مبل شویی در رودکی | قالیشویی و مبل شویی مهر و ماه
قالیشویی مهر و ماه

مبل شویی در رودکی

مبل شویی در رودکی
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث مبل شویی در رودکی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

شویی در رودکی

مبل شویی در رودکی

شستن مبل ها سبب جلوه دادن به محیط خانه و بالا رفتن طول عمر کالا می شود. جنس پارچه مبلمان و مدل مبلمان در شستشوی قالی خیلی مهم است. نکته های خیلی زیاد و دارای اهمیتی در شستن مبلمان وجود دارد که بایستی خیلی به آنها توجه کرد زیرا عدم توجه لازم به آنها میتواند موجب بوجود آمدن مبلغ های سنگین و خسارت های جبران ناپذیر در مبلمان شما شود.

در ادامه این مطلب قصد داریم تا تکنیک های مطمئن و استاندارد شستن مبل ها در خانه را به شما عزیزان که ناشی از تجربیات چندین ساله ی قالیشویی مهر و ماه، برترین قالیشویی تهران میباشد را عرضه کنیم که میتواند خیلی کارآمد و کمک کننده در طول دوره حفظ مبلمان شود.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در جلیلی

شستن مبلمان در منزل چطور است؟

شستشوی مبلمان خانه یکی از مهم ترین امر هایی است که بایستی به شکل پیوسته و مداوم انجام گیرد. مبلمان تأثیر بسزایی در زیبایی خانه دارند. گرد و خاک، ذرات نان و خوراکی هایی که بین گوشه ها و شیارهای مبلمان تجمع کرده، لکه های نوشیدنی و دیگر لکه ها و کثیفی ها موجب می شوند، مبلمان جلوه ای بهم ریخته و آلوده به خود بگیرد.

خیلی از افراد نظافت مبلمان، مخصوصا شستشوی مبلمان پارچه ای را یکی از سخت ترین بخش های تمیزکردن خانه می دانند. البته نظافت کردن مبلمان پارچه ای هم امر ساده و راحتی نیست که هر فردی انجام دهد.

اگر این امر را به شکل درستی انجام ندهید، به علاوه کثیف تر کردن آن، امکان صدمه به پارچه ی مبلمان هم تهیه میشود.

ترفند های شستشوی مبل ها

سه تکنیک برای شستشوی مبلان بهره گرفته می شود:

 1. بهره از بخارشوی: شما می توانید با این ترفند، پارچه مبلمانتان را کامل تمیز و ضدعفونی نمایید.
 2. بهره از محلول آب ولرم و شامپو: بعد از حاضر کردن این محلول بایستی ابر یا اسفنج بزرگی را با آن آمیخته کنید و روکش مبلمان را با این ابر کف آلود تمیز کنید. بعد ابر خیس دیگری را روی پارچه مبلمان بکشید تا کف روی پارچه تمیز بشود.

در تمامی شیوه های شستشوی مبل ها بایستی دقت داشته باشید تا چوب مبلمان خیس نشود! چوب بر اثر رطوبت به سرعت پوسته پوسته و سفید می شود و با گذر زمان ترک می خورد و دچار شکستگی میشود.

 1. سپردن شستن مبلمان به متخصص: پس از شستن مبل ها، تلاش کنید آنها را با یک سشوار خشک نمایید تا پارچه ها چروک نشود و با گذر زمان از بین نرود.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در فلاح

کردن رژ لب از روی مبل

مرحله های قبل از شستشوی مبلمان

 1. تمام جای مبلمان را جارو بزنید. پیش از هرکاری بهتر است مبلمان را از هر ذره کوچک و بزرگی تمیز کنیم بنابراین آن را خوب جارو بزنید. روی کوسن ها، لای درز ها و زیر تشک از یاد نبرید.
 2. با بهره از یک برس زبر، گرد و خاک جمع شده یا آلودگی های چسبیده را جدا نمایید و پس از آن مجددا جارو بزنید.

