مبل شویی در امام خمینی | مبل شویی مهر و ماه: 02166679402
قالیشویی مهر و ماه

مبل شویی در امام خمینی

مبل شویی در امام خمینی
Rate this post
ما در این مطلب به مبحث مبل شویی در امام خمینی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

شویی در امام خمینی

چگونه مبل ها را نظافت کنیم؟

چطور مبلمان را نظافت کنیم ؟ این یک سوالی هست که عموما از خود می پرسیم راه کار های عمده ای وجود دارد در این نوشته در مهر و ماه به این مبحث پرداخته ایم همراه ما باشد.

این روزه در هر منزلی می توانیم مبلمانی با تفاوت های زیادی از هم را مشاهده کنیم که کارایی اصلی تمام آن ها برای نشستن آسوده تر است.

مبلمان می توانند تنوع خیلی زیادی داشته باشند، از مبلمان سلطنتی گرفته تا مبلمان راحتی و کلاسیک.

به عبارتی دیگر مبل ها یکی از قسمت های اصلی منزل هستند که به همراه میز تلویزیون تازه و جلو مبلی نوین و بقیه وسیله های چوبی به ویژه در طراحی و دکور داخلی نقش خیلی بسزایی را دارند، احتمالا در چند سال اخیر مبلمان به این شکل اهمیت نداشته باشند، ولی امروزه نه از لحاظ استفاده برای نشستن بلکه برای طراحی و دکور داخلی هم کاربرد دارند.

در نتیجه ما مدل های گوناگون مبل ها شاهد هستیم که هر کدام از آن ها یک سری خصوصیت های مخصوص به خود را دارند.

از جهتی دیگر مبلمان به خاطر تماس بسیار با بدن ما انسان ها و شئ ها یا حتی حیوان های دیگر سریعتر و بیشتر از وسیله های دیگر کثیف و آلوده می شوند و هر از چند وقتی احتیاج است آن ها را با بهره از شوینده ها و سایر وسیله ها پاک کنیم.

اگر پارچه های مبلمان به همان حالت آلوده و کثیف باقی بمانند، شکل خود را از دست داده و آلوده می شوند، این نشان دهنده این است که تا چه مقداری پاکیزگی روی شکل مبل ها اثر گذار است.

مبلمان با توجه به تفاوت هایی که در نوع پارچه، در نوع چوب و… دارند، در تکنیک نظافت هم تفاوت هایی با یکدیگر دارند.

با توجه به مورد هایی که در فوق گفته شده و با توجه به مدل مبلمان شما، در این مطلب ما به شما عزیزان تکنیک های مختلفی را برای پاکیزه کردن و نظافت مبلمان شما توصیه می کنیم.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در یافت آباد

آموزش شستشوی مبل در منزل بدون دستگاه

در چند سال اخیر نظافت فرش ها با شامپو فرش خیلی شایع بود و البته همچنان هم کسانی هستند که هر از چند وقتی فرش های خود را با شامپو فرش نظافت می کنند.

نظافت مبلمان با بهره از شامپو فرش ها

این روز ها می توانیم مبلمان خود را با بهره از شامپو فرش نظافت کنیم.

برای نظافت کردن مبلمان با شامپو فرش تنها به یک عدد فرچه و شامپو فرش نیاز داریم؛ البته برای نظافت کردن مبلمان با شامپو فرش باید به جنس پارچه مبل ها توجه کنیم؛ به خاطر اینکه در نظافت بعضی مبلملن نمی توانیم از ماده شوینده بهره ببریم.

لذا همان طور که ذکر شد شستن مبل ها با شامپو می تواند راه کاری مساعد باشد.

مبل چرم

بیشتر بخوانید: مبل شویی در کوهک

نظافت كردن مبل ها با جوش شيرين و سرکه

سرکه از سال های خیلی دور کارایی های بسیاری داشته و دارد؛ بعضی از افراد هستند که فکر می کنند، از سرکه تنها برای تهیه کردن ترشی و محصولات از این موارد بهره گرفته می شود؛ ولی این اشتباه است.

ما با حل کردن سرکه و آب یا سرکه با مایع ظرفشویی قادریم حلالی به دست آوریم که می تواند همه کثیفی ها را از بین ببرد.

همان گونه که می دانید، سرکه خواص زدودن میکروب و کشتن میکروب را دارد.

برای بهره از این تکنیک تنها کافی است، از یک دستمال یا فرچه و همان حلال سرکه بهره گرفت  تا هم باکتری ها و هم بوی نامطبوع مبلمان را از بین ببریم.

لذا نظافت کردن مبلمان با این شیوه هم آنچنان امر دشواری نیست.

طریقه شستشو مبل با جوش شیرین

می توانیم جوش شیرین را با آب حل کنیم و به وسیله یک دستمال آن را روی مبلمان بزنیم، البته باز هم می بایست به نکته های نظافت مبلمان توجه داشته باشیم.

جوش شیرین پر استفاده در نظافت لکه ها از روی پارچه است.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در تهرانسر

بهره از بخارشوی برای پاکیزه کردن مبلمان

بخار شوی ابزاری ای است برای نظافت کردن مبل ها و شاید در منزل هر فردی یافت نشود؛ اما بعضی از مبلمان فقط و فقط با همین بخار شوی توان تمیز شدن را دارند.

نظافت  مبلمان به وسیله بخار شوی بر مبنای آب و بخار آب است و بدون احتیاج به شوینده ای قداریم لکه ها و آلودگی های مبلمان را رفع کنیم.

از بخار شوی می توانیم برای نظافت کردن فرش، موکت و… بهره گیری کنیم.

این وسیله باعث می شود تا مبل ها به شکل عمیقی نظافت شوند و احتیاجی به بهره از آب نیز نباشد.

بهترین مایع برای نظافت مبلمان

از نظر ما برای نظافت كردن مبلمان پارچه اي صابون مایع برترین مایع برای شستشوی مبل ها برای لکه های سطحی و کوچک در منزل است که لکه‌ها و کثیفی ها را میتواند از روی مبلمان شما پاک کند.

برای این فعالیت می بایست در یک ظرف کمی صابون مایع را با آب ولرم به سادگی مخلوط کنید.

بعد با بهره از یک اسفنج نرم مبلمان را پاک کنید.

تمیز کردن لکه خودکار و مواد غذایی

همان گونه که ذکر شد مبلمان جایی برای نشیمن هستند؛ و امکان دارد ما در هنگام نشستن روی مبلمان چیزی بخوریم یا چیزی بنویسیم و ممکن است در آن زمان غذا روی مبل ها بریزد یا جوهر خودکار ریخته شود برای نظافت آن لکه می توانیم از تکنیک های بالا بهره گیری کنیم اما تکنیک دیگر آن است که مقداری سرکه را روی جوهر خودکار یا لکه غذا بریزید و بعد چند قطره مایع ظرفشویی یا شامپو را روی لکه ریخته و بعد از چند دقیقه به واسطه یک دستمال پاکیزه آن را از سطح مبل ها تمیز می کنیم، در مواقع تمیز نشدن آن لکه این شیوه را چند مرتبه اجرا میکنیم تا در آخر لکه را رفع کنیم.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در باشگاه نفت تهران

کردن لکه جوهر خودکار از روی مبل و فرش

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • مبل شویی در تهران
 • مبل شویی در کرج
 • مبل شویی در شمال تهران
 • مبل شویی در مرکز تهران
 • مبل شویی در امام خمینی
پیمایش به بالا