مبل شویی در دروس | مبل شویی مهر و ماه -02126453261
قالیشویی مهر و ماه

مبل شویی در دروس

مبل شویی در دروس
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث مبل شویی در دروس می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: قالیشویی در تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

شویی در دروس

مبل شویی در دروس

به کار های مهم و کلیدی ای که برای تمیز کاری مبل ها و از بین بردن لکه و کثیقی از روی پارچه انجام شود، مبل شویی گفته می ‌شود.
برای مبل شویی در تهران، در مجموعه مهر و ماه از دستگاه های مختص مبل شویی استفاده می شود که می ‌تواند همه کثیفی و لکه هایی که داخل پارچه مبل وارد شده است را به ‌صورت کلی از بین ببرد.

به نحوی دیگر مبل شویی کار تمیز و براق کردن پارچه مبل ها است که با کمک تجهیزات مخصوص و مواد های تمیز کننده به خصوص انجام می شود.

در طول طی کردن این فرآیند هر کاری که ممکن است سبب تغییر کردن شکل فوم یا پارچه مبلمان شود، انجام نمیشود و انجام مبل شویی با در نظر داشتن ویژگی های مخصوص پارچه مبل ها صورت میگیرد و همه لکه های موجود با استفاده از مواد شوینده مختص خود پارچه از بین برده می شوند.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در توانیر

کدام مبل ها قابلیت شستشو دارند؟

به صورت کلی مبل ها با توجه به شکل ساختار، نوع کلاف و نوع پارچه ای که به عنوان روکش روی آنها کار برده شده است در یکی از سه دسته بندی مبلمان راحتی، کلاسیک و استیل قرار می گیرند

و همه مبلمانی در این سه دسته بندی قرار گرفته اند توسط دستگاه مختص مبل شویی و مواد شوینده با آن ها قابلیت شسته شدن دارند و پارچه روی آنها طبق شیوه های استاندارد به واسطه مبل شویی مهر و ماه لکه گیری و تمیز می‌ شوند.
پرسنل های این مرکز بعد از حضور در محل برای مبل شویی برچسب های روی مبلمان که به هدف راهنمای آنها در نظر گرفته می شوند را تماما بررسی کرده تا بدانند که آیا پارچه آن مبلمان را می‌توان با آب و مواد شوینده شستشو داد و آیا استفاده از دستگاه های بخار شوی یا شوینده های خشک روی آنها ممکن است یا یا خیر.
برخی اوقات امکان دارد جنس پارچه مبل ها جوری باشد که فقط نیاز باشد پارچه با آب سرد شسته شود و یا اساسا پارچه مبل ها به صورتی باشد که استفاده از آب برای شستشوی آن ها ممنوع باشد که در این شرایط نیروهای مهر و ماه با استفاده از شوینده های خشک آن ها را با دقت کامل تمیز می ‌کنند.

نحوه شستن پارچه مبلمان توسط مهر و ماه

با توجه به اینکه شستن و تمیز کردن انواع پارچه های مبلی با هم فرق میکنند این مرکز برای پارچه های گوناگون از روش های مختلفی استفاده می کند که شامل مواردات زیر میباشد:

مبل شویی انواع مبل هایی که پارچه آنها از جنس کتان است و پاک کردن لکه و شستن آنها امکان دارد سخت باشد، پس نیروهای این مرکز از شیوه هایی بهره میبرند که بعد از شستشو، پارچه مبل ها دچار ساییدگی و چروکی نشوند.

در مهر و ماه برای شستن پارچه های الیاف ابریشمی مبلمان از لکه بر هایی که امکان آسیب رسیدن به پارچه‌ مبلی را دارند، استفاده نمی کنند.

شستن پارچه های مخملی به واسطه این مرکز در سمت خواب پارچه است و از مواد شوینده به خصوصی استفاده می شود.

در شرایطی که پارچه مبلمان شما از جنس نخی باشد با توجه به اینکه محلول های لکه بر و وایتکس در آن ها قابل استفاده نیست، مهر و ماه با استفاده از مواد شوینده ساده ای لکه های روی این پارچه ها را از بین می برد.

فرقی ندارد که پارچه مبل های شما چه جنسی داشته باشد برای مبل شویی در تهران به علاوه موارد ذکر شده بالا نیروهای خشکشویی مهر و ماه انواع پارچه ها مثل پارچه جیر، پلی استر، نانو، پشمی را هم با شیوه های به خصوص و با استفاده از مواد شوینده مناسب و بر اساس قواعد درست کامل تمیز می کنند.

آنها برای شستن پارچه های گوناگون مبلمان، اول پارچه را کارشناسی میکنند و با شناخت دقیق تر پارچه، شوینده مختص آن را انتخاب می کنند.
برای شستن مبلمان نیروهای این مرکز پیش از شروع کار شستشو اول کار موگیری و  غبار زدایی از روی پارچه مبل ها را توسط  بخارشوی یا برس های ویژه این کار انجام داده و بعد کار شستشو و تمیز کاری پارچه مبل ها را انجام می ‌دهند.

 

Best sofa cleaning in Dubai 745 X 400

بیشتر بخوانید: مبل شویی مبلمان راحتی در طالقانی

پیمایش به بالا