مبل شویی در شاد آباد | قالیشویی و مبل شویی مهر و ماه
قالیشویی مهر و ماه

مبل شویی در شاد آباد

مبل شویی در شاد آباد
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث مبل شویی در شاد آباد می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

شویی در شاد آباد

توصیه ها و شیوه های مبل شویی

نظافت مبلمان پارچه‌ای، شستشوی مبل در خانه و رفع لکه‌ها همیشه یک چالش بوده است.

شستن مبلمان در منزل می‌تواند فعالیتی زمان‌بر و پر فعالیت باشد ولی با توجه‌ به نکته هایی که در ادامه گفته می‌شود به طور عادی این یک شیوه عمده است که در خیلی از موقعیت ها می‌توان از آن بهره گرفت و این روند را با موفقیت اجرا کرد.

آموزش نظافت مبلمان

 • نخست با بهره از یک مکنده، خاک و غبار را از روی مبلمان بردارید.
 • شوینده خود را حاضر کنید. برای مبلمان چرمی از شامپوی به خصوص پارچه‌های چرمی و برای مبلمان پارچه‌ای از ماده شستشوی مبلمان بهره ببرید.
 • قبل از شروع شستن، جاهای پنهان و مخفی مبلمان چون زیر بالش، پشتی مبلمان و… را دقیق چک کنید و از رفع تمام لکه‌ های کثیفی، خط‌ و خش اجتناب کنید.
 • شوینده خود را روی مبلمان پراکنده نمایید و با بهره از اسفنج یا برس، مبلمان را دقیق بشویید.
 • با دستمالی خشک، روی مبلمان را تمیز کنید و دقیق همه نقاط را خشک نمایید.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در شهرک شهرداری

آموزش مرحله ای نظافت مبلمان پارچه‌ای

نظافت مبلمان پارچه‌ای و شستشوی مبلمان در منزل، بر پایه شیوه های استاندارد یکی از امر های مهمی است که باید به آن توجه نمود تا مبلمان شما همیشه پاک و بهداشتی باشند.

چند شیوه برای نظافت مبلمان پارچه‌ای:

 • شروع به خشک نمودن مبلمان: پیش از هر چیز، با کمک گیری از یک حوله پاک، آب و لکه‌ها را از روی مبلمان رفع کنید. بعد با کمک یک حوله خشک، مبلمان را خشک نمایید.
 • شستن پارچه: بهترین ترفند برای نظافت مبلمان پارچه‌ای، شستن پارچه است. نخست باید ببینید که آیا پارچه مبل های شما قابل نظافت است یا نه؟ پس از مشاهده، می‌توانید پارچه را به کمک شوینده مطلوب، بشویید. در پایان، به وسیله یک حوله، مبل ها را خشک نمایید.
 • کمک گیری از شوینده ویژه: برای تمیز کردن لکه‌های سخت‌ روی مبلمان، می‌توانید از شوینده ویژه کمک بگیرید. قبل از بهره از هر شوینده ای، خوب است روی یک جای کوچک و دور از دید پارچه مبل ها، آن را امتحان نمایید تا اطمینان حاصل کنید که صدمه ای به پارچه نمیزند.

Cigarette stain on the sofa

بیشتر بخوانید: قالیشویی در چیتگر

آموزش پاکیزه کردن چوب مبلمان استیل در سه فعالیت

برای پاکیزه کردن چوب مبلمان استیل، می‌توانید از ترفند های زیر کمک بگیرید:

 1. بهره از حلال آب و سرکه: با حل کردن یک قاشق سرکه با یک فنجان آب در یک سطل، حلالی را برای پاکیزه کردن چوب مبل های استیل درست کنید. بعد به وسیله یک پارچه نرم، حلال را روی سطح چوب مبلمان استیل زده و با دقت پاک کنید. بعد از پاکیزه کردن، با کمک یک پارچه خشک، سطح را شستشو دهید تا آب روی آن را از بین ببرید.
 2. حلال آب و صابون: برای شستشوی مبل در خانه با حلال آب گرم با یک قاشق صابون مایع، حلالی را برای پاکیزه کردن چوب مبل های استیل درست کنید. بعد با یک پارچه لطیف، حلال را روی سطح چوبی مبلمان استیل زده و با دقت پاک کنید. بعد از پاکیزه کردن، با کمک یک پارچه خشک، سطح را شسته تا نم موجود را از بین ببرید.
 3. کمک گیری از روغن‌ نباتی: با کمک یک پارچه لطیف، روغن‌ نباتی را به شکل یکدست روی سطح چوبی مبلمان استیل بکشید و به صورت اساسی پاکیزه کنید. این تکنیک سبب می‌شود چوب مبلمان استیل تازگی بیشتری گرفته و منجر به درخشان شدن آن می‌شود.

