مبل شویی در خوش | قالیشویی و مبل شویی مهر و ماه
قالیشویی مهر و ماه

مبل شویی در خوش

مبل شویی در خوش
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث مبل شویی در خوش می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

مبل شویی در خوش

مبل شویی در خوش

تشکیل سوختگی روی پارچه مبلمان، اتفاق ناخوشایندی بوده که بر اثر حواس پرتی به وجود می‌آید. این موضوع به ویژه روی مبل ها که یکی از وسیله های گران قیمت منزل بوده، می‌تواند ناراحتی‌های بسیاری را به وجود بیاورد. برای برطرف کردن این مشکل راه حل های مختلفی وجود دارد که می‌توانید آن را در منزل برطرف کنید.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در کارون

از بین بردن رد سوختگی سیگار با مایع ماشین لباسشویی

از نخستین راه حل هایی که با کمک آن می‌توانید رد سوختگی سیگار را از روی پارچه مبلمان رفع کنید، مایع ماشین لباسشویی است. مایع ماشین لباسشویی به اندازه مایع ظرفشویی قوی نیست ولی به خوبی می‌تواند هم آلودگی ها و هم جای سوختگی را از بین ببرد.

در این تکنیک باید اول کمی از مایع لباسشویی را مستقیم روی لکه سوختگی بکشید. بعد زمان دهید تا مقداری زمان بگذرد که فرمول شیمیایی آن، رد سوختگی را در خود جذب کند. پس از آن یک دستمال نخی را مقداری نمدار کنید و روی محل سوختگی بزنید.

پس از پاکسازی با دستمال مرطوب، بایستی محل مد نظر را خشک نمایید. اگر جای سوختگی آنقدر عمیق نباشد، به سادگی این لکه تمیز خواهد شد. در شرایطی که هنوز کمی رنگ آن ناحیه مات بود، یک مرتبه دیگر هم این فعالیت را انجام دهید. اگر باز هم تاثیر نگذاشت لازم است تا آن قسمت از مبلمان را رفو کنید.

از بین بردن رد سوختگی سیگار توسط آب و جوش شیرین

یکی دیگر از راه حل های مناسب برای از بین بردن جای سوختگی، بهره از مخلوط آب و جوش شیرین است. برای این امر لازم است اول به یک میزان مناسب آب و جوش شیرین را قاطی کنید. اگر ترکیب به دست آمده رقیق بود، انقدر به آن جوش شیرین بیفزایید که شکل خمیری پیدا کند.

بعد این خمیر را روی جایی از پارچه که دچار سوختگی با سیگار شده بکشید.

پس از آن زمان دهید تا خمیر کامل خشک شود. هم اکنون خمیر را با دست یا با یک دستمال نمدار از جای سوختگی جدا نمایید. جای سوختگی را کاملا تمیز کرده تا از نبود رنگ و لکه اطمینان حاصل کنید. اگر هنوز مشکل رفع نشد، شاید نیاز باشد تا راجب هزینه قالیشویی پرس‌وجو کنید.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در هاشمی

از بین بردن رد سوختگی سیگار با آب و به همراه گلیسیرین

برای از بین بردن رد سوختگی از روی پارچه مبلمان یک راه حل دیگر هم وجود دارد و آن مخلوط آب به همراه گلیسیرین است. برای برطرف کردن لکه سوختگی بایستی آب و گلیسیرین را به اندازه مساوی با هم قاطی کنید.

بعد این ترکیب را روی جای مد نظر کشیده و زمان دهید تا چند دقیقه‌ای بماند. اندکی از ترکیب را بهره گیری کنید که به صورت کامل جای سوختگی را پوشش دهد. وقت احتمالی برای دیدن نتیجه یک تا دو ساعت است. پس از آن بایستی محل را با دستمال نمدار نظافت کرده و زمان دهید تا مبل ها خشک شوند.

