مبل شویی در مینی سیتی | مبل شویی 02144269740
قالیشویی مهر و ماه

مبل شویی در مینی سیتی

مبل شویی در مینی سیتی
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث مبل شویی در مینی سیتی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: قالیشویی در تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

شویی در مینی سیتی

فعالیت مبل شویی چیست؟

 یک واقعیت پنهان نشدنی در زندگی همه ما هست که مبلمان منزل هر چند وقت یک مرتبه کثیف می‌شوند و ذرات ریز راه خود را به سوی درزها می یابند، همچنین احتمال ریخته شدن انواع مختلف نوشیدنی ها روی مبلمان وجود دارد، خوشبختانه تمیز کردن مبل کاری راحت است، همه چیز هایی که شما لازم دارید مقداری وقت و چند مواد شوینده مساعد برای مبلمانتان است، ولی اگر زمان نظافت و مبل شویی را ندارید می‌توانید با افرادی که در این کار متخصص هستند کمک بخواهید به جهت اینکه مبل های شما آسان تر شسته و تمیز شوند.

فواید فعالیت مبل شویی

وقتی که لکه‌ های روی مبلمان جوری باشند که با لوازم و انواع تجهیزات خشک‌شویی مبلمان تمیز نشوند، مخصوصا وقتی که رنگ مبل های خانه شما روشن‌ است، در آن موقع شما به سرویس شستشوی مبلمان احتیاج دارید.

مبل شویی به شیوه های آبشویی گوناگونی نیازمند می‌باشد، بدین معنا که مبل شما با آب بسیاری شستشو داده می‌شود. ولی این فعالیت نیز دارای تخصص است و به متخصص های مد نظر خود احتیاج دارد.

شرکت‌ های قالیشویی که خدمات مبل شویی هم ارائه می‌دهند، از مرغوب ترین تجهیزات مبل شویی استفاده می‌کنند.
درباره مشخصه های مبل شویی بسیار حرفه‌ای برای نظافت مبلمان در خانه، می‌توان به گزین های ذیل اشاره کرد:

 • اطلاعات کافی درباره نیاز هر مبل و انواع مبلمان و تکنیک شستشوی آن‌ها
 • شوینده‌های مساعد هر مبل و درجه‌ یک برای نظافت مبلمان
 • حفظ درجه حرارت کف شستشو و غلیطی آن و همینطور دمای آب
 • نظافت کاری محل بعد از به پایان رسیدن کار شستشوی مبلمان

برای مبل شویی یا نظافت مبل های خانه و خشک‌ شویی انواع مبل های چرمی، پارچه‌ای، فوم و هم انواع: مبل های استیل، مبلمان راحتی، میز و صندلی‌ های غذاخوری و مدل های مختلف مبل های ایرانی و خارجی در خانه خود تجهیزات ویژه و بسیار حرفه‌ای به دست پرسنل مجرب فقط لازم است با شرکت قالیشویی و مبل شویی مهر و ماه تماس گرفته و درخواست خود ذکر کنید.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در علامه طباطبایی جنوبی

طریقه مبل شویی در منزل

برداشتن شئ های بزرگ

قبل از استارت به نظافت کردن اصلی، باید تمام شئ های روی سطح مبل یا ذرات را از سطح مبلمان جدا کنند.

برای نظافت مبل از جاروبرقی استفاده می‌شود.

 • استفاده از برس باریک جاروبرقی برای وارد شدن به شکاف‌های پنهان مبل.
 • همه سطح کوسن ها را پاک کنید.

mid section unrecognizable housekeeper wiping leather sofa with leather polish spray 1

نظافت لکه ها

همین که لکه ایجاد شد، سریع به نظافت آن اقدام نمایید. گذشتن زمان زیاد قبل از نظافت کامل لکه، حتی برای چند دقیقه می‌تواند باعث ماندگاری لکه شود و نظافت آن دشوار تر شود.

مطالعه برچسب مبلمان

قبل از زدن هر نوع ماده شوینده یا محلول‌ های تمیزکننده ای، دستور های تولیدکننده را برای مواظبت از مبل ها مطالعه کنید که بیشتر این برچسب ها در مبلمان وجود دارند.

