مبل شویی در جنوب تهران | مبل شویی مهر و ماه - 02188093249
قالیشویی مهر و ماه

مبل شویی در جنوب تهران

مبل شویی در جنوب تهران
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث مبل شویی در جنوب تهران می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: قالیشویی در تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

شویی در جنوب تهران

مراحل شست و شوی انواع مبل در منزل به چه صورتی است؟

در این مقاله قصد آشنا کردن شما با مرحله های شست و شوی مبل ها در منزل را داریم.
اگر میخواهید از خدمات مبل شویی استفاده کنید بهتر است اول درباره بهترین مرکز های شست و شوی مبلمان شهر خود اطلاعات لازم را کسب کنید  و بعد تصمیم خود را بگیرید.

در این مقاله قصد داریم مرحله های مبل شویی در خانه را برای شما شرح دهیم.

به عنوان مثال اگر در شهر تهران ساکن هستید در جهت انتخاب بهترین و مورد اطمینان ترین مرکز های مبل شویی در تهران تحقیق کنید و بعد از خدمات آن‌ ها استفاده کنید.

مرکز های مبل شویی معتبر به دلیل اینکه نیروهای متخصص و دستگاه های پیشرفته ای را دارا هستند، برای همین خواهید دید که انجام پروسه شست و شوی مبلمان خیلی ساده و راحت انجام میشود.

در ادامه به ذکر مراحل شست و شوی مبل ها در منزل میپردازیم،پس با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در بهار شیراز

مرحله های شست و شوی مبلمان در تهران

اگر مبل های خانه اتان کثیف شده و هدف تمیز کردن مبل هایتان را دارید، بهتر است از خدمات مرکز های مبل شویی استفاده کنید، چون که انجام این امر احتیاج به تخصص دارد و ممکن است با نبود مهارت و دانش لازم در این حیطه کاری به بافت پارچه مبلمانتان صدمه وارد کنید.

برای همین علت حواس خود را کامل جمع کرده و حتما از نیرو های متخصص در این کار کمک بگیرید.

اگر در شهر تهران ساکن هستید، حتماً قبل استفاده از خدمات مرکز های مبل‌ شویی در رابطه با کیفیت کار مرکز ها تحقیقات کافی را انجام داده و بعد به استفاده از خدمات مبل شویی آنها اقدام کنید.

به عنوان مثال اگر در شهر تهان ساکن هستید در رابطه با معتبرترین مرکز های مبل‌ شویی در تهران پرس و جو کنید و بعد از خدمات آنها استفاده کنید.

در ادامه هم همراه ما باشید تا مراحل مبل شویی در خانه را برای شما شرح دهیم.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در شهرآرا

mid section unrecognizable housekeeper wiping leather sofa with leather polish spray

اولین قدم در مبل شویی

شما به عنوان یک مشتری باید اول با مرکز مبل‌ شویی مد نظر خود تماس بگیرید و یا اگر مرکز مبل‌ شویی منتخب شما دارای وب سایت اینترنتی است، به آن مراجعه کرده و سفارشتان را ثبت کنید.

پس از انجام این کار متخصصان مجموعه به محل اعزام خواهند شد و توسط دستگاه‌ های مبل شوی پروسه شستوشو را برای شما انجام خواهند داد.

همچنین قبل از انجام پروسه مبل شویی متخصصان مجموعه باید مبل های شما را از لحاظ جنس و نوع آن چک کرده و بعد مواد شوینده مناسب با پارچه مبل های شما را انتخاب کنند.

انتخاب شوینده مطلوب یکی از مهم‌ترین امر ها برای شستن مبل ها است، زیرا که اگر نوع شوینده غلط انتخاب شود، احتمال صدمه زده شدن به رویه مبل ها بیشتر خواهد شد، به همین جهت حتماً در انتخاب مرکز مبل‌ شویی خود دقت نمایید.