660edf85ea27d

از بین بردن رد سوختگی سیگار با الکل و پنبه

برخی اوقات امکان دارد موقع سیگار کشیدن کمی از خاکستر داغ آن روی پارچه مبلمان ریخته و منجر به شکل گیری سوراخ و لکه‌های ریزی روی آن شود. در این حالت شاید نیاز نباشد که از ماده های خیلی عجیبی برای از بین بردن مشکل بهره گیری کنید و بتوان به آسانی رد سیگار را از روی پارچه رفع کرد.

ابتدا بهتر است پنبه را با کمی الکل خیس نموده و بعد روی محل صدمه دیده بکشید.

دقت کنید که اگر هنوز دوده سیگار در محل وجود دارد، نخست به کمک جاروبرقی آن را نظافت کرده تا توسط کشیدن الکل، سیاهی آن روی پارچه پراکنده نشود. با بهره از الکل به احتمال بسیار همه مشکل رفع شده و دیگر جایی از سوختگی باقی نمی‌ماند.

در آخر می‌ توانید کمی پنبه را به آب آمیخته کرده و روی جای سوختگی بکشید تا کاملا رد خرابی رفع شود.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در مرتضوی

رفوی خانگی رد سوختگی روی مبلمان

در کلیه شیوه های گفته شده در فوق، هدف رفع کردن اثر سوختگی سیگار از روی پارچه مبلمان است. ولی در شرایطی مقدار سوختگی به قدری است که دیگر امکان از بین بردن این مسئله وجود نداشته و کاملا پارچه سوراخ شده است. در این چنین حالتی بایستی مرحله های مشخصی را پیموده کرده تا بلکه بتوانید تا حدی این مشکل را رفع کنید.

 • جای سوختگی را پاک کرده و جارو بزنید تا به خوبی نظافت شود.
 • گوشه های سوخته را برش زده تا هرنوع آثاری که از سوختگی باقی مانده رفع شود.
 • مقدار خسارت را برآورد کرده و میزان سوراخ شکل گرفته شده را به دست آورید.
 • از بخش زیرین یا پشتی مبلمان که در دسترس دید قرار ندارد،‌ کمی پارچه بریده و تلاش کنید این اندازه مقداری بیشتر از اندازه سوختگی باشد.
 • حالا به وسیله مقداری چسب، تکه پارچه بریده شده را به زیر لایه اصلی برده و در جای خود قرار میدهیم.
 • در پایان به کمک وصله دوزی، می‌توان این سوراخ را تا حدی رفو نمود که پیدا نباشد.

هرچقدر مهارت شما در این حیطه بیشتر باشد، جای کمتری از سوراخ باقی خواهد ماند. البته با توجه به مساعد بودن هزینه قالیشویی و همچنین کیفیت عالی خروجی کار، توصیه میکنیم کار رفوگری مبلمان را به قالیشویی‌های معتبر بسپارید تا از نتیجه کار رضایت زیادی داشته باشید.

تعمیرات تخصصی رد سوختگی سیگار روی مبلمان

یکی از بدترین رخداد هایی که می‌تواند برای شما بروز دهد، تشکیل رد سوختگی روی مبلمان است. امکان دارد لازم باشد سریعا آن را تمیز کرده و یا اینکه ترجیح می‌دهید به صورت اصولی این مشکل را رفع کنید. کلیه شیوه ها و راه حل هایی که در این مطلب به آن‌ها پرداختیم، در رابطه با آموزش سریع رفع کردن رد سوختگی سیگار روی مبلمان بود.

برترین شیوه برای رفوی کلی این سوختگی، کمک گرفتن از قالیشویی‌هایی است که خدمات شستن و تعمیرات مبلمان را هم عرضه میکنند. با استعلام هزینه قالیشویی به شکل آنلاین می‌توانید ببینید که اجرای این کار از لحاظ مالی به‌صرفه بوده و ارزش نجات دادن مبلمان شما را دارد.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در سلسبیل

blood stain on sofa

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • مبل شویی در تهران
 • مبل شویی در کرج
 • مبل شویی در شرق تهران
 • مبل شویی در غرب تهران 
 • مبل شویی در خوش
پیمایش به بالا