شستن مبلمان مخمل در خانه

مبلمان مخمل به علت جنس خاص از دیگر پارچه های معمولی صدمه پذیر تر است. راه های بسیاری برای پاکیزه کردن و شستن مبلمان مخمل وجود دارد ولی برترین شیوه ای که برای شستشوی مبلمان مخمل در خانه کاربرد دارد بهره از شامپو فرش یا شامپوی مبلمان است. شما می توانید مرحله های زیر را برای شستن در منزل به ترتیب اجرا کنید.

 1. .مرحله پیش از شستشو: حتما مثل تشریحات بالا، مبلمان را به خوبی جارو بکشید.
 2. از جایی که پارچه مخمل حساس است شستشو و نظافت کردن را به آرامی و با جسمی غیر سخت اجرا کنید.
 3. اول یک یا دوقطره شامپو فرش پشت مبلمان خود امتحان کنید که از عدم صدمه شامپو به مبلمان مخمل خود اطمینان حاصل کنید. اگر مشکلی نبود می توانید مبلمان خود را بشویید.
 4. با یک پارچه خیلی لیطف حلالی از آب و شامپوی مبلمان را ترکیب کنید و آن را روی لکه خشک شده یا بخش مد نظر بکشید.
 5. حال بخش مرطوب را با سشوار یا پنکه و یا هوای باز خشک کنید این کار سبب از بین رفتن لکه می شود.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در زنجان

شیوه های شستشوی پارچه مبلمان با ماده های شوینده بر پایه آب و بخارشوی

 1.  نرم کننده هایی در بازار هستند که برای محافظت از پارچه پیش از شروع استفاده شوینده میباشد. این نرم کننده را فراهم کنید و به بخشی از مبلمان که میخواهید آن را شستشو دهید اسپری بزنید.

توجه: حتما پیش از اینکه مبلمان را کاملا اسپری بزنید، نرم کننده را در نقطه ای کوچک از مبلمان تست کنید تا مطمعن شوید که صدمه ای به مبلمان نمی رساند.

 1. مواد شوینده مد نظر را با آب مخلوط کنید. نسبت آن ها باهم بایستی نصف نصف باشد.(برای مثال سه لیوان آب و سه لیوان شوینده)
 2. بعد از درست کردن ماده های شوینده متناسب با جنس پارچه، آن را روی یک جای کوچک از مبل امتحان کنید. حلال را به پارچه بزنید و ده دقیقه صبر کنید. هم اکنون با یک پارچه روی آن بکشید؛ اگر هیچ تغییر رنگ یا صدمه ای را در پارچه مبلمان مشاهده نکردید، میتوان ذکر کرد که پاک کننده ها بی ضرر میباشند. اکنون میتوانید به مرحله بعد بروید.

طریقه شستشوی مبلمان با بخارشوی

1- یک جاروی بخارشوی تهیه کنید. بخارشوی ها انواع خیلی متنوعی دارند که مرحله های بهره از آن به این صورت میباشد:

 • مخزن مایع بخارشو را جدا نمایید.
 • حلال حاضر را داخل آن بریزید.
 • درب بخارشوی را سفت ببندید.
 • سر جارو را به صورت پیوسته روی پارچه بکشید

2- مخزن بخارشوی را این سری تنها از آب پر نمایید و مجددا روی مبلمان بکشید تا شوینده های مانده از روی آن تمیز شود.

نکته: اگر بخشی از مبلمان بود که حس کردید به اندازه بیشتری از محلول احتیاج دارد، میتوانید روی آن بیشتر حلال را بریزید ولی دقت کنید که محلول نبایستی روی هیچ بخشی از مبلمان برای طولانی مدت باقی بماند چرا که امکان دارد سبب تغییر رنگ مداوم آن شود.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در زهتابی

bl19.1

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • مبل شویی در تهران
 • مبل شویی در کرج
 • مبل شویی در شرق تهران
 • مبل شویی در غرب تهران 
 • بهترین مبل شویی در تهران
پیمایش به بالا