طرز شستن مبلمان با بخارشو: مزیت ها و عیب ها

بخارشو یا ماشین شستن به صورت بخار، وسیله ای است که با تشکیل بخار گرم و نم می‌تواند سطوح متنوعی از جمله مبل ها را پاکیزه کند.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در کوهک

مزیت ها و عیب های کمک گیری از بخارشو برای شستن مبل ها به شرح ذیل است:

مزیت ها

 1. پاکیزه کردن عمقی: بخارشو با داشن قدرت بسیاری در تشکیل بخار می‌تواند با شستن عمقی، کثیفی و لکه‌ های روی مبلمان را پاک کند و به شما مبل هایی براق و پاک را عرضه کند.
 2. قابلیت ضد عفونی‌ کننده: بخارشوی قادر است با تشکیل دمای زیاد و مخلوط آن با نم و رطوبت، میکروب ها و ویروس‌های روی مبلمان را حذف کند و به شما مبل هایی تمیز و با صحت عرضه کند.
 3. تایم کار: کمک گیری از بخارشو برای نظافت مبلمان، می‌تواند وقت و تلاش زیادی را برای شما کم کند، زیرا احتیاجی به مصرف برس و حلال های پاک کننده نیست و بخارشو با تشکیل بخار، می‌تواند مبلمان را سریع پاک کند.

عیب ها

 1. قابلیت بروز صدمه: بهره  غلط از بخارشو امکان دارد منجر به صدماتی شود که مبلمان را از بین ببرد. از نمونه این مشکل ها می‌توان به صدمه به جنس مبلمان، تغییر رنگ و یا شکستگی قطعه های  مبلمان اشاره نمود.
 2. توان پوسیدگی: اگر مبلمان بعد از شستشو خوب خشک نشوند، احتمال ساییدگی آن بیشتر خواهد شد. در بعضی مواقع، قطعه های چوبی مبلمان، می‌تواند به خاطر رطوبت سبب شکل گیری بافتی پوسیده و له شدگی در چوب شود.

دستورالعمل های بهره از ماده های نانو برای نظافت مبلمان

ماده های نانو برای نظپافت مبلمان، ماده ای هستند که به وسیله نانوتکنولوژی تولید می‌شوند و توان حفاظت و نظافتبهتر را نسبت به ماده های شوینده سنتی دارند.

این ماده ها عموما شامل نانو ذرات ریزی هستند که به سطح مبلمان چسبیده و ضدآب، ضد لکه و پد میکروب اجرا می‌کنند.

مزیت های بهره از ماده هی نانو برای نظافت مبل عبارت‌اند از:

 • محافظت بیشتر: ماده های نانو به سطح مبلمان چسبیده و فعالیت نظافت را برای مدتی کمتر می‌کنند. این ماده ها می‌توانند سبب تشکیل پوششی روی سطح مبلمان شوند که سبب پیشگیری از جذب لکه‌ها و گرد و غبار در زمان بعد می‌شود.
 • نظافت عمیق: به خاطر اینکه ماده های نانو تحت عنوان یک پوشش به روی سطح مبلمان قرار می‌گیرند، می‌توانند به شکل عمقی تر به سطح مبل ها ورود کنند و الودگی ها را از داخل مبلمان از بین ببرند.
 • حفاظت از جنس مبلمان: بهره از ماده های نانو می‌تواند تحت عنوان یک‌لایه حفاظت کننده برای جنس مبلمان کار کند و از خرابی و سایش آن پیشگیری کند.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در شهرک غزالی

1292711 849

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • مبل شویی در تهران
 • مبل شویی در کرج
 • مبل شویی در سعادت آباد 
 • مبل شویی در شمال تهران
 • مبل شویی در شاد آباد
پیمایش به بالا