگ فرش را ترکیب خواهند کرد.

برای شستشوی فرش بهتر است فرش را روی زمینی شیبدار بشویید تا آب راحت از فرش بیرون ریزد.

توجه کنید که به هیچ وجه از آب داغ برای شستشوی فرش مخصوصا فرش های دستباف استفاده ننمایید زیرا که آب داغ، تار و پود فرش ها را لطمه دار میکند.

در شستشو به روش خانگی برای بهره گیری برترین شیوه شستشوی فرش، استفاده از شوینده ای مانند پودر صابون و مایع ظرف شویی، سرکه و شامپو خیلی کمک کننده است.

پس از پایان فرآیند شستن فرش، فرش را آبگیری کنید و برای مرحله خشک نمودن حاضر کنید.

پس از خشک شدن همه جای فرش با برس نرم تار و پود فرش را برس بکشید تا طرح ها جای خودشان قرار بگیرند.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در دارآباد

Spray stains mosque carpets

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و….. همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • قالیشویی در تهران
 • قالیشویی در کرج
 • قالیشویی در ملارد
 • قالیشویی در شهر قدس
 • قالیشویی در شهرک آزادی
پیمایش به بالا