اگر در شهر تهران ساکن هستید برای استفاده از خدمات مبل‌ شویی در تهران پرس و جو کرده و بعد مرکزی مورد اعتماد در راستای این این کار را انتخاب کنید.

دومین قدم در مبل شویی

نیرو های مبل‌ شویی در این مرحله باید با دستگاهی مثل جاروبرقی، تماما رویه مبلمانتان را از ذرات گرد و غبار و یا ذرات خوراکی اضافی که روی مبل و یا در شیارها و درزهای آن باقی مانده است را پاک کنند.

این مرحله مبل‌مان را برای روند شستشو حاضر می‌کند، چون اگر این کار قبل از شروع کار شستن مبلمان انجام نشود، به خاطر باقی ماندن گرد و غبار و ذرات خوراکی در رویی مبل و یا در شیارها شاهد کدر شدن رویه مبلمان خواهید بود.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در پاکنژاد

سومین مرحله در مبل شویی

در سومین مرحله مبل شویی متخصصان باید توسط دستگاه دریل، مبلمان را کامل بشویند.

دسته‌ و نشیمن‌ های مبلمان به دلیل استفاده مکرر، بیشتر از بقیه نقطه های مبل ها دچار کثیفی هستند و کثیف تر می‌شوند.

به جهت همین موضوع متخصصان، این نقطه ها را چندین دفعه میشویند تا تمیز شوند.

اگر بعد از چند مرتبه شستشو هنوز کثیفی هایی روی نقاطی از مبلمان باقی مانده باشد و به وسیله دستگاه مبل شور تمیز نشده بودند، متخصصان مجموعه برای پاک سازی همه کثیفی های مانده روی مبل کار لکه‌ بری را شروع می‌کنند.

آنان توسط از مواد های نانو، تمام تلاش خود را میکنند تا همه لکه‌ های مانده روی مبلمان را از بین ببرند.

چهارمین مرحله در مبل شویی

این مرحله، مرحله آخر است که متخصصان خشکشویی توسط دستگاه مکنده آب و با استفاده از شوینده های مناسب با نوع و جنس مبلمان شما، به جهت خشک کردن پارچه مبل هایتان کار را آغاز می‌کنند.

دستگاه راداکتور، تمیز کننده هایی که برای شستن مبلمان استفاده می‌شود را وکیوم می‌کند.

بعد تمام آب و شوینده هایی که برای تمیز کردن مبل ها مصرف شده است را توسط این دستگاه خشک می‌کنند.

با انجام این امر مبلمان کمتر از سه ساعت زمان خشک میشوند و می‌توانید از مبل هایتان استفاده نمایید.

اگر پس از انجام این مرحله همواره مبلمانتان کمی نم داشتند و کامل خشک نشده اند اصلا نگران نباشید، فقط باید مدتی صبر کرده تا مبلمانتان به صورت کلی خشک شوند و بعد میتوانید از آن‌ ها استفاده کنید.

بهتر است پنجره‌ های منزلتان را باز کنید تا مبلمان زودتر خشک شوند.

دستگاه‌ مبل شویی چیست؟

این دستگاه شامل یک مخزن آب است که نیرو های مبل شویی برای شست و شوی مبل ها، شوینده مورد نظر را انتخاب کرده و بعد داخل مخزن ذکر شده با اندازه مشخصی از آب می‌ریزند.

این دستگاه یک دریل فرچه‌ای را دارا است که از آن برای شستن رویه مبلمان استفاده می‌کنند.

دستگاه دریل فرچه‌ای دو فرچه متحرک و یک فرچه ثابت دارد.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در زیبادشت

مبل شویی در منزل

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، مبل شویی در ملاصدرا، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و ….

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • مبل شویی در تهران
 • مبل شویی در کرج
 • مبل شویی در تجریش
 • مبل شویی در فردیس
 • مبل شویی در جنوب تهران

 

 

پیمایش به بالا