استفاده نکردن از محصولات نظافت کننده ایمن به معنای صدمه زدن به مبلمان یا سایر وسایل داخل خانه باشد.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در دادمان

تمیز کردن مبلمان توسط جوش شیرین

جوش شیرین یک تکنیک نظافت مؤثر برای مبلمان است.

ریختن جوش شیرین روی  مبلمان به از بین رفتن بو و آسوده پاک شدن بیشتر لکه‌ها کمک می‌کند.

همینطور میشود از مخلوط جوش شیرین خانگی برای قسمت های دارای لکه‌های سفت استفاده کنید.

در یک کاسه، به اندازه مساعد جوش شیرین و آب را با هم مخلوط کنید. برای مخلوط خشک یا مرطوب، اجازه دهید جوش شیرین برای یک ربع تا بیست دقیقه بماند.

وقتی جوش شیرین لکه را کامل جذب خود کرد، لکه را توسط یک فرچه تمیز کرده و مثل همه تکنیک های تمیز کردن، قبل از نظافت کامل، از مبلمان مخلوط را کامل پاک کنید.

خشک کردن مبلمان پارچه ای با حوله

برای نظافت رطوبت، هر قسمت از نقاط مرطوب را به کمک حوله ای خشک تمیز نمایید. با ملایمت همه محلول باقی را تمیز کنید.

مبل شویی در مینی سیتی

مبل شویی در تهران به دست شرکت‌های بزرگ با تجهیزات رادکتور و شامپوی مختص مبل که بیشتر تگزافن مورد استفاده است انجام خواهد شد.

خشک‌ شویی و شستن مبلمان به دست نیرو های خیلی حرفه‌ای و دارای تخصص بالا و آمزش و مجرب انجام می‌شود.

سفتی فرچه و لوازم های استفاده شده در شستشوی مبلمان مساعد با جنس پارچه‌ی مبلمان منزل شما انتخاب شده و به همین ترتیب آسیبی به پارچه مبلتان نمی‌رسد.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در محمد علی کشاورز

شستشوی مبلمان به کمک بخار

شستشوی مبل به کمک بخار گرم به دست قالیشویی ها یکی از بهترین و همین‌طور تکنیک کارآمد از تکنیک های شستشوی مبل های خانه است که با عرضه تجهیزات بخار شوی بزرگ و ارائه کردن دستگاه ها به بازار، و نظافت مبلمان با بخار شوی های مبل به خدمات این تجهیزات افزوده شد.

شستشوی مبلمان با این دستگاه ها در کنار راحتی زیاد نظافت، راجب نظافت صددرصد تضمین نمی‌شود، در برخی مواقع نیز کار با بخار شوی با نداشتن اطلاعات لازم راجب تنظیم دما و درباره روش استفاده از بخار شوی به مبل ها صدمه وارد میکند.

شستشوی مبلمان به کمک بخار شوی

روش استفاده و نظافت مبلمان با بخار شوی طبق نوع بخارشوی و مبل و لکه متغیر است.

به عنوان مثاب برای نظافت مبل با بخار شوی های معمولی و یا مارک‌ های مختلف تر به این شکل است که ابتدا راهنمای آن را با دقت بخوانید، تا اندازه شوینده نسبت به آب را متوجه شوید و آن را درست تنظیم کرده و حتی اینکه در اغلب شرایط آیا شوینده لازم است که شما استفاده کنید یا خیر.

و همینطور تنظیم درجه بخار دستگاه را باید بخوانید و استفاده از این دستگاه را داشته باشید و به علاوه این ها از موادی که به مبل های شما امکان دارد صدمه بزند اطلاعات کامل داشته باشید.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در شهرک آتی ساز

upc

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و مبل شویی در مینی سیتی …..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • مبل شویی در تهران
 • مبل شویی در کرج
 • مبل شویی در تجریش
 • مبل شویی در سعادت آباد
 • مبل شویی در مینی سیتی
پیمایش به بالا