قالیشویی در چیتگر | قالیشویی و مبل شویی مهر و ماه
قالیشویی مهر و ماه

قالیشویی در چیتگر

قالیشویی در چیتگر
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث قالیشویی در چیتگر می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

در چیتگر

قالیشویی در چیتگر

یکی از فاکتور مهم در خانه کل ایرانی ها فرش است که همیشه از روز های دور تا همین الان نیز ارزشمند هستند و خواهد بود.

امروزه برای شستشوی  فرش ها از دو راه حل کمک می‌گیرند که یکی از این راه حل ها، تکنیک سنتی شستشوی فرش است و دیگری تکنیک مدرن شستشوی فرش است که در این تکنیک به صورت اتوماتیک قالی و فرش شما شسته می‌شوند.

گفتنی است که در زندگی امروزی کمتر کارخانجات قالیشویی بر اساس تکنیک سنتی فرش مشتری های خود را می‌شویند، چون که تکنیک های مدرن این روز ها به جای شیوه های سنتی و قدیمی جایگزین شده اند و همین شیوه های نوین امروزی منجر شده خیلی از فعالیت های انسان‌ها سرعتی تر و حتی با کیفیت مطلوب تری انجام شود.

مثلا همین شیوه شستن قالی در قالیشویی که در حالت اتوماتیک انجام میشود منجر می‌شود که در فرآیند شستشو همه موارد رعایت شود و همین رعایت شدن موارد و نکات، شاید ناچیز به نظر برسد اما منجر به بالا رفتن عمر موثر قالی های شما از هر گونه ای خواهد شد.

هم اکنون بهترین وقت و شرایط برای شستشوی قالی ها چه زمانی است؟

شاید این پرسش هم برای شما پیش آمده باشد که اگر بخواهیم برای شستشوی قالی خانه یا محیط کار و .. اقدام نماییم چه وقتی بهترین وقت حال حاضر خواهد بود؟

در ادامه مقاله از قالیشویی مهر و ماه،‌ما قصد داریم در رابطه با این امر توضیح هایی برای شما دوستان بدهیم لذا با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در باشگاه نفت تهران

Blog 2

بیشتر بخوانید: قالیشویی در شهرک غزالی

بهترین وقت و شرایط برای شستشوی فرش در سال چه موقعی است؟

بی شک لکه های قالی و آلودگی‌ های قالی اگر سر وقت رفع نشود می‌تواند مشکلات عدیده‌ای را در آینده ایجاد کند مخصوصا اگر فرش دستباف باشد.

و به همین خاطر باید دست به کار شوید، ولی شاید این سوال که بهترین وقت شستشو قالی چه موقعی است نیز ذهن شما را از سمتی دیگر درگیر کند، چون که شستشوی قالی به ویژه اگر دستی باشد حساسیت‌ هایی به دنبال خواهد داشت که شاید نگرانی شما را هم بیشتر کند، ولی اصلا نگران نباشید ما اینجا هستیم تا برترین راه کار را جلوی شما بگذاریم که راه کار پیشنهادی ما به شما قالیشویی مهر و ماه است که می توانید از خدمات متنوع این قالیشویی استفاده کنید که این خدمات شامل مبل‌ شویی، موکت شویی و قالیشویی است که برای شما قابل انجام خواهد بود.

هم اکنون اگر بخواهیم در رابطه با بهترین وقت شستشوی قالی شرحی ارائه دهیم باید ذکر کنیم که در فصول سرد سال چون پاییز و زمستان به خاطر آب و هوای سرد این فصل ها، قالی را به دشواری می‌توان خشک نمود و اگر بخواهید در خانه پروسه شستشوی قالی را خود اجرا کنید که خیلی سخت یا حتی نا ممکن خواهد بود، زیرا که به خاطر کند خشک شدن رطوبت در قالی خواهد ماند و همین اتفاق منجر به خوردگی در فرش شما خواهد شد.

لذا بهتر است برای شستشوی قالی های خود در فصول بهار و تابستان گامی بردارید.

این فصل ها به خاطر اینکه آب و هوای گرمی دارند و حجم بارش در آنان پایین تر از بقیه فصول است و تابیدن نور خورشید هم در این فصول بیشتر است، پروسه شستشو و خشک کردن به سادگی امکان پذیر میشود که البته باید محل زندگی خود را هم در این بین برای این موضوع تحت نظر داشته باشید.

البته که برای تحویل قالی خود به قالیشویی موضوع سرما و گرما وسط نیست، زیرا که پس از شستشوی قالی که به وسیله دستگاه‌ها انجام می‌گیرد و کل قالی ها به گرمخانه‌ای به هدف خشک شدن انتقال داده و به همین خاطر رطوبتی در قالی و فرش شما باقی نخواهد ماند و بعد تر نیز فرش شما دچار خوردگی و رنگ‌ رفتگی نمیشود.

چیزی که مهم است کیفیت اجرای پایانی است که باید بر ااساس آن در انتخاب قالیشویی دقت نمایید.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در تهرانسر

بالا رفتن طول عمر قالی با شستشوی پی در پی

شاید برخی افراد فکر کنند که شستشوی قالی به خاطر اینکه به وسیله محلول های شوینده انجام می‌گیرد و این محلول های شوینده شیمیایی هستند، امکان دارد با شستشوی پی در پی فرش آنها لطمه ببیند، ولی حقیقتا این مسئله بلعکس است و یکی از بدترین و پر ضررترین عمل ها برای قالی این است که تا وقتی که به شکل کامل پر از کثیفی نشده اند به شستن قالی ها اقدام نکنیم چون که به خاطر تجمع میکروب ها و باکتری های مختلف در عمق الیاف فرش و لکه‌های زیاد، در این شرایط قالی ها خیلی سخت پاکیزه می‌شوند و لکه ها به راحتی از روی قالی رفع نمی‌شوند.

اگر با گذارندن فاصله زمانی کمی قالی های خود را بشویید منجر می‌شود که کل لکه‌های به وجود آمده روی قالی به سادگی رفع شود و قالی شما هم پاکیزه تر از همیشه خواهد شد.

یکی از بهترین فاصله تایم ها برای شستشوی قالی، پس از گذشت یک سال تا یک سال و نیم از شستشوی پیشین قالی است و همینطور با توجه به نکاتی که در رابطه با شستشوی قالی در فصل های مختلف ذکر کردیم باید بدانید که اگر در فصول بهار و تابستان به شستشوی قالی خود اقدام نمایید، حتی قالی تمیزتری هم تحویل خواهید گرفت، ولی اگر به روش خانگی به شستشوی فرش خانه خود اقدام می‌کنید باید آگاه باشید که به طور کلی قرار گیری قالی در زیر نور آفتاب به بافت فرش لطمه وارد می‌کند و الیاف قالی را دچار خوردگی کرده و منجر به کم شدن عمر قالی هم می‌شود.

جمع بندی کلی درباره شستشوی فرش

همانگونه که بیان شد قالی از المان های مهم در چیدمان خانه ما ایرانی‌ها به شمار می رود که باید به پاکیزگی آنان اهمیت داد و شستشوی قالی را، به صورت مداوم در اولویت لیست فعالیت های خود قرار دهید.

چون که قالی کثیف در منزل تنها فضا را شلخته‌تر و نامنظم نشان می‌دهد.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در وردآورد

A practical guide to sweeping a handwoven carpet

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد.

جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • قالیشویی در تهران
 • قالیشویی در کرج
 • قالیشویی در غرب تهران
 • قالیشویی در شرق تهران
 • قالیشویی در چیتگر
پیمایش